Rye Terrengsykkelfestival 2017 - NC 3 Rundbane tempo XCT (UCI cat S1)

Sekundærfaner

NrUtøverKlasseStarttidRadSporStatus
1David Rosa
--- ingen klubb --- / Tropix Factory Team Racing
PORM Senior elite18:00:00,6MÅL
3Petter Fagerhaug
Lillehammer Cykleklubb
NORM Senior elite18:00:31,1MÅL
2Sebastian Fini
--- ingen klubb --- / Danish National Team
DENM Senior elite18:01:00,6MÅL
4Matthias Wengelin
--- ingen klubb --- / Örebrocyklisterna / Bianchi Sverige
SWEM Senior elite18:01:31,1MÅL
5Mario Costa
--- ingen klubb --- / Primaflor-Mondraker
PORM Senior elite18:02:00,9MÅL
6Emil Linde
--- ingen klubb --- / Gävle ca
SWEM Senior elite18:02:30,6MÅL
7Erik Groen
--- ingen klubb --- / Stappenbelt - Specialized
NEDM Senior elite18:03:00,7MÅL
8Eskil Evensen-Lie
Kloppa offroadklubb
NORM Senior elite18:03:31,0MÅL
9Jonas Lindberg
--- ingen klubb --- / Danish National Team
DENM Senior elite18:04:00,7MÅL
12Sasu Halme
--- ingen klubb --- / Focus Halme Racing
FINM Senior elite18:04:31,2MÅL
11Erik Hægstad
Lillehammer Cykleklubb
NORM Senior elite18:05:00,0DNS
10Torjus Bern Hansen
SK Rye sykkel
NORM Senior elite18:05:30,8MÅL
13Ole Hem
Romeriksåsen SK / Swix Hard Rocx
NORM Senior elite18:06:00,9MÅL
14Eirik Pettersen
Lillehammer Cykleklubb
NORM Senior elite18:06:30,0DNS
18Tom Bell
--- ingen klubb --- / TRILUX
GBRM Senior elite18:07:00,7MÅL
16Audun Øverbye Hanssen
Lillehammer Cykleklubb
NORM Senior elite18:07:31,1MÅL
17Léo L'Homme
--- ingen klubb --- / Team VTT BMC Fribourg
SUIM Senior elite18:08:00,7MÅL
19johan palmberg
--- ingen klubb --- / Ok Hammaren
SWEM Senior elite18:08:31,1MÅL
20Simon Schneller
--- ingen klubb --- / BIKE Junior Team powered by BULLS
GERM Senior elite18:09:00,7MÅL
33Marc Bouwmeester
--- ingen klubb --- / MijnBadLivGiant offroad team
NEDM Senior elite18:09:30,9MÅL
15Robin Hofmann
--- ingen klubb --- / HAIBIKE KMC
GERM Senior elite18:10:00,0DNS
21Sigurd Salberg Pedersen
Lillehammer Cykleklubb
NORM Senior elite18:10:31,0MÅL
28Alex Bregenzer
--- ingen klubb --- / HAIBIKE KMC
GERM Senior elite18:11:01,4MÅL
22Axel Lindh
--- ingen klubb --- / Almby IK - Team Bergslagsloppet
SWEM Senior elite18:11:30,0DNS
24Emil Hasund Eid
Kloppa offroadklubb
NORM Senior elite18:12:01,2MÅL
25Arnaud Hertling
--- ingen klubb --- / Team VTT BMC Fribourg
SUIM Senior elite18:12:31,3MÅL
23Louis Wolf
--- ingen klubb --- / Cube Factory Racing
GERM Senior elite18:13:01,1MÅL
37Martin Emil Siggerud
Soon CK
NORM Senior elite18:13:30,6MÅL
26Henrik Jansson
--- ingen klubb --- / Art- V Cycling Club
SWEM Senior elite18:14:01,2MÅL
27Rob Vanden Haesevelde
--- ingen klubb --- / Mountainsports Stevens MTB Team
BELM Senior elite18:14:31,6MÅL
35Fredrik Haraldseth
Bærum OCK / Swix Hard Rocx
NORM Senior elite18:15:01,1MÅL
29Erik Gunnarsson
--- ingen klubb --- / Härnösands Ck
SWEM Senior elite18:15:30,5MÅL
30Magnus Faanes
Lillehammer Cykleklubb
NORM Senior elite18:16:01,1MÅL
58Jack Kok
--- ingen klubb --- / Cykelcenter
SWEM Senior elite18:16:30,9MÅL
59Emil Hedlund
--- ingen klubb --- / Ok Hammaren
SWEM Senior elite18:17:00,8MÅL
52Francesco Bonetto
--- ingen klubb --- / ELIOS SRSUNTOUR PRO TEAM
ITAM Senior elite18:17:31,0MÅL
53Joel Burman
--- ingen klubb --- / Borlänge CK
SWEM Senior elite18:18:00,8MÅL
31Lorenzo Samparisi
--- ingen klubb --- / KTM PROTEK DAMA
ITAM Senior elite18:18:30,9MÅL
32Torben Drach
--- ingen klubb --- / LEXWARE MOUNTAINBIKE TEAM
GERM Senior elite18:19:00,9MÅL
34David Flaten
--- ingen klubb --- / USAF
USAM Senior elite18:19:31,3MÅL
36Jean Villermaulaz
--- ingen klubb --- / Team VTT BMC Fribourg
SUIM Senior elite18:20:01,2MÅL
38Markus Rise
Oppdal SK
NORM Senior elite18:20:31,2MÅL
39Ole Christian Fagerli
Romeriksåsen SK / Team Milslukern Sport
NORM Senior elite18:21:01,2MÅL
40Sigurd Mellemsæter
Lillehammer Cykleklubb
NORM Senior elite18:21:31,0MÅL
42Ådne Anmarkrud
Konnerud IL Sykkel
NORM Senior elite18:22:00,9MÅL
41Marius Fjeld
Bærum OCK
NORM Senior elite18:22:31,3MÅL
43Johan-Jørgen Lindgaard Strømberg
Bærum OCK / Team Oslo Sportslager
NORM Senior elite18:23:01,1MÅL
56Markus Eid Mellegaard
Sarpsborg SK
NORM Senior elite18:23:31,2MÅL
44Jakob Deraas Grimsgaard
TVK
NORM Senior elite18:24:01,3MÅL
45Jens Bergmann
SK Rye sykkel
NORM Senior elite18:24:31,1MÅL
46Joakim Fjeld kristoffersen
Bærum OCK
NORM Senior elite18:25:01,4MÅL
47Patrick Fossum Kristoffersen
Ullensaker CK
NORM Senior elite18:25:31,3MÅL
48Henrik Lunder Aalrust
Asker CK
NORM Senior elite18:26:01,0MÅL
49Robin Færaas
Bokn Sykkelklubb
NORM Senior elite18:26:31,0MÅL
57Marius Grødahl Andresen
Halden CK / Birk Sport Racing powered by Abax
NORM Senior elite18:27:01,2MÅL
51Daniel Halvorsen Bergebakken
CK Elverum
NORM Senior elite18:27:30,0DNS
54Silas Graf
--- ingen klubb --- / Head Ciclo XC Team
GERM Senior elite18:28:01,4MÅL
55Erling Moseby
SK Rye sykkel / Team Milsluker'n
NORM Senior elite18:28:30,8MÅL
60Helgi Winther Olsen
--- ingen klubb --- / MTB.fo
DENM Senior elite18:29:01,4MÅL
62Adam Gustafsson
--- ingen klubb ---
SWEM Senior elite18:30:00,8MÅL
63Daniele Braidot
--- ingen klubb --- / cs carabinieri
ITAM Senior elite18:30:31,3MÅL
64Luca Braidot
--- ingen klubb --- / cs carabinieri
ITAM Senior elite18:31:00,9MÅL
65Ingvar Omarsson
--- ingen klubb --- / Novator - Kria
ISLM Senior elite18:31:31,2MÅL
66Nils Lillpers
--- ingen klubb --- / Team TCM Sweden
SWEM Senior elite18:32:01,2MÅL
61David Antonio José Manuel Horvath
--- ingen klubb --- / Stevens MTB Racing Team
GERM Senior elite18:32:31,2MÅL
101Tobias Johannessen
Soon CK
NORM Junior elite18:35:00,8MÅL
103Anders Halland Johannessen
Soon CK
NORM Junior elite18:35:31,1MÅL
102Carl Jarnhagen
--- ingen klubb --- / Serneke-allebike ck, Sverige
SWEM Junior elite18:36:01,4MÅL
104Axel Höglund
--- ingen klubb --- / IK Hakarpspojkarna
SWEM Junior elite18:36:31,1MÅL
140Jonatan Nejderås
--- ingen klubb --- / Borås CA
SWEM Junior elite18:37:00,9MÅL
106Knut Røhme
Romeriksåsen SK
NORM Junior elite18:37:30,7MÅL
113Jørgen Anmarkrud
Konnerud IL Sykkel
NORM Junior elite18:38:01,0MÅL
138Markus Pajur
--- ingen klubb --- / EST MTB national team
ESTM Junior elite18:38:30,9MÅL
146Albin Pettersson
--- ingen klubb --- / IK Hakarpspojkarna
SWEM Junior elite18:39:00,6MÅL
105Ola Jåvold Landmark
Bærum OCK
NORM Junior elite18:39:30,7MÅL
107Gústaf Darrason
--- ingen klubb --- / Kria Racing
ISLM Junior elite18:40:01,4MÅL
109Magnus Myrvold
Solør CK
NORM Junior elite18:40:30,9MÅL
110Andreas Øhrn
Oppdal SK
NORM Junior elite18:41:00,0DNS
111Samuel Lord
--- ingen klubb --- / Borås CA
SWEM Junior elite18:41:30,0DNS
112Mats Tubaas Glende
Soon CK
NORM Junior elite18:42:00,7MÅL
114Sebastian Dietrich
IF Frøy Sykkel
NORM Junior elite18:42:31,2MÅL
142Samuel Oskarsson
--- ingen klubb --- / IK Jarl Rättvik/Team Merida Sverige
SWEM Junior elite18:43:00,9MÅL
115Tormod Weydahl
Ottadalen SK
NORM Junior elite18:43:31,4MÅL
116Fredrik Bådstangen
Soon CK
NORM Junior elite18:44:01,1MÅL
108Jan Erik Kørra
Solør CK
NORM Junior elite18:44:30,7MÅL
139Karl Brent Premet
--- ingen klubb --- / EST MTB national team
ESTM Junior elite18:45:01,2MÅL
120Sondre Faanes
Lillehammer Cykleklubb
NORM Junior elite18:45:31,0MÅL
119Halvor Wiik Pedersen
Soon CK
NORM Junior elite18:46:01,1MÅL
117Gabriel Cornelis Slinger
Svelvik SK
NORM Junior elite18:46:31,1MÅL
118Fabian Glenne
Soon CK
NORM Junior elite18:47:01,3MÅL
121Ole Andreas Brækken
TVK
NORM Junior elite18:47:31,5MÅL
122Tobias Wilhelmsen
Soon CK
NORM Junior elite18:48:00,7MÅL
123Kristoffer Kvarstad
Brumunddal SK
NORM Junior elite18:48:31,2MÅL
124Vinjar Løkken
Raufoss & Gjøvik SK
NORM Junior elite18:49:01,2MÅL
125gard brovold
IL Heming
NORM Junior elite18:49:30,9MÅL
126Esten Lund Vingen
Gauldal SK
NORM Junior elite18:50:00,8MÅL
127Magnus Sørli
Svelvik SK
NORM Junior elite18:50:30,9MÅL
128Albin Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORM Junior elite18:51:00,9MÅL
129Sander Røsås
IF Frøy Sykkel
NORM Junior elite18:51:30,9MÅL
130Simen Aannerud Gulbrandsen
Raufoss & Gjøvik SK
NORM Junior elite18:52:01,2MÅL
Meld feil