Tyrifjorden Rundt 2023

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lagØvelseKlasseStartpuljeStatus
Agate ØstebyNOR--- ingen klubb ---Team Rynkeby OsloLag/klubb, 145 kmK50-5407:45 Team Rynkeby OsloDin påmelding er registrert
Aleksandr SpiridonovRUS--- ingen klubb ---Turrittet 145 kmM35-3908:10 Startpulje 3, 145 kmDin påmelding er registrert
Alexander Kvikstad EriksenNOR--- ingen klubb ---Team GåpingTurrittet 145 kmM45-4908:05 Startpulje 2, 145 kmDin påmelding er registrert
Alexander McFarlaneGBRIF Frøy SykkelTurrittet 145 kmM45-4908:05 Startpulje 2, 145 kmDin påmelding er registrert
Anders KrokenNORGui SportsklubbTurrittet 145 kmM30-3408:00 Startpulje 1, 145 kmDin påmelding er registrert
Anders Norberg PedersenNOR--- ingen klubb ---Turrittet 145 kmM30-3408:10 Startpulje 3, 145 kmDin påmelding er registrert
Andreas SelvikNORGui SportsklubbTurrittet 145 kmM45-4908:00 Startpulje 1, 145 kmDin påmelding er registrert
Arild Kristian Hagerup MaurNORBærum OCKBOCTurrittet 145 kmM45-4908:00 Startpulje 1, 145 kmDin påmelding er registrert
Arne JørgensenNORÅskollen SKTurrittet 64 kmM55-5908:15 Turrittet 64 kmDin påmelding er registrert
Bendik ThunNOROslostudentenes IKTurrittet 145 kmM25-2908:00 Startpulje 1, 145 kmDin påmelding er registrert
Børre W. LøkenhagenNORKongsberg IF SykkelTurrittet 145 kmM55-5908:00 Startpulje 1, 145 kmDin påmelding er registrert
Carl Fredrik KarlsenNORFollo SKTeam Rynkeby OsloLag/klubb, 145 kmM45-4907:45 Team Rynkeby OsloDin påmelding er registrert
Catho Bach ChristensenNOR--- ingen klubb ---Marrakech ExpressTurrittet 145 kmM55-5908:10 Startpulje 3, 145 kmDin påmelding er registrert
Christian BøttgerNORSK RyeTurrittet 145 kmM45-4908:00 Startpulje 1, 145 kmDin påmelding er registrert
Christian WahlNORIF Frøy SykkelTurrittet 145 kmM50-5408:05 Startpulje 2, 145 kmDin påmelding er registrert
Edson OchoaNORKolbotn SKTurrittet 64 kmM40-4408:15 Turrittet 64 kmDin påmelding er registrert
Eirik KristiansenNOR--- ingen klubb ---Team Rynkeby OsloLag/klubb, 145 kmM45-4907:45 Team Rynkeby OsloDin påmelding er registrert
Elias SolheimNOROslo sykleklubbTrek TWA Racing TeamTurrittet 145 kmM35-3908:00 Startpulje 1, 145 kmDin påmelding er registrert
Erik Cleve-hansenNORBygdø ILTurrittet 145 kmM30-3408:00 Startpulje 1, 145 kmDin påmelding er registrert
Erik SchmidtNORBærum OCKTurrittet 145 kmM50-5408:05 Startpulje 2, 145 kmDin påmelding er registrert
Erik van MegenNOROslostudentenes IKTurrittet 145 kmM25-2908:00 Startpulje 1, 145 kmDin påmelding er registrert
Eskil HagenNOR--- ingen klubb ---Schala & Partners CKTurrittet 145 kmM35-3908:15 Startpulje 4, 145 kmDin påmelding er registrert
Esten ØversjøenNORBærum OCKLag/klubb, 145 kmM55-5907:35 BOC 2Din påmelding er registrert
Even Bråten ofstadNORAsker CKTurrittet 145 kmM45-4908:05 Startpulje 2, 145 kmDin påmelding er registrert
Frank RøstgårdNORDrøbak-Frogn IL SykkelDrøbak SKLag/klubb, 145 kmM60-6407:30 SK Rye 15Din påmelding er registrert
Frank SlevikmoenNORNorefjell CKTurrittet 145 kmM50-5408:00 Startpulje 1, 145 kmDin påmelding er registrert
Geir AndersenNORRingerike SKTurrittet 64 kmM55-5908:15 Turrittet 64 kmDin påmelding er registrert
Gitle Solstad BrekkeNOR--- ingen klubb ---Team Tøff i TrynetTurrittet 145 kmM30-3408:10 Startpulje 3, 145 kmDin påmelding er registrert
Gyrd Thane LangeNORLørenskog CKTurrittet 145 kmM55-5908:00 Startpulje 1, 145 kmDin påmelding er registrert
Hans Kristian SkiakerNORHadeland CKTurrittet 145 kmM40-4408:10 Startpulje 3, 145 kmDin påmelding er registrert
Harald Halvorsen FossNORMjølkerampa Sykkelklubb - TrøgstadMjølkerampaTurrittet 145 kmM55-5908:10 Startpulje 3, 145 kmDin påmelding er registrert
Håkon LoddingNORPolarstjernen ILTeam Tøff i TrynetTurrittet 145 kmM30-3408:05 Startpulje 2, 145 kmDin påmelding er registrert
Håkon Norberg PedersenNORGui SportsklubbTurrittet 145 kmM30-3408:05 Startpulje 2, 145 kmDin påmelding er registrert
Håkon ZahlNORIF Frøy SykkelTurrittet 145 kmM50-5408:00 Startpulje 1, 145 kmDin påmelding er registrert
Ivar OttestadNOR--- ingen klubb ---Team Rynkeby OsloLag/klubb, 145 kmM55-5907:45 Team Rynkeby OsloDin påmelding er registrert
Iver Wold-SimonsenNOR--- ingen klubb ---Turrittet 145 kmM17-1908:00 Startpulje 1, 145 kmDin påmelding er registrert
Jan Henrik AbelvikNORIF Frøy SykkelTurrittet 145 kmM50-5408:05 Startpulje 2, 145 kmDin påmelding er registrert
Jan LundeNOR--- ingen klubb ---Team Rynkeby OsloLag/klubb, 145 kmM60-6407:45 Team Rynkeby OsloDin påmelding er registrert
Jarle KristiansenNORAsker CKTeam Rynkeby OsloLag/klubb, 145 kmM55-5907:45 Team Rynkeby OsloDin påmelding er registrert
Jarle KvamNORSK RyeTurrittet 145 kmM60-6408:00 Startpulje 1, 145 kmDin påmelding er registrert
Joachim HraskyNOR--- ingen klubb ---Scanfiber BILTurrittet 145 kmM45-4908:05 Startpulje 2, 145 kmDin påmelding er registrert
Johan Simon SelandNORSK RyeTurrittet 145 kmM45-4908:05 Startpulje 2, 145 kmDin påmelding er registrert
John Enok VollestadNORSagene IF SykkelTurrittet 145 kmM50-5408:15 Startpulje 4, 145 kmDin påmelding er registrert
John Erlend NygårdNORHadeland CKTurrittet 145 kmM50-5408:10 Startpulje 3, 145 kmDin påmelding er registrert
John LehreNORHadeland CKHadeland CKTurrittet 145 kmM55-5908:10 Startpulje 3, 145 kmDin påmelding er registrert
Jon Even ValeNORBærum OCKBOC2Lag/klubb, 145 kmM45-4907:35 BOC 2Din påmelding er registrert
Jon Henry RosselandNORIF Frøy SykkelTurrittet 145 kmM35-3908:05 Startpulje 2, 145 kmDin påmelding er registrert
Jon KristiansenNORNitelva CKTurrittet 145 kmM50-5408:15 Startpulje 4, 145 kmDin påmelding er registrert
Jon-Olav MartinsenNORMjølkerampa Sykkelklubb - TrøgstadTurrittet 145 kmM60-6408:15 Startpulje 4, 145 kmDin påmelding er registrert
Jostein HavikNORBærum OCKYngvelo TestteamTurrittet 145 kmM35-3908:05 Startpulje 2, 145 kmDin påmelding er registrert
Jørgen TveitaNORBygdø ILTurrittet 145 kmM25-2908:00 Startpulje 1, 145 kmDin påmelding er registrert
Kaia OttestadNOR--- ingen klubb ---Team Rynkeby OsloLag/klubb, 145 kmK20-2407:45 Team Rynkeby OsloDin påmelding er registrert
Ken Are ØstlidNORBærum OCKBOC 2Lag/klubb, 145 kmM50-5407:35 BOC 2Din påmelding er registrert
Kjell FossgårdNORIF Frøy SykkelIf frøyTurrittet 145 kmM60-6408:05 Startpulje 2, 145 kmDin påmelding er registrert
Kjell MelaasNORHadeland CKTurrittet 145 kmM45-4908:10 Startpulje 3, 145 kmDin påmelding er registrert
Kjetil FarupNOROslo sykleklubbTREK TWA Racing TeamTurrittet 145 kmM40-4408:00 Startpulje 1, 145 kmDin påmelding er registrert
Kjetil WollNORHadeland CKTurrittet 145 kmM40-4408:10 Startpulje 3, 145 kmDin påmelding er registrert
Knut AanonsenNORAsker CKLag/klubb, 145 kmM60-6407:35 BOC 2Din påmelding er registrert
Kristian HellandNORHadeland CKTurrittet 145 kmM40-4408:10 Startpulje 3, 145 kmDin påmelding er registrert
Kristian OttestadNOR--- ingen klubb ---Team Rynkeby OsloLag/klubb, 145 kmM25-2907:45 Team Rynkeby OsloDin påmelding er registrert
Lars BjerkekNORNarvik CKTurrittet 145 kmM40-4408:00 Startpulje 1, 145 kmDin påmelding er registrert
Lars Jørgen G. FjellstadNOR--- ingen klubb ---Team Tøff i TrynetTurrittet 145 kmM30-3408:10 Startpulje 3, 145 kmDin påmelding er registrert
Lino InversiniNORFollo SKLag/klubb, 145 kmM45-4907:30 SK Rye 15Din påmelding er registrert
Magnus Aune HvamNORAsker CKTurrittet 145 kmM45-4908:05 Startpulje 2, 145 kmDin påmelding er registrert
Magnus JordahlNORSagene IF SykkelTurrittet 145 kmM40-4408:00 Startpulje 1, 145 kmDin påmelding er registrert
Marius Engan KranNORBygdø ILTurrittet 145 kmM25-2908:00 Startpulje 1, 145 kmDin påmelding er registrert
Marius RoothNORSK RyeBSGLag/klubb, 145 kmM55-5907:30 SK Rye 15Din påmelding er registrert
Markus Herheim LiaNORAsker CKTurrittet 145 kmM17-1908:00 Startpulje 1, 145 kmDin påmelding er registrert
Martin KarenstuenNORSK RyeLag/klubb, 145 kmM25-2907:30 SK Rye 15Din påmelding er registrert
Martin Leer SandstadNORTryvann CykleklubbTurrittet 145 kmM40-4408:00 Startpulje 1, 145 kmDin påmelding er registrert
Martin Opheim SmedsrudNORKjose IL SykkelTeam GåpingTurrittet 145 kmM40-4408:00 Startpulje 1, 145 kmDin påmelding er registrert
Mats BostadNORFossum IF SykkelTeam Tøff i TrynetTurrittet 145 kmM30-3408:10 Startpulje 3, 145 kmDin påmelding er registrert
Mats HansenNOR--- ingen klubb ---Team Tøff i TrynetTurrittet 145 kmM25-2908:10 Startpulje 3, 145 kmDin påmelding er registrert
Mattias PieslingerNOR--- ingen klubb ---Team Rynkeby OsloLag/klubb, 145 kmM45-4907:45 Team Rynkeby OsloDin påmelding er registrert
Morten VangenNORFiskum IL SykkelTurrittet 145 kmM50-5408:00 Startpulje 1, 145 kmDin påmelding er registrert
Nils LøkkenNORIF Frøy SykkelTurrittet 145 kmM40-4408:05 Startpulje 2, 145 kmDin påmelding er registrert
Nora LieskeGER--- ingen klubb ---Turrittet 145 kmK40-4408:10 Startpulje 3, 145 kmDin påmelding er registrert
Olav Harkjerr OwesenNORFollo SKTunge GirTurrittet 145 kmM45-4908:05 Startpulje 2, 145 kmDin påmelding er registrert
Olav VikmoenNORSagene IF SykkelTurrittet 145 kmM35-3908:00 Startpulje 1, 145 kmDin påmelding er registrert
Ole Fredrik Anker-RaschNORHolmenkollen CKHolmenkollen ckTurrittet 145 kmM60-6408:05 Startpulje 2, 145 kmDin påmelding er registrert
Ole-Jørgen KvarsvikNORBærum OCKBOC2Lag/klubb, 145 kmM50-5407:35 BOC 2Din påmelding er registrert
Per Christian MørkNORIF Frøy SykkelTurrittet 145 kmM45-4908:00 Startpulje 1, 145 kmDin påmelding er registrert
Petter DøhlieNORSagene IF SykkelTurrittet 145 kmM35-3908:00 Startpulje 1, 145 kmDin påmelding er registrert
Petter EngebretsenNOR--- ingen klubb ---Turrittet 145 kmM45-4908:15 Startpulje 4, 145 kmDin påmelding er registrert
Petter Solum HansenNORHurum CKTurrittet 145 kmM35-3908:10 Startpulje 3, 145 kmDin påmelding er registrert
Petter ThoresenNORBærum OCKLag/klubb, 145 kmM65-6907:35 BOC 2Din påmelding er registrert
Rolf-Arne HalvorsenNORTryvann CykleklubbNordeaTurrittet 145 kmM50-5408:00 Startpulje 1, 145 kmDin påmelding er registrert
Runar ThorsrudNORBærum OCKLCKTurrittet 145 kmM45-4908:10 Startpulje 3, 145 kmDin påmelding er registrert
Rune DalbyNORBærum OCKLag/klubb, 145 kmM50-5407:35 BOC 2Din påmelding er registrert
Rune RikollNORCykleklubben NittedalWurth Norge BilinnredningTurrittet 145 kmM55-5908:05 Startpulje 2, 145 kmDin påmelding er registrert
Rune SkulandNOREiker CKAsker CK/Aass BILTurrittet 145 kmM60-6408:00 Startpulje 1, 145 kmDin påmelding er registrert
Sean RoachUSABærum OCKTurrittet 145 kmM40-4408:05 Startpulje 2, 145 kmDin påmelding er registrert
Sebastian NordvangNOR--- ingen klubb ---Turrittet 145 kmM30-3408:05 Startpulje 2, 145 kmDin påmelding er registrert
Sebastian TorgersenNORBygdø ILTurrittet 145 kmM25-2908:00 Startpulje 1, 145 kmDin påmelding er registrert
Si Quoc TranNORSpKl Ceres SykkelTurrittet 145 kmM45-4908:00 Startpulje 1, 145 kmDin påmelding er registrert
Sigurd RøeggenNORSK RyeLag/klubb, 145 kmM70+07:30 SK Rye 15Din påmelding er registrert
Simen EngerNOROslo sykleklubbTrek TWA Racing TeamTurrittet 145 kmM35-3908:00 Startpulje 1, 145 kmDin påmelding er registrert
Simon HanssenNORSagene IF SykkelTurrittet 145 kmM30-3408:00 Startpulje 1, 145 kmDin påmelding er registrert
Sindre BenestadNOR--- ingen klubb ---Team tøff i trynetTurrittet 145 kmM30-3408:10 Startpulje 3, 145 kmDin påmelding er registrert
Sivert Augustin JakobsenNOR--- ingen klubb ---Turrittet 145 kmM25-2908:05 Startpulje 2, 145 kmDin påmelding er registrert
Rad 1-100, totalt 121