Oslo Terrengsykkelfestival 2020

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lagXCOXCCKlasseStatus
Adrian AasgaardNORFollo SKM 15Din påmelding er registrert
Aksel LaForceNORIF Frøy SykkelM 14Din påmelding er registrert
Aleksander BjørkvoldNORSoon CKM 16Din påmelding er registrert
Alelsander NilsenNORIF Frøy SykkelM Junior eliteDin påmelding er registrert
Alexander RogstadNORSande SpKl SykkelM 10Din påmelding er registrert
Alv SkjeldalNORSande SpKl SykkelM Junior eliteDin påmelding er registrert
Amalie Strømdahl JørgensenNORSK Rye sykkelK 13Din påmelding er registrert
Anders AmundsenNORKonnerud IL SykkelM 16Din påmelding er registrert
Andreas HagejordetNORNanset IFM 13Din påmelding er registrert
Andreas Heggelund DahlNORSK Rye sykkelM 11Din påmelding er registrert
Anna JensenNORSK Rye sykkelK 13Din påmelding er registrert
Antonio MoenNORHalden CKM Master 50-54Din påmelding er registrert
Askil Seim ThorstensenNORRaufoss & Gjøvik SKM 14Din påmelding er registrert
Berit Nordsæter ResellNORLillehammer CykleklubbK senior eliteDin påmelding er registrert
Birk Strand RønnestadNORLillehammer CykleklubbM 15Din påmelding er registrert
Bjørn Berven AgardNORSande SpKl SykkelM 15Din påmelding er registrert
Bjørn Kjetil AanensenNORTubakken SykkelklubbM Master 40-44Din påmelding er registrert
Brage BakkenNORRingerike SKM 16Din påmelding er registrert
Casper RodeNORNanset IFM 15Din påmelding er registrert
Casper Røvig-MorbechNORSoon CKM 15Din påmelding er registrert
Christian Brembo AndersenNORIF Frøy SykkelM 13Din påmelding er registrert
Christian HolmNORIF Frøy SykkelM 14Din påmelding er registrert
Christian Simmerøy MoeNORRomeriksåsen SKM 11Din påmelding er registrert
Christian SmithNORSoon CKM 13Din påmelding er registrert
Christine Cloetta ØverlandNORRøa ILK 14Din påmelding er registrert
Cody ØisethNORAsker CKM 12Din påmelding er registrert
Colin EickNORIF Frøy SykkelM Master 50-54Din påmelding er registrert
Dagfinn Bang-JohansenNORIF Frøy SykkelM Master 40-44Din påmelding er registrert
Daniel Robles LarsenNORIF Frøy SykkelM 11Din påmelding er registrert
Ebba JensenNORIL HemingK 10Din påmelding er registrert
Edvald Bang-JohansenNORIF Frøy SykkelM 8-9Din påmelding er registrert
Edvard AanestadNORRøa ILM 14Din påmelding er registrert
Einar Andreas Sletten Biørn-LianNORFollo SKM 12Din påmelding er registrert
Eirik KorsvollienNORGlåmdal SKM 16Din påmelding er registrert
Eirik RokkeNORIF Frøy SykkelM 13Din påmelding er registrert
Eirik Skotte-HaugerudNORIF Frøy SykkelM 15Din påmelding er registrert
Eiril Strand RønnestadNORLillehammer CykleklubbK 13Din påmelding er registrert
Eivind FougnerNORSK Rye sykkelM Junior eliteDin påmelding er registrert
Elias Ekroll BjerkeNORRomeriksåsen SKM 14Din påmelding er registrert
Elias JohansenNORRingerike SKM 8-9Din påmelding er registrert
Eline EkrollNORSande SpKl SykkelK 13Din påmelding er registrert
Emil August LongvaNORIF Frøy SykkelM 13Din påmelding er registrert
Emil Huss BrøsteNORFollo SKM 15Din påmelding er registrert
Emil Ravnåsen VangenNORLillehammer CykleklubbM Senior eliteDin påmelding er registrert
Emil StorrøNORSK Rye sykkelM 11Din påmelding er registrert
Emil Strømdahl JørgensenNORSK Rye sykkelM 8-9Din påmelding er registrert
Emilie TaugNORIF Frøy SykkelK Junior eliteDin påmelding er registrert
Erik Eiksund ØksnesNORSK Rye sykkelM 11Din påmelding er registrert
Erik Stenersen ØksbyNORAsker CKM 11Din påmelding er registrert
Erle PedersenNORIF Frøy SykkelK 13Din påmelding er registrert
Erlend Tegneby VegstøNORSoon CKM Junior eliteDin påmelding er registrert
Erling AmundsenNORRingerike SKM 6-7Din påmelding er registrert
Eskil Alm-EdvardsenNORIF Frøy SykkelM 13Din påmelding er registrert
Eskil Ekroll BjerkeNORRomeriksåsen SKM 12Din påmelding er registrert
Fabian Gilen HoffNORRomeriksåsen SKM 13Din påmelding er registrert
Falk Håkenstad-BråtenNORLillehammer CykleklubbM Junior eliteDin påmelding er registrert
Felix JacobsenNORRomeriksåsen SKM 11Din påmelding er registrert
Filip JensenNORSK Rye sykkelM 14Din påmelding er registrert
Filip JensenNORIL HemingM 6-7Din påmelding er registrert
Fredrik Andre HaugNORSvelvik SKM Senior eliteDin påmelding er registrert
Fredrik Boye-HolmefjordNORSK Rye sykkelM 12Din påmelding er registrert
Fredrik BreyerNORFollo SKM 16Din påmelding er registrert
Fredrik LysakerrudNOROdal SykleklubbM Master 40-44Din påmelding er registrert
Frida Boye-HolmefjordNORSK Rye sykkelK 10Din påmelding er registrert
Frida Jakobsen JensenNORSK Rye sykkelK 12Din påmelding er registrert
Geir NysveenNORBrumunddal SKM Master 50-54Din påmelding er registrert
Gjertrud BøNORSoon CKK Master 55-59Din påmelding er registrert
Gustav AmundsenNORRingerike SKM 8-9Din påmelding er registrert
Haakon RørmyrNORHalden CKM 14Din påmelding er registrert
Halvor LongvaNORIF Frøy SykkelM 8-9Din påmelding er registrert
Hanne Sofie Sletten Biørn-LianNORFollo SKK 14Din påmelding er registrert
Hans Jørgen BartnesNORSK Rye sykkelM 8-9Din påmelding er registrert
Hedda Brenningen BjørklundNORLillehammer CykleklubbK Junior eliteDin påmelding er registrert
Hedda Steine GulholmNORFollo SKYoung & FuriousK 15Din påmelding er registrert
Helena NyhusNORIF Frøy SykkelK Junior eliteDin påmelding er registrert
Helene Sæterdal SembNORAsker CKK Junior eliteDin påmelding er registrert
Helene TegdalNORFiskum IL SykkelK 12Din påmelding er registrert
Henrik Eckmann FarstadvollNORIF Frøy SykkelM Junior eliteDin påmelding er registrert
Henrik HvidstenNORSkjeberg CKM Master 30-34Din påmelding er registrert
Henrik Langeland NielsenNORKristiansands CykleklubbM Junior eliteDin påmelding er registrert
Hermann Røvig-MorbechNORSoon CKM 10Din påmelding er registrert
Håkon Dyrdal KarlsenNORSande SpKl SykkelM 11Din påmelding er registrert
Håkon Eiksund ØksnesNORSK Rye sykkelM 13Din påmelding er registrert
Håkon TorsethNORLillehammer CykleklubbM 16Din påmelding er registrert
Håkon WedumNORLillehammer CykleklubbM 16Din påmelding er registrert
Håvard ØiomNORRingerike SKM 14Din påmelding er registrert
Ida Sofie HusebyNORSK Rye sykkelK Junior eliteDin påmelding er registrert
Idun Skjerve-HansenNORSK Rye sykkelK 12Din påmelding er registrert
Iver SyrristNORSK Rye sykkelM 15Din påmelding er registrert
Jacob BøymoNORIF Frøy SykkelM 16Din påmelding er registrert
Jakob BuhsNORIF Frøy SykkelM 16Din påmelding er registrert
Jan Olav BeitmyrenNORLysaker SportsklubbM Master 55-59Din påmelding er registrert
Jenny Bryntesen WatndalNORSK Rye sykkelK 15Din påmelding er registrert
Jens Aksel JordeNORAsker CKM 12Din påmelding er registrert
Jens BergmannNORSK Rye sykkelTeam Skeno sFIT HelseM Senior eliteDin påmelding er registrert
Jesper Moen-HansenNORLørenskog CKM 12Din påmelding er registrert
Joakim AanensenNORTubakken SykkelklubbM 15Din påmelding er registrert
Johanne Berven AgardNORSande SpKl SykkelK 14Din påmelding er registrert
Johanne Brovold MidtsundstadNORCK ElverumK 16Din påmelding er registrert
Jonas Bakkebø FjellstadNORFollo SKM 14Din påmelding er registrert
Rad 1-100, totalt 270