Øyeren Rundt 2021

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
122Kjetil Farup
Oslo sykleklubb / TREK TWA Racing Team
NORMasters Cup
M40-44
03:03:30
285Bjørn Haakon Braadland
Kjekkas IF Sykkel
NORMasters Cup
M45-49
03:03:45+00:00:15
311Thomas Liebe
IF Frøy Sykkel
NORMasters Cup
M35-39
03:03:57+00:00:27
413André Midtfjeld
Fiskeklev Landeveisclub / Team Peplink
NORMasters Cup
M35-39
03:04:13+00:00:43
548Martin Paul Hoff
Sagene IF Sykkel
NORMasters Cup
M45-49
03:04:13+00:00:43
655Remy Ellingsen Dirks
Moss CK
NORMasters Cup
M45-49
03:04:14+00:00:44
72Christoffer Bremvåg
Nitelva CK / Team Foss
NORMasters Cup
M30-34
03:04:24+00:00:54
810Håvard Gullik Sørbø
Namdal SK
NORMasters Cup
M30-34
03:04:24+00:00:54
978Frank-Roe Vasseng
Cykleklubb Valeo, Fornebu / Team Subaru
NORMasters Cup
M55-59
03:04:29+00:00:59
1015Lars-Christian Unger
Oslo sykleklubb / TREK TWA Racing Team
NORMasters Cup
M35-39
03:04:30+00:01:00
1130Per Christian Mørk
IF Frøy Sykkel
NORMasters Cup
M40-44
03:04:34+00:01:04
1237Marius Bækkevar
Gui Sportsklubb
NORMasters Cup
M45-49
03:04:35+00:01:05
1387Martin Johansson
--- ingen klubb ---
SWEMasters Cup
M40-44
03:04:39+00:01:09
1423Sven Callaerts
Grenland SK
BELMasters Cup
M40-44
03:04:43+00:01:13
1564Håkon Zahl
IF Frøy Sykkel
NORMasters Cup
M50-54
03:04:48+00:01:18
1643Tore Petter Engen
Fiskeklev Landeveisclub / Team Peplink
NORMasters Cup
M45-49
03:04:49+00:01:19
1717Bjørnar Osgjelten
Kjekkas IF Sykkel
NORMasters Cup
M35-39
03:04:50+00:01:20
1818Kenneth Randin
Eidsvoll SK
NORMasters Cup
M35-39
03:04:50+00:01:20
1921Kenneth Sneis
Halden CK
NORMasters Cup
M40-44
03:04:50+00:01:20
2033Martin Garfalk
Holmenkollen CK
NORMasters Cup
M40-44
03:04:50+00:01:20
2158Arvid Johannesen
Oslo sykleklubb / TWA TREK RACING TEAM
NORMasters Cup
M50-54
03:04:50+00:01:20
2251Grant Carruthers
Stord SK
AUSMasters Cup
M45-49
03:04:50+00:01:20
2336Jørn Andersen
Kjekkas IF Sykkel
NORMasters Cup
M45-49
03:04:50+00:01:20
2435Øyvind Haug
Kjekkas IF Sykkel
NORMasters Cup
M45-49
03:04:50+00:01:20
2532Alf Sindre Pedersen
Kjekkas IF Sykkel
NORMasters Cup
M40-44
03:04:56+00:01:26
2626Jah Langleite
Oslo sykleklubb / TREK TWA Racing Team
NORMasters Cup
M40-44
03:04:58+00:01:28
2772Eystein Westgaard
Bærum OCK
NORMasters Cup
M55-59
03:05:23+00:01:53
2812Jon Henry Rosseland
IF Frøy Sykkel
NORMasters Cup
M35-39
03:05:29+00:01:59
2947Gøran Aas
Grenland SK
NORMasters Cup
M45-49
03:05:36+00:02:06
3049Lars Erik Granly
Fiskeklev Landeveisclub / Team Peplink
NORMasters Cup
M45-49
03:05:44+00:02:14
3114Jostein Lind Nørbech
Oslo sykleklubb / Trek TWA Racing Team
NORMasters Cup
M35-39
03:05:45+00:02:15
3286Andre Granrud
Kjekkas IF Sykkel
NORMasters Cup
M35-39
03:05:51+00:02:21
338Stian Nybøle Lie
Fiskeklev Landeveisclub / Team Peplink
NORMasters Cup
M30-34
03:06:02+00:02:32
3419Torben Wendler
Fredrikstad SK / WSRR
GERMasters Cup
M35-39
03:06:27+00:02:57
3568helge kolstad
Sagene IF Sykkel / ABB AS / Heinemann Team Oslo
NORMasters Cup
M50-54
03:06:40+00:03:10
3659Ole Petter Skårås
Oslo sykleklubb / Trek TWA Racing Team
NORMasters Cup
M50-54
03:06:48+00:03:18
3777Bård Røsok
Oslo sykleklubb / TREK TWA Racing Team
NORMasters Cup
M55-59
03:06:50+00:03:20
3857Morten Refstad
Oslo sykleklubb / TREK TWA Racing Team
NORMasters Cup
M50-54
03:06:50+00:03:20
3950Trond Rykken
Lørenskog CK
NORMasters Cup
M45-49
03:06:50+00:03:20
4063kjetil kviseth
Oslo sykleklubb / TREK TWA Racing team
NORMasters Cup
M50-54
03:06:55+00:03:25
4144Svein-Ole Retteråsen
IF Frøy Sykkel
NORMasters Cup
M45-49
03:06:56+00:03:26
4271Bård Olsen
Kjekkas IF Sykkel
NORMasters Cup
M55-59
03:06:56+00:03:26
4329Peter Longhi
IF Frøy Sykkel
NORMasters Cup
M40-44
03:06:56+00:03:26
4466Svein-Åke Arntzen
Oslo sykleklubb
NORMasters Cup
M50-54
03:06:58+00:03:28
4541Fred Voldset
Fiskeklev Landeveisclub / Team Peplink
NORMasters Cup
M45-49
03:07:11+00:03:41
4631Torleif Solli
Stord SK
NORMasters Cup
M40-44
03:07:25+00:03:55
474Ole Christoffer Heieren Hansen
Fiskeklev Landeveisclub / Team Peplink
NORMasters Cup
M30-34
03:07:28+00:03:58
4838Robert Lille-Rødberget
IF Frøy Sykkel
NORMasters Cup
M45-49
03:09:06+00:05:36
4942Gaute Vikøren
Fiskeklev Landeveisclub / Team Peplink
NORMasters Cup
M45-49
03:09:16+00:05:46
5053Morten Andersen
Fiskeklev Landeveisclub / Team Peplink
NORMasters Cup
M45-49
03:09:18+00:05:48
5170Geir Huseby
Moss CK
NORMasters Cup
M50-54
03:12:15+00:08:45
5254Espen Henrik Johansen
Holmenkollen CK
NORMasters Cup
M45-49
03:12:17+00:08:47
539Vegard Halvorsen
Fiskeklev Landeveisclub / Team Peplink
NORMasters Cup
M30-34
03:12:46+00:09:16
547Ole-Jørgen Forfang-Ekeli
Fiskeklev Landeveisclub
NORMasters Cup
M30-34
03:13:55+00:10:25
5528Nils Løkken
IF Frøy Sykkel
NORMasters Cup
M40-44
03:14:10+00:10:40
5661Hans Petter Slang
Fiskeklev Landeveisclub / Team Peplink
NORMasters Cup
M50-54
03:14:38+00:11:08
5727Håkon Renskoug
Fiskeklev Landeveisclub / Team Peplink
NORMasters Cup
M40-44
03:15:15+00:11:45
5824Andreas Selvik
Gui Sportsklubb
NORMasters Cup
M40-44
03:17:16+00:13:46
591Jorid Iren Ødegaard
Moss CK
NORMasters Cup
K35-39
03:17:18+00:13:48
6076Terje Orebråten
Ringerike SK
NORMasters Cup
M55-59
03:17:43+00:14:13
6160Stig-Arne Trøa
Bærum OCK
NORMasters Cup
M50-54
03:23:55+00:20:25
6269Miroslaw Jacek Maslanka
Sarpsborg SK
POLMasters Cup
M50-54
Lisens/Påmelding?Lisens/Påmelding?
6382Ole Morten Thorsvik
Bærum OCK
NORMasters Cup
M60-64
03:35:24+00:31:54
6481Jon Braathen
Asker CK
NORMasters Cup
M60-64
03:35:28+00:31:58
655Thomas Elnæs
Fiskeklev Landeveisclub / Team Peplink
NORMasters Cup
M30-34
03:36:23+00:32:53
6665Arnfinn nereng
Raufoss & Gjøvik SK
NORMasters Cup
M50-54
03:37:27+00:33:57
6775Bjørnar Skjelseth
Lillehammer Cykleklubb
NORMasters Cup
M55-59
03:56:01+00:52:31
16André Fjeldhammer
SK Rye sykkel / Heinemann Team Oslo
NORMasters Cup
M35-39
DNS
3Andreas Holmen Minge
Fiskeklev Landeveisclub / Team Peplink
NORMasters Cup
M30-34
DNS
62Frode Martin Rød
Fiskeklev Landeveisclub / Team Peplink
NORMasters Cup
M50-54
DNS
6Henrik Mathisen
Fiskeklev Landeveisclub / Fiskeklev Landeveisclub / Team Peplink
NORMasters Cup
M30-34
DNS
79Idar Magne Bækken
Cykleklubb Valeo, Fornebu / Team Subaru
NORMasters Cup
M55-59
DNS
40Jan Robby Nilsen
Fiskeklev Landeveisclub / Team peplink
NORMasters Cup
M45-49
DNS
46Jo Erik Hesthagen
Follo SK
NORMasters Cup
M45-49
DNS
20Jonas Almquist
Fiskeklev Landeveisclub / Peplink
NORMasters Cup
M35-39
DNS
73Knut Bråthen
Kongsberg IF Sykkel
NORMasters Cup
M55-59
DNS
83Morten Armyr
Christiania Velociped klubb
NORMasters Cup
M60-64
DNS
52Morten Austestad
Holmenkollen CK
NORMasters Cup
M45-49
DNS
39Per Arne Karlsen
Fiskeklev Landeveisclub / Team Peplink
NORMasters Cup
M45-49
DNS
34Per Christian Eidevik
Kjekkas IF Sykkel
NORMasters Cup
M45-49
DNS
56Ronny Cornelius Jensen
Moss CK
NORMasters Cup
M45-49
DNS
45Rune Hyldmo
Fiskeklev Landeveisclub / Team Peplink
NORMasters Cup
M45-49
DNS
25Thomas Holte
Holmenkollen CK
NORMasters Cup
M40-44
DNS
80Thomas Ludvik Høvik
Nitelva CK / Team Foss
NORMasters Cup
M55-59
DNS
84Vidar Krogstad
Smaalenene SK
NORMasters Cup
M65-69
DNS
74Øyvind Berg
Tryvann Cykleklubb
NORMasters Cup
M55-59
DNS
Meld feil