Rye Terrengsykkelfestival 2017 - NC 3 Rundbane tempo XCT (UCI cat S1)

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
1201Alexandra Engen
--- ingen klubb --- / GHOST Factory Racing Team
SWEK senior elite00:06:41,1
2204Elisabeth Sveum
SK Rye sykkel
NORK senior elite00:06:52,4+00:00:11,3
3202Linn Gustafzzon
--- ingen klubb --- / Team Ormsalva Athletic Club
SWEK senior elite00:06:52,9+00:00:11,8
4203Ingrid Sofie Bøe Jacobsen
Halden CK / Birk Sport Racing powered by Abax
NORK senior elite00:06:57,2+00:00:16,1
5206Katrin Leumann
--- ingen klubb --- / goldwurstpower / Sputnik
SUIK senior elite00:06:57,6+00:00:16,5
62584Helene Marie Fossesholm
Fiskum IL Sykkel
NORK 15-1600:07:00,4+00:00:19,3
7218Ida Jansson
--- ingen klubb --- / Falu CK/ Specialized Racing
SWEK senior elite00:07:04,8+00:00:23,7
8209Mari-Liis Mõttus
--- ingen klubb --- / EST MTB national team
ESTK senior elite00:07:13,0+00:00:31,9
9205Joana Monteiro
--- ingen klubb --- / Primaflor-Mondraker
PORK senior elite00:07:14,5+00:00:33,4
10207Marit Sveen
SK Rye sykkel
NORK senior elite00:07:14,6+00:00:33,5
11234Martine Opsahl
IF Frøy Sykkel
NORK Junior elite00:07:15,7+00:00:34,6
12208Sylvi Sommer
SK Rye sykkel
NORK senior elite00:07:17,4+00:00:36,3
13233Tuva Siggerud
Soon CK
NORK Junior elite00:07:19,5+00:00:38,4
14210Alina Johansson
--- ingen klubb --- / Mjölby CK
SWEK senior elite00:07:21,1+00:00:40,0
15222Else Bratteland
SK Rye sykkel
NORK senior elite00:07:27,1+00:00:46,0
162581Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK 15-1600:07:27,8+00:00:46,7
172587Helena Nyhus
IF Frøy Sykkel
NORK 15-1600:07:36,0+00:00:54,9
18212Emily Benham
Hadeland CK / Cannondale Girls
GBRK senior elite00:07:39,5+00:00:58,4
19238Berit Nordsæter Resell
TVK
NORK Junior elite00:07:40,8+00:00:59,7
20213Anna Stray Rongve
CK Haugaland
NORK senior elite00:07:42,5+00:01:01,4
21220Martine Stenbro
IF Frøy Sykkel
NORK senior elite00:07:42,8+00:01:01,7
21242Anna Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORK Junior elite00:07:42,8+00:01:01,7
23235Siri Aarthun Hodnesdal
Hafrsfjord SK
NORK Junior elite00:07:50,7+00:01:09,6
242592Guro tubaas glende
Soon CK
NORK 15-1600:07:53,7+00:01:12,6
25216Jeanette Persson
Cykleklubben Nittedal
NORK senior elite00:07:54,7+00:01:13,6
26214Miriam Sivertsen
IF Frøy Sykkel
NORK senior elite00:07:55,8+00:01:14,7
27239Dorthe Larsen
Dalane SK
NORK Junior elite00:08:00,9+00:01:19,8
28211Tone Kristin Larsen
SK Rye sykkel
NORK senior elite00:08:03,8+00:01:22,7
29215Marte Helene Halvorsen
Bjørndal IF Sykkel
NORK senior elite00:08:04,2+00:01:23,1
29240Hedvig Skott Bringsjord
Soon CK
NORK Junior elite00:08:04,2+00:01:23,1
31243Ella Holmegård
--- ingen klubb --- / Mölndals CK/Merida Sverige
SWEK Junior elite00:08:05,9+00:01:24,8
322583Ida Sofie Huseby
SK Rye sykkel
NORK 15-1600:08:06,1+00:01:25,0
33236Johanne Dahl Norland
SK Rye sykkel
NORK Junior elite00:08:12,6+00:01:31,5
342585Maja Håre Florholmen
Konnerud IL Sykkel
NORK 15-1600:08:18,9+00:01:37,8
352586Henriette Angelica Bakkeli Götz
IF Frøy Sykkel
NORK 15-1600:08:20,9+00:01:39,8
36217Celine Gees Solheim
IF Frøy Sykkel
NORK senior elite00:08:21,3+00:01:40,2
372588Eirin Wold Johansen
Gauldal SK
NORK 15-1600:08:29,0+00:01:47,9
382589Mia Christine Isdahl
IF Frøy Sykkel
NORK 15-1600:08:32,0+00:01:50,9
39221Andrea Patricia Coucheron
Bærum OCK
NORK senior elite00:08:39,6+00:01:58,5
402594Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORK 15-1600:08:47,8+00:02:06,7
412593Ingeborg Øvreeide
SK Rye sykkel
NORK 15-1600:08:52,0+00:02:10,9
422595mia støkken
SK Rye sykkel
NORK 15-1600:09:33,9+00:02:52,8
43237Pernille Skott Bringsjord
Soon CK
NORK Junior elite00:09:38,8+00:02:57,7
442582Rikke Steen Enstad
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORK 15-1600:12:26,3+00:05:45,2
241Ina Langklopp
Svelvik SK
NORK Junior eliteDNS
219Sigrid Andrea Fløgstad
Lillehammer Cykleklubb
NORK senior eliteDNS
224Sofie Oskarsson
--- ingen klubb --- / IK Jarl Rättvik
SWEK senior eliteDNS
232Sophie Wulff
--- ingen klubb --- / Smack
SWEK Junior eliteDNS
231Thea Siggerud
Soon CK
NORK Junior eliteDNS
Meld feil