Tyrifjorden Rundt 2020

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbØvelseKlasseStartpuljeStatus
Alexander ThorsøNORKjekkas IF SykkelLag/klubb, 145 kmM40-44Kjekkas IFVenteliste
Amanda Johanna Elisabeth ElvkullNORIF Frøy SykkelTurrittet 145 kmK25-2908:40 Startpulje 6, 145 kmVenteliste
Amund RuudNOROslostudentenes IKTurrittet 145 kmM30-3408:20 Startpulje 2, 145 kmVenteliste
Anders Bille JohnsrudNOR--- ingen klubb ---Turrittet 145 kmM40-4408:25 Startpulje 3, 145 kmVenteliste
Anders BjornsenNOR--- ingen klubb ---Turrittet 145 kmM25-2908:30 Startpulje 4, 145 kmVenteliste
Anders BjørgeengenNORKjekkas IF SykkelLag/klubb, 145 kmM25-29Høybråten og Stovner ILVenteliste
Anders EideNORBærum OCKTurrittet 145 kmM45-4908:30 Startpulje 4, 145 kmVenteliste
Anders eikefjordNORBærum OCKLag/klubb, 145 kmM50-54BOC 3Venteliste
Anders ElvevollNOR--- ingen klubb ---Turrittet 145 kmM50-5408:25 Startpulje 3, 145 kmVenteliste
Anders EngelstadNOR--- ingen klubb ---Turrittet 145 kmM35-3908:25 Startpulje 3, 145 kmVenteliste
Anders KrokenNORHeggedal IdrettslagTurrittet 145 kmM25-2908:25 Startpulje 3, 145 kmVenteliste
Anders NygårdNORIF Frøy SykkelTurrittet 145 kmM40-4408:40 Startpulje 6, 145 kmVenteliste
Anders SætreNORHolmenkollen CKTurrittet 145 kmM45-4908:15 Startpulje 1, 145 kmVenteliste
Anders SønsthagenNORKolbotn SKLag/klubb, 145 kmM45-49Team FolloVenteliste
Anders Torkildsen NytrøenNORBærum OCKTurrittet 145 kmM35-3908:20 Startpulje 2, 145 kmVenteliste
Andre GranrudNORKjekkas IF SykkelLag/klubb, 145 kmM35-39Kjekkas IFVenteliste
André NygårdNORHolmenkollen CKTurrittet 145 kmM40-4408:15 Startpulje 1, 145 kmVenteliste
Andrè WarmingNORUllensaker CKLag/klubb, 145 kmM50-54Follo sykkelklubbVenteliste
Andreas FærøNORLørenskog CKTurrittet 145 kmM40-4408:20 Startpulje 2, 145 kmVenteliste
Andrzej KowalskiPOL--- ingen klubb ---Turrittet 145 kmM60-6408:15 Startpulje 1, 145 kmVenteliste
Ane RobberstadNORSK Rye sykkelLag/klubb, 145 kmK30-34SK Rye 15Venteliste
Arild HermansenNORSK Rye sykkelLag/klubb, 145 kmM50-54SK Rye 15Venteliste
Arild Kristian Hagerup MaurNORBærum OCKTurrittet 145 kmM40-4408:25 Startpulje 3, 145 kmVenteliste
Arvid Prytz NordstrandNORNamdal SKTurrittet 145 kmM45-4908:20 Startpulje 2, 145 kmVenteliste
Asgeir BjørgumNORKjekkas IF SykkelLag/klubb, 145 kmM45-49Kjekkas IFVenteliste
Aslak EriksrudNORHasle-Løren IL SykkelTurrittet 145 kmM45-4908:15 Startpulje 1, 145 kmVenteliste
Atle EngholmNORHøybråten og Stovner ILLag/klubb, 145 kmM50-54Høybråten og Stovner ILVenteliste
Atle HartveitNORUllensaker CKLag/klubb, 145 kmM40-44Ullensaker CKVenteliste
Audun HobølNORBærum OCKTurrittet 145 kmM40-4408:15 Startpulje 1, 145 kmVenteliste
Axel HaugeNOR--- ingen klubb ---Lag/klubb, 145 kmM40-44Team GåpingVenteliste
Bendik ThunNOROslostudentenes IKTurrittet 145 kmM25-2908:20 Startpulje 2, 145 kmVenteliste
Bent KristiansenNORBærum OCKTurrittet 145 kmM50-5408:25 Startpulje 3, 145 kmVenteliste
Bjørn Gunnar CarlinNORBærum OCKTurrittet 64 kmM45-4909:00 Turrittet 64 kmVenteliste
Bjørn Haakon BraadlandNORKjekkas IF SykkelLag/klubb, 145 kmM40-44Kjekkas IFVenteliste
Bjørn IntelhusNORBærum OCKLag/klubb, 145 kmM55-59BOC 2Venteliste
Bjørn Jarle WigerNORHøybråten og Stovner ILLag/klubb, 145 kmM55-59Høybråten og Stovner ILVenteliste
Bjørnar Friis PettersenNORUllensaker CKLag/klubb, 145 kmM40-44Ullensaker CKVenteliste
Bjørnar KruseNOR--- ingen klubb ---Turrittet 145 kmM50-5408:40 Startpulje 6, 145 kmVenteliste
Bjørnar LindholtNORUllensaker CKLag/klubb, 145 kmM40-44Ullensaker CKVenteliste
Børre SundbergNORAsker CKTurrittet 145 kmM45-4908:25 Startpulje 3, 145 kmVenteliste
Bård OlsenNORKjekkas IF SykkelLag/klubb, 145 kmM55-59Høybråten og Stovner ILVenteliste
Carl Martin SandvoldNORLillehammer CykleklubbTurrittet 145 kmM20-2408:30 Startpulje 4, 145 kmVenteliste
Carl Oscar AlsosNOR--- ingen klubb ---Turrittet 145 kmM40-4408:25 Startpulje 3, 145 kmVenteliste
Chris GRAVALIDNOR--- ingen klubb ---Turrittet 145 kmM30-3408:25 Startpulje 3, 145 kmVenteliste
Christian AskildsenNORDrøbak-Frogn IL SykkelLag/klubb, 145 kmM35-39Team FolloVenteliste
Christian BrendersNORUllensaker CKLag/klubb, 145 kmM35-39Ullensaker CKVenteliste
Christian EngelhardtsenNOR--- ingen klubb ---Turrittet 145 kmM45-4908:30 Startpulje 4, 145 kmVenteliste
Christian SchinnesNORFevik OCCTurrittet 145 kmM40-4408:20 Startpulje 2, 145 kmVenteliste
Christian SjursethNORAsker CKLag/klubb, 145 kmM40-44Team GåpingVenteliste
Christian WaalerNOR--- ingen klubb ---Turrittet 145 kmM35-3908:30 Startpulje 4, 145 kmVenteliste
Christian ØvregaardNORBærum OCKLag/klubb, 145 kmM45-49Team GåpingVenteliste
Christoffer Aas ClementzNORKjekkas IF SykkelLag/klubb, 145 kmM45-49Kjekkas IFVenteliste
Christopher KahrsNORFollo SKLag/klubb, 145 kmM45-49Follo sykkelklubbVenteliste
Dag AbrahamsenNORFollo SKLag/klubb, 145 kmM50-54Follo sykkelklubbVenteliste
Dag Olav KjellemoNOR--- ingen klubb ---Turrittet 145 kmM55-5908:20 Startpulje 2, 145 kmVenteliste
Dag Ole StorrøstenNORBærum OCKLag/klubb, 145 kmM60-64SK Rye 15Venteliste
Dag RønningNOR--- ingen klubb ---Turrittet 145 kmM45-4908:25 Startpulje 3, 145 kmVenteliste
Daniel TangenNORBygdø ILTurrittet 145 kmM25-2908:15 Startpulje 1, 145 kmVenteliste
david anaya vidalesESPSkagerrak Sp.Kl. SykkelTurrittet 145 kmM40-4408:20 Startpulje 2, 145 kmVenteliste
Egil AntonsenNORFollo SKLag/klubb, 145 kmM50-54Follo sykkelklubbVenteliste
Einar MarkhusNORSK Rye sykkelLag/klubb, 145 kmM50-54Team GåpingVenteliste
Eirik Horn ForvikNORAsker CKTurrittet 145 kmM25-2908:25 Startpulje 3, 145 kmVenteliste
Eirik Hval JensenNORKjekkas IF SykkelLag/klubb, 145 kmM45-49Kjekkas IFVenteliste
Eirik RolidNORKonnerud IL SykkelTurrittet 145 kmM30-3408:25 Startpulje 3, 145 kmVenteliste
Eirik SausjordNORHasle-Løren IL SykkelTurrittet 145 kmM30-3408:15 Startpulje 1, 145 kmVenteliste
Eirik SolbergNOR--- ingen klubb ---Turrittet 145 kmM35-3908:25 Startpulje 3, 145 kmVenteliste
Eivind MyhreNORBærum OCKLag/klubb, 145 kmM45-49Team GåpingVenteliste
Eivind OlsenNORKjekkas IF SykkelLag/klubb, 145 kmM40-44Høybråten og Stovner ILVenteliste
Eivind PalmNOR--- ingen klubb ---Turrittet 145 kmM25-2908:30 Startpulje 4, 145 kmVenteliste
Elling RaknestangenNOR--- ingen klubb ---Turrittet 145 kmM25-2908:30 Startpulje 4, 145 kmVenteliste
erik andresenNOR--- ingen klubb ---Turrittet 145 kmM40-4408:30 Startpulje 4, 145 kmVenteliste
Erik AsterNOR--- ingen klubb ---Lag/klubb, 145 kmM40-44Høybråten og Stovner ILVenteliste
Erik Gravermoen JensenNOR--- ingen klubb ---Turrittet 145 kmM40-4408:20 Startpulje 2, 145 kmVenteliste
Erik SchmidtNORBærum OCKLag/klubb, 145 kmM45-49BOC 2Venteliste
Erland Lium SelmoNORBrumunddal SKTurrittet 145 kmM35-3908:20 Startpulje 2, 145 kmVenteliste
Erlend BjørgeNOR--- ingen klubb ---Turrittet 145 kmM50-5408:25 Startpulje 3, 145 kmVenteliste
Espen Bille MichaelsenNOR--- ingen klubb ---Turrittet 145 kmM40-4408:25 Startpulje 3, 145 kmVenteliste
Espen Henrik JohansenNORChristiania Velociped klubbTurrittet 145 kmM45-4908:25 Startpulje 3, 145 kmVenteliste
Espen HofossNORCykleklubben NittedalTurrittet 145 kmM40-4408:25 Startpulje 3, 145 kmVenteliste
Espen IversenNORAron SkiklubbTurrittet 145 kmM40-4408:30 Startpulje 4, 145 kmVenteliste
Espen JohannessenNORHøybråten og Stovner ILLag/klubb, 145 kmM45-49Høybråten og Stovner ILVenteliste
Espen KristiansenNORFollo SKLag/klubb, 145 kmM40-44Team FolloVenteliste
Esten ØversjøenNORBærum OCKLag/klubb, 145 kmM55-59BOC 2Venteliste
Even ChioderaNORLysaker SportsklubbTurrittet 145 kmM45-4908:20 Startpulje 2, 145 kmVenteliste
Eystein WestgaardNORBærum OCKTurrittet 145 kmM50-5408:15 Startpulje 1, 145 kmVenteliste
Francesco De Biasi-AntonsenITAFollo SKLag/klubb, 145 kmM40-44Follo sykkelklubbVenteliste
Frank SlevikmoenNORNorefjell CKTurrittet 145 kmM50-5408:20 Startpulje 2, 145 kmVenteliste
Fredrik JensenNORBærum OCKTurrittet 145 kmM25-2908:30 Startpulje 4, 145 kmVenteliste
Fredrik KjærstadNORKløfta IL SykkelTurrittet 145 kmM25-2908:20 Startpulje 2, 145 kmVenteliste
Fredrik Lorentzen HenneNORFollo SKTurrittet 145 kmM25-2908:15 Startpulje 1, 145 kmVenteliste
Fredrik LundinNOR--- ingen klubb ---Turrittet 145 kmM25-2908:30 Startpulje 4, 145 kmVenteliste
Fredrik Thormod SommerfeldtNORHolmenkollen CKTurrittet 145 kmM45-4908:15 Startpulje 1, 145 kmVenteliste
Frode BjørganNORBærum OCKLag/klubb, 145 kmM50-54BOC 2Venteliste
Frode Botten PedersenNOR--- ingen klubb ---Turrittet 145 kmM40-4408:30 Startpulje 4, 145 kmVenteliste
Frode DalenNORKjekkas IF SykkelLag/klubb, 145 kmM45-49Kjekkas IFVenteliste
Frode EllingsenNORDrøbak-Frogn IL SykkelLag/klubb, 145 kmM45-49Team FolloVenteliste
Frode MartinussenNORBærum OCKLag/klubb, 145 kmM55-59BOC 2Venteliste
Frode AasbergNORAsker CKTurrittet 145 kmM50-5408:25 Startpulje 3, 145 kmVenteliste
Gaute HelfjordNORFollo SKLag/klubb, 145 kmM45-49Team FolloVenteliste
GEIR ABRAHAMSENNORGrenland SKTurrittet 145 kmM55-5908:40 Startpulje 6, 145 kmVenteliste
Rad 1-100, totalt 305