Fiskumrittet 2017 - NC 2 Rundbane XCO (UCI cat 1)

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
12189Lisa Kristine Jorde
Asker CK
NORK 11-1200:16:03,9
22182Hedda Steine Gulholm
Follo SK
NORK 11-1200:16:14,7+00:00:10,8
32187Kamilla Aasebø
SK Rye sykkel
NORK 11-1200:18:16,4+00:02:12,5
42184silje Grødahl Andresen
Halden CK
NORK 11-1200:19:05,2+00:03:01,3
52186Johanne Berven Agard
Sande SpKl Sykkel
NORK 11-1200:19:31,3+00:03:27,4
62185Frida Andrea Garnvik
Konnerud IL Sykkel
NORK 11-1200:21:36,9+00:05:33,0
72188Una Gundersen
Fiskum IL Sykkel
NORK 11-1200:22:40,7+00:06:36,8
82181Madeleine Isabelle Bakkeli Götz
IF Frøy Sykkel
NORK 11-1200:22:44,6+00:06:40,7
92183Thea Gjerden
Fiskum IL Sykkel
NORK 11-1200:22:52,4+00:06:48,5
102381Oda LaForce
IF Frøy Sykkel
NORK 13-1400:30:18,0+00:14:14,1
112383Frida Fodstad
Eidsvoll SK
NORK 13-1400:32:26,1+00:16:22,2
122387Emilie Taug
Cykleklubben Nittedal
NORK 13-1400:35:41,3+00:19:37,4
132382Mathilde Sørbråten Solberg
Soon CK
NORK 13-1400:36:02,4+00:19:58,5
142386Elise McKinlay
Nes SK
NORK 13-1400:37:18,1+00:21:14,2
152583Helene Marie Fossesholm
Fiskum IL Sykkel
NORK 15-1600:39:00,2+00:22:56,3
162384Maren Skreen Vognild
Oppdal SK
NORK 13-1400:41:23,5+00:25:19,6
172581Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK 15-1600:43:17,0+00:27:13,1
182582Helena Nyhus
IF Frøy Sykkel
NORK 15-1600:45:09,5+00:29:05,6
192591Rikke Steen Enstad
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORK 15-1600:45:36,4+00:29:32,5
202588Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORK 15-1600:45:52,5+00:29:48,6
212590Hedda Brenningen Bjørklund
Lillehammer Cykleklubb
NORK 15-1600:47:26,6+00:31:22,7
222584Ida Sofie Huseby
SK Rye sykkel
NORK 15-1600:48:03,8+00:31:59,9
232585Maja Håre Florholmen
Konnerud IL Sykkel
NORK 15-1600:48:46,4+00:32:42,5
242586Henriette Angelica Bakkeli Götz
IF Frøy Sykkel
NORK 15-1600:49:25,0+00:33:21,1
25281Kristin Weyer-Larsen
Bærum OCK
NORK sport 17+00:59:38,3+00:43:34,4
26232Tuva Siggerud
Soon CK
NORK Junior elite01:02:44,9+00:46:41,0
27235Martine Opsahl
IF Frøy Sykkel
NORK Junior elite01:04:31,5+00:48:27,6
28233Henriette Sæterdal Semb
Asker CK
NORK Junior elite01:06:13,8+00:50:09,9
29239Siri Aarthun Hodnesdal
Hafrsfjord SK
NORK Junior elite01:06:29,9+00:50:26,0
30237Johanne Dahl Norland
SK Rye sykkel
NORK Junior elite01:07:25,8+00:51:21,9
31234Berit Nordsæter Resell
TVK
NORK Junior elite01:07:52,5+00:51:48,6
32231Kaja Gabrielsen
Asker CK
NORK Junior elite01:11:52,8+00:55:48,9
33236Dorthe Larsen
Dalane SK
NORK Junior elite01:11:58,3+00:55:54,4
34955Gjertrud Bø
Soon CK
NORK Master 55-5901:13:46,1+00:57:42,2
35238Hedvig Skott Bringsjord
Soon CK
NORK Junior elite01:17:02,6+01:00:58,7
36935Silje Katarina Holmsen
Aron Skiklubb
NORK Master 35-3901:18:18,5+01:02:14,6
37241Pernille Skott Bringsjord
Soon CK
NORK Junior elite01:19:13,3+01:03:09,4
38941Hilde Charlotte Østmoen
Eiker CK
NORK Master 40-44Lisens/Påmelding?Lisens/Påmelding?
39940Marianne Moen Akselsen
Aron Skiklubb
NORK Master 40-4401:36:12,6+01:20:08,7
40202Elisabeth Sveum
SK Rye sykkel
NORK Senior elite01:38:20,8+01:22:16,9
41201Ingrid Sofie Bøe Jacobsen
Halden CK / Birk Sport Racing p/b Abax
NORK Senior elite01:41:32,6+01:25:28,7
42205Marit Sveen
SK Rye sykkel
NORK Senior elite01:48:04,0+01:32:00,1
43203Joana Monteiro
--- ingen klubb --- / Primaflor-Mondraker
PORK Senior elite01:48:40,2+01:32:36,3
44204Noora Kanerva
--- ingen klubb --- / Korson Kaiku / Team2020
FINK Senior elite01:49:09,0+01:33:05,1
45207Tone Kristin Larsen
SK Rye sykkel
NORK Senior elite01:51:42,6+01:35:38,7
46206Sylvi Sommer
SK Rye sykkel
NORK Senior elite01:55:16,2+01:39:12,3
47218Martine Stenbro
IF Frøy Sykkel
NORK Senior elite01:57:21,8+01:41:17,9
48213Marte Helene Halvorsen
Bjørndal IF Sykkel
NORK Senior elite01:58:53,7+01:42:49,8
49210Miriam Sivertsen
IF Frøy Sykkel
NORK Senior elite01:59:12,6+01:43:08,7
50212Sigrid Andrea Fløgstad
Lillehammer Cykleklubb
NORK Senior elite02:00:41,1+01:44:37,2
51215Linn Røyne
Bærum OCK
NORK Senior elite02:01:17,9+01:45:14,0
52209Anna Stray Rongve
CK Haugaland
NORK Senior elite+1 runde
53211Celine Gees Solheim
IF Frøy Sykkel
NORK Senior elite+1 runde
54216Andrea Patricia Coucheron
Bærum OCK
NORK Senior elite+1 runde
783Adele Aasgaard
Follo SK
NORK 6-700:09:38,5
2081Eline Ekroll
Sande SpKl Sykkel
NORK 1000:09:46,4
2082Erle Pedersen
IF Frøy Sykkel
NORK 1000:14:27,0
888ida østbye støvern
Aaby CK
NORK 8-900:05:38,1
882Maren Berven Agard
Sande SpKl Sykkel
NORK 8-900:06:18,3
780Maria Øiom
Ringerike SK
NORK 6-700:10:37,2
887Sanna Samuelsen
Fiskum IL Sykkel
NORK 8-900:08:58,6
2083Selma Bjune
Asker CK
NORK 1000:12:23,2
886Tara Kemmerer
Fiskum IL Sykkel
K 8-900:08:51,1
2084Thea Lybæk Madsen
Holmestrand SK
NORK 1000:14:18,9
881Tilde Johnsrud
Ringerike SK
NORK 8-900:07:06,9
2589Eirin Wold Johansen
Gauldal SK
NORK 15-16DNF
214Else Bratteland
SK Rye sykkel
NORK Senior eliteDNF
2587Mia Christine Isdahl
IF Frøy Sykkel
NORK 15-16DNF
240Anna Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORK Junior eliteDNS
208Emily Benham
Hadeland CK
GBRK Senior eliteDNS
242Ina Langklopp
Svelvik SK
NORK Junior eliteDNS
217Synne Steinsland
SK Rye sykkel
NORK Senior eliteDNS
230Thea Siggerud
Soon CK
NORK Junior eliteDNS
782Eline Skaarnes-Johansen
Aron Skiklubb
NORK 6-7DNS
880Lea Buhs
IF Frøy Sykkel
NORK 8-9DNS
784Nora Blichfeldt Rød
Asker CK
NORK 6-7DNS
884Thale Gjevestad
Nanset IF
NORK 8-9DNS
Meld feil