Øyeren Rundt 2021

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lagØvelseKlasseStartpuljeStatus
Aina BrodshaugNORSmaalenene SKTurrittetK50-5409:55 startpulje 4Din påmelding er registrert
Bård AndreassenNORCykleklubben NittedalTeam RomerikeTurrittetM50-5409:40 startpulje 1Din påmelding er registrert
Dennis Alexander FuglevaagNORSkullerud SpKl SykkelL3RTurrittetM25-2909:40 startpulje 1Din påmelding er registrert
Eirik AlternNOR--- ingen klubb ---TurrittetM40-4409:50 startpulje 3Din påmelding er registrert
Elling RaknestangenNORRe SKTurrittetM30-3409:50 startpulje 3Din påmelding er registrert
Fredrik KjærstadNORKløfta IL SykkelTurrittetM25-2909:40 startpulje 1Din påmelding er registrert
Henrik Andersen-GottNOR--- ingen klubb ---Linje 3 RacingTurrittetM25-2909:40 startpulje 1Din påmelding er registrert
Ibrahim AlabayNORHøybråten og Stovner ILTurrittetM30-3409:45 startpulje 2Din påmelding er registrert
Joakim SteinstadNOR--- ingen klubb ---L3RTurrittetM25-2909:40 startpulje 1Din påmelding er registrert
Josef ChababNORLysaker SportsklubbTurrittetM30-3409:40 startpulje 1Din påmelding er registrert
Jostein EnghNOR--- ingen klubb ---Linje 3 RacingTurrittetM25-2909:40 startpulje 1Din påmelding er registrert
Karl Hagen BjurstrømNOR--- ingen klubb ---Christiania roklubTurrittetM30-3409:45 startpulje 2Din påmelding er registrert
Kenneth SneisNORHalden CKMasters CupM40-4409:05 M40-44Din påmelding er registrert
Kjetil FarupNOROslo sykleklubbTrek TWA Racing TeamMasters CupM40-4409:05 M40-44Din påmelding er registrert
Lars JohansenNORHøybråten og Stovner ILTurrittetM45-4909:45 startpulje 2Din påmelding er registrert
Marius IlerodNOR--- ingen klubb ---Linje 3 RacingTurrittetM25-2909:40 startpulje 1Din påmelding er registrert
Morten JahrNOREidsvoll SKTurrittetM35-3909:40 startpulje 1Din påmelding er registrert
Per Christian EidevikNORKjekkas IF SykkelMasters CupM45-4909:10 M45-49Din påmelding er registrert
Petter KokkimNORHøybråten og Stovner ILTurrittetM50-5409:45 startpulje 2Din påmelding er registrert
Raymond GonzalezNORIF Frøy SykkelMasters CupM45-4909:10 M45-49Din påmelding er registrert
Roger MyrbråtenNORÅskollen SKTurrittetM55-5909:50 startpulje 3Din påmelding er registrert
Ronny PettersenNOR--- ingen klubb ---Linje 3 RacingTurrittetM25-2909:40 startpulje 1Din påmelding er registrert
Sigurd Erdal-AaseNORSK Rye sykkelSK Rye15TurrittetM35-3909:40 startpulje 1Din påmelding er registrert
Simen StrandåsNORHøybråten og Stovner ILTurrittetM40-4409:45 startpulje 2Din påmelding er registrert
Thomas HolmeslandNORHøybråten og Stovner ILTurrittetM30-3409:45 startpulje 2Din påmelding er registrert
Tobias WoldNOR--- ingen klubb ---Linje 3 RacingTurrittetM25-2909:40 startpulje 1Din påmelding er registrert
Tore StuedahlNORBingsfoss SKTurrittetM55-5909:50 startpulje 3Din påmelding er registrert
Øivind Andersen-GottNORSkullerud SpKl SykkelTurrittetM55-5909:40 startpulje 1Din påmelding er registrert
Rad 1-28, totalt 28