NM Masters Tempo 2020

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbKlasseStatus
Amund SaxrudNORSkogn IL SykkelM45-49Din påmelding er registrert
Amund SolliNORSkogn IL SykkelM30-34Din påmelding er registrert
Ann Katrin PedersenNORRana SKK35-39Din påmelding er registrert
Arne Inge HangerhagenNORCK VictoriaM40-44Din påmelding er registrert
Arvid JohannesenNORNordhordland SKM50-54Din påmelding er registrert
Brage BergengNOROrkla CKM40-44Din påmelding er registrert
Brynjar FarstadNORSkogn IL SykkelM45-49Din påmelding er registrert
Bård Kuvås BrevikNOR--- ingen klubb ---M40-44Din påmelding er registrert
Camilla LandsverkNOREiker CKK45-49Din påmelding er registrert
Carl Georg Schult-JessenNORCK VictoriaM45-49Din påmelding er registrert
Celine Monrad-HaslumNORCykleklubben NittedalK45-49Din påmelding er registrert
Dag Sture Eine FriisNORForeningen FrikransenM70-74Din påmelding er registrert
Eivind OlsenNORKjekkas IF SykkelM40-44Din påmelding er registrert
Elin GrønvikNORCK VictoriaK50-54Din påmelding er registrert
Elin StavnesNORIF Frøy SykkelK tandemDin påmelding er registrert
Emil EgelandNORLillehammer CykleklubbM35-39Din påmelding er registrert
Frank AadlandNORÅsane CKM60-64Din påmelding er registrert
Gunnar IverslienNORTorshov SKM70-74Din påmelding er registrert
Gunnleiv GjøsæterNORBømlo SKM50-54Din påmelding er registrert
Hans HelmenbakkenNORSK Rye sykkelM40-44Din påmelding er registrert
Hans-Jørgen BrederNORForeningen FrikransenM65-69Din påmelding er registrert
Harald KvernerudNORAsker CKM80+Din påmelding er registrert
Hilde RongNORBergen CykleklubbK30-34Din påmelding er registrert
Håkon HovlandNORHasle-Løren IL SykkelM30-34Din påmelding er registrert
Ivar GrønengNORKolbotn SKM55-59Din påmelding er registrert
Iver JohansenNORSagene IF SykkelM60-64Din påmelding er registrert
Jarle MæhlumNORSK Rye sykkelM60-64Din påmelding er registrert
Jim KarlsenNORStiftstaden SK TrondheimM60-64Din påmelding er registrert
John Harald HellesvikNORBingsfoss SKM40-44Din påmelding er registrert
Kenneth SneisNORHalden CKM35-39Din påmelding er registrert
Kirsten EideNORTorshov SKK70-74Din påmelding er registrert
Kjell Magnus AntonsenNORKolbotn SKM45-49Din påmelding er registrert
Kjetil Erik Høger ImbsenNORNesodden SKM40-44Din påmelding er registrert
Knut Skaarnæs-moldestadNORFollo SKM30-34Din påmelding er registrert
Kristian MyhrerNOREidsvoll SKM30-34Din påmelding er registrert
Kristin FalckNORSK Rye sykkelK50-54Din påmelding er registrert
Lars Øyvind AlvestadNORBokn SykkelklubbM30-34Din påmelding er registrert
Lasse FjærestadNORFiskeklev LandeveisclubM50-54Din påmelding er registrert
Line HoffNOROttestad ILK45-49Din påmelding er registrert
Martin CarlénNORIF Frøy SykkelM40-44Din påmelding er registrert
Martin IversbyNORFiskeklev LandeveisclubM30-34Din påmelding er registrert
Martin JarrettNORNjårdM35-39Din påmelding er registrert
Martin Paul HoffNORSagene IF SykkelM45-49Din påmelding er registrert
Martin ØveråsNORDale IL SykkelM75-79Din påmelding er registrert
Martins JankovskisNORSteinkjer CykleklubbM45-49Din påmelding er registrert
Nils StrømNORStiftstaden SK TrondheimM45-49Din påmelding er registrert
Oddvar KaarbøeNORNymark IL SykkelM50-54Din påmelding er registrert
Ole-Morten GilbuNORSandefjord SKM40-44Din påmelding er registrert
Per Johan FenstadNORFosen SKM45-49Din påmelding er registrert
Per-Arne ØyeNORRetro Skansen CycleklubbM35-39Din påmelding er registrert
Pål Gunnar OlsenNORIF Frøy SykkelM55-59Din påmelding er registrert
Rasmus StrandNORTVKM35-39Din påmelding er registrert
Roger TøftumNORAsker CKM60-64Din påmelding er registrert
Sissel Anita VienNORFollo SKK60-64Din påmelding er registrert
Snorre LauritsenNORStiftstaden SK TrondheimM40-44Din påmelding er registrert
Sveinung BertelsenNORSandefjord SKM45-49Din påmelding er registrert
Sven CallaertsBELGrenland SKM40-44Din påmelding er registrert
Sverre Herløv AmraniNORSandefjord SKM45-49Din påmelding er registrert
Thorolf HestnessNORNymark IL SykkelM50-54Din påmelding er registrert
Tom Kristian DahlNORStiftstaden SK TrondheimM40-44Din påmelding er registrert
Tommy AleksandersenNORFiskeklev LandeveisclubM40-44Din påmelding er registrert
Tore Petter EngenNORFiskeklev LandeveisclubM45-49Din påmelding er registrert
Trond Asmund SmogeliNORFollo SKM50-54Din påmelding er registrert
Trond Liene VaboNORLund CKM45-49Din påmelding er registrert
Vegar RangulNORSkogn IL SykkelM45-49Din påmelding er registrert
Wenche Elizabeth Madsen ErikssonNORIF Frøy SykkelK55-59Din påmelding er registrert
Øystein AskjemNORLysaker SportsklubbM45-49Din påmelding er registrert
Øyvind Sørumshaugen MelvoldNORCykleklubb Valeo, FornebuM50-54Din påmelding er registrert
Rad 1-68, totalt 68