Kalas Rye Terrengsykkelfestival 2021

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbfredaglørdagsøndagKlasseStatus
Ada JohansenNORRingerike SKK 6-8 (Kalascup)Din påmelding er registrert
Adele AasgaardNORFollo SKK 11-12Din påmelding er registrert
Adrian AasgaardNORFollo SKM 15-16Din påmelding er registrert
Adrian KristiansenNOR--- ingen klubb ---M 6-8 (Kalascup)Din påmelding er registrert
Agnes Vatterholm JernbergNORTVKK 15-16Din påmelding er registrert
Aksel Alvar FossNORSK Rye sykkelM 11-12Din påmelding er registrert
Aksel LaForceNORIF Frøy SykkelM 15-16Din påmelding er registrert
Aksel Lied-StorstenvikNORSK Rye sykkelM 11-12Din påmelding er registrert
Aksel StorrøNORSK Rye sykkelM 6-8 (Kalascup)Din påmelding er registrert
Aksel TretterudNORAndebarkji TSKM 10 (Kalascup)Din påmelding er registrert
Aleksander NilsenNORIF Frøy SykkelM Junior eliteDin påmelding er registrert
Alexander HagenNORSoon CKM Master 40-44Din påmelding er registrert
Alexander RogstadNORSande SpKl SykkelM 11-12Din påmelding er registrert
Alv SkjeldalNORSande SpKl SykkelM Junior eliteDin påmelding er registrert
Amalie Hanshus HjelmNORIF Frøy SykkelK 6-8 (Kalascup)Din påmelding er registrert
Amalie Strømdahl JørgensenNORSK Rye sykkelK 13-14Din påmelding er registrert
Ander Iturria-HoldhusNORIF Frøy SykkelM 9 (Kalascup)Din påmelding er registrert
Ander Iturria-HoldhusNORIF Frøy SykkelM 9 (Kalascup)Din påmelding er registrert
Anders StenbrendenNORKjekkas IF SykkelM Master 45-49Din påmelding er registrert
Andreas HagejordetNORNanset IFM 13-14Din påmelding er registrert
Andreas Heggelund DahlNORSK Rye sykkelM 11-12Din påmelding er registrert
Andreas NormannNORIL HemingM 6-8 (Kalascup)Din påmelding er registrert
Andreas SundalNORTVKM 13-14Din påmelding er registrert
Andreas ØstvikNORSK Rye sykkelM 13-14Din påmelding er registrert
André ErikssonSWE--- ingen klubb ---M Senior eliteDin påmelding er registrert
Ane HegsvoldNORSK Rye sykkelK 11-12Din påmelding er registrert
Anna JensenNORSK Rye sykkelK 13-14Din påmelding er registrert
Anton Schultz FeldtNORFollo SKM 13-14Din påmelding er registrert
Askil Seim ThorstensenNORRaufoss & Gjøvik SKM 15-16Din påmelding er registrert
Aslak Frøyen DeelyNORSK Rye sykkelM 11-12Din påmelding er registrert
Astrid Egge HalvorsenNORIL HemingK 11-12Din påmelding er registrert
Astrid Finstad LarsenNORSK Rye sykkelK 6-8 (Kalascup)Din påmelding er registrert
August KvalheimNORSK Rye sykkelM 10 (Kalascup)Din påmelding er registrert
Axel LindhSWE--- ingen klubb ---M Senior eliteDin påmelding er registrert
Axel Wiel-BjørnskauNORIL HemingM 11-12Din påmelding er registrert
Bendiks AksnesNORVigrestad SKM Junior eliteDin påmelding er registrert
Berit Nordsæter ResellNORLillehammer CykleklubbK senior eliteDin påmelding er registrert
Birk Strand RønnestadNORLillehammer CykleklubbM 15-16Din påmelding er registrert
Bjørn Berven AgardNORSande SpKl SykkelM 15-16Din påmelding er registrert
Bjørn Kjetil AanensenNORTubakken SykkelklubbM Master 45-49Din påmelding er registrert
Bjørnar Øhrn JohansenNORSK Rye sykkelM 13-14Din påmelding er registrert
Brage BakkenNORRingerike SKM Junior eliteDin påmelding er registrert
Brage BergeNORSK Rye sykkelM 11-12Din påmelding er registrert
Brede TretterudNORAndebarkji TSKM 11-12Din påmelding er registrert
Caroline BohéDEN--- ingen klubb ---K senior eliteDin påmelding er registrert
Casper CasserstedtSWE--- ingen klubb ---M Junior eliteDin påmelding er registrert
Casper JohanssonSWE--- ingen klubb ---M Senior eliteDin påmelding er registrert
Casper RodeNORNanset IFM 15-16Din påmelding er registrert
Celine Gees SolheimNORIF Frøy SykkelK senior eliteDin påmelding er registrert
Celine SeverinsenNORNerskogen ILK Junior eliteDin påmelding er registrert
Christian Brembo AndersenNORIF Frøy SykkelM 13-14Din påmelding er registrert
Christian HolmNORIF Frøy SykkelM 15-16Din påmelding er registrert
Christian Simmerøy MoeNORRomeriksåsen SKM 11-12Din påmelding er registrert
Christian SmithNORSoon CKM 13-14Din påmelding er registrert
Christine Cloetta ØverlandNORRøa ILK 15-16Din påmelding er registrert
Christoffer åserud FagersandNORLillestrøm SykkelklubbM 6-8 (Kalascup)Din påmelding er registrert
Christopher NysæterNORSK Rye sykkelM Master 40-44Din påmelding er registrert
Cody ØisethNORAsker CKM 13-14Din påmelding er registrert
Ebba JensenNORSK Rye sykkelK 11-12Din påmelding er registrert
Edvald SkjellerudsveenNORSK Rye sykkelM 6-8 (Kalascup)Din påmelding er registrert
Edvard AanestadNORRøa ILM 15-16Din påmelding er registrert
Edvard Bøyesen KvalheimNOR--- ingen klubb ---M 6-8 (Kalascup)Din påmelding er registrert
Einar Andreas Sletten Biørn-LianNORIF Frøy SykkelM 13-14Din påmelding er registrert
Eirik Aamodt EikemoNORFollo SKM 15-16Din påmelding er registrert
Eirik RokkeNORIF Frøy SykkelM 13-14Din påmelding er registrert
Eivind Aamodt EikemoNORFollo SKM 13-14Din påmelding er registrert
Eivind FougnerNORSK Rye sykkelM Junior eliteDin påmelding er registrert
Eivind Johnsrud SætrangNORSK Rye sykkelM 10 (Kalascup)Din påmelding er registrert
Elias Ekroll BjerkeNORRomeriksåsen SKM 15-16Din påmelding er registrert
Elias JohansenNORRingerike SKM 10 (Kalascup)Din påmelding er registrert
Elias SørheimNORSK Rye sykkelM 6-8 (Kalascup)Din påmelding er registrert
Eline EkrollNORSande SpKl SykkelK 13-14Din påmelding er registrert
Elliott WaldingNORSK Rye sykkelM 9 (Kalascup)Din påmelding er registrert
Emil August LongvaNORIF Frøy SykkelM 13-14Din påmelding er registrert
Emil EigebrekkNORMandal CKM 13-14Din påmelding er registrert
Emil Huss-BrøsteNORFollo SKM 15-16Din påmelding er registrert
Emil StorrøNORSK Rye sykkelM 11-12Din påmelding er registrert
Emil Strømdahl JørgensenNORSK Rye sykkelM 10 (Kalascup)Din påmelding er registrert
Emil SvarstadNORGrenland SKM 15-16Din påmelding er registrert
Emilie TaugNORIF Frøy SykkelK Junior eliteDin påmelding er registrert
Emily Benham KvåleGBRHadeland CKK Master 30-34Din påmelding er registrert
Endre Sveen PersettNORIF Frøy SykkelM 6-8 (Kalascup)Din påmelding er registrert
Endre Sveen PersettNORIF Frøy SykkelM 6-8 (Kalascup)Din påmelding er registrert
Erik Eiksund ØksnesNORSK Rye sykkelM 11-12Din påmelding er registrert
Erik Finstad LarsenNORSK Rye sykkelM 10 (Kalascup)Din påmelding er registrert
Erik HægstadNORLillehammer CykleklubbM Senior eliteDin påmelding er registrert
Erik ÅkessonSWE--- ingen klubb ---M Senior eliteDin påmelding er registrert
Erle PedersenNORIF Frøy SykkelK 13-14Din påmelding er registrert
Erling AmundsenNORRingerike SKM 6-8 (Kalascup)Din påmelding er registrert
Erling SkaugNORSK Rye sykkelM 10 (Kalascup)Din påmelding er registrert
Eskil Agledahl OtterstadNORSK Rye sykkelM 11-12Din påmelding er registrert
Eskil Ekroll BjerkeNORRomeriksåsen SKM 13-14Din påmelding er registrert
Eskil GulbrandsenNORLillestrøm SykkelklubbM 6-8 (Kalascup)Din påmelding er registrert
Eskil HaugNORIF Frøy SykkelM 6-8 (Kalascup)Din påmelding er registrert
Fabian Gilen HoffNORRomeriksåsen SKM 13-14Din påmelding er registrert
Falk Håkenstad-BråtenNORLillehammer CykleklubbM Junior eliteDin påmelding er registrert
Felix JacobsenNORRomeriksåsen SKM 11-12Din påmelding er registrert
Felix WilmannNORIF Frøy SykkelM 6-8 (Kalascup)Din påmelding er registrert
Ferdinand LeknesNORIL HemingM 10 (Kalascup)Din påmelding er registrert
Filip BalchenNORRøa ILM 11-12Din påmelding er registrert
Rad 1-100, totalt 384