Fiskumrittet 2017 - NC 2 Rundbane XCO (UCI cat 1)

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
807Ole Jakob Garnvik
Konnerud IL Sykkel
NORM 8-900:06:02,7
814Ole-kristian Bollerud
Fiskum IL Sykkel
NORM 8-900:07:41,5
1008Oliver Skuggedal Jensen
Nanset IF
NORM 1000:09:59,1
1004Peder Wettre Andreassen
Asker CK
NORM 1000:09:27,2
887Sanna Samuelsen
Fiskum IL Sykkel
NORK 8-900:08:58,6
704Scott Lerberg Samuelsen
Fiskum IL Sykkel
NORM 6-700:07:59,3
811Sebastian Amundsen
Nanset IF
NORM 8-900:05:47,1
2083Selma Bjune
Asker CK
NORK 1000:12:23,2
886Tara Kemmerer
Fiskum IL Sykkel
K 8-900:08:51,1
2084Thea Lybæk Madsen
Holmestrand SK
NORK 1000:14:18,9
881Tilde Johnsrud
Ringerike SK
NORK 8-900:07:06,9
802Trym Nybråten
Fiskum IL Sykkel
M 8-900:07:19,8
817Vetle Fiskum
Fiskum IL Sykkel
NORM 8-900:05:57,7
117Aleksander Borchgrevink
SK Rye sykkel
NORM Junior eliteDNF
1533Alexander Smàri Leifsson Pedersen
Svelvik SK
NORM 15-16DNF
1312Anders Bekkevard
Halden CK
NORM 13-14DNF
40Daniel Halvorsen Bergebakken
CK Elverum
NORM Senior eliteDNF
2589Eirin Wold Johansen
Gauldal SK
NORK 15-16DNF
214Else Bratteland
SK Rye sykkel
NORK Senior eliteDNF
37Erik Larsen Høiås
Birkebeineren IF Sykkel
NORM Senior eliteDNF
1342Even Thorvaldsen
Ottestad IL
NORM 13-14DNF
1515Fredrik Andre Haug
Svelvik SK
NORM 15-16DNF
112Gabriel Cornelis Slinger
Svelvik SK
NORM Junior eliteDNF
34Jakob Aune Høvik
Gauldal SK
NORM Senior eliteDNF
137Jakob Bruun Tørnby
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORM Junior eliteDNF
28Jens Bergmann
SK Rye sykkel
NORM Senior eliteDNF
132Johannes Wiken
Vang Skiløperforening Sykkel
NORM Junior eliteDNF
1124Jonas Bakkebø Fjellstad
Follo SK
NORM 11-12DNF
1538Karl Oskar Skjærseth
Sande SpKl Sykkel
NORM 15-16DNF
501Kjetil Westgaard
Smaalenene SK
NORM Master 50-54DNF
1106Kristian Waal Lande
Fiskum IL Sykkel
NORM 11-12DNF
1117Magnus Vegstø Tegneby
Soon CK
NORM 11-12DNF
1516Marcus Weidemann Erke
Asker CK
NORM 15-16DNF
35Marius Grødahl Andresen
Halden CK / Birk Sport Racing p/b Abax
NORM Senior eliteDNF
1101Marius Sønsteby
Soon CK
NORM 11-12DNF
1108Martin Stenberg Bratås
Fiskum IL Sykkel
M 11-12DNF
2587Mia Christine Isdahl
IF Frøy Sykkel
NORK 15-16DNF
39Silas Graf
--- ingen klubb --- / Head Ciclo XC Team
GERM Senior eliteDNF
126Simen Engedahl
Svelvik SK
NORM Junior eliteDNF
1539Simen Olsen
Ottestad IL
NORM 15-16DNF
1142Sindre Strand
Nanset IF
NORM 11-12DNF
406Svenn Fjeldheim
Aron Skiklubb
NORM Master 40-44DNF
1325Tobias Skretting
CK Elverum
NORM 13-14DNF
240Anna Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORK Junior eliteDNS
1530August Myrvold
Solør CK
NORM 15-16DNS
403Bernt Enge Larsen
Romeriksåsen SK
NORM Master 40-44DNS
1349Eivind Blomberg Edvardsen
Nanset IF
M 13-14DNS
208Emily Benham
Hadeland CK
GBRK Senior eliteDNS
1536Erik Boye Halvorsen
Bjørndal IF Sykkel
NORM 15-16DNS
1135Felix Stålstrøm
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORM 11-12DNS
1134Filip Møller Nordal
Nanset IF
NORM 11-12DNS
551Geir Kjær
Ullevål SK
NORM Master 55-59DNS
1144Herman Rosenberg Rynning
Asker CK
NORM 11-12DNS
134Haavard Aass
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORM Junior eliteDNS
242Ina Langklopp
Svelvik SK
NORK Junior eliteDNS
451lars erik koritov
Kjekkas IF Sykkel
NORM Master 45-49DNS
1701Lars Messel
Bjørndal IF Sykkel
NORM sport 17+DNS
1350Magnus Five
Romeriksåsen SK
NORM 13-14DNS
1535Marius Bjørk Dahl
Nes SK
NORM 15-16DNS
33Morten Vaeng
Drammen Cykleklubb - Sykkel / Swx Hard Rocx
NORM Senior eliteDNS
25Ole Christian Fagerli
Romeriksåsen SK / Team Milsluker`n Sport
NORM Senior eliteDNS
407Patrick Gould
Eidsvoll SK
NORM Master 40-44DNS
1323Petter Stenberg Bratås
Fiskum IL Sykkel
M 13-14DNS
354pål møller
Aron Skiklubb
NORM Master 35-39DNS
1322Sander Buen-Bjørsnøs
Fiskum IL Sykkel
NORM 13-14DNS
1126Sander Guttormsen
Konnerud IL Sykkel
NORM 11-12DNS
41Ståle Nicolay Svandal Nygaard
Bærum OCK
NORM Senior eliteDNS
217Synne Steinsland
SK Rye sykkel
NORK Senior eliteDNS
230Thea Siggerud
Soon CK
NORK Junior eliteDNS
136Tobias Fossheim
Raufoss & Gjøvik SK
NORM Junior eliteDNS
505Tor-Arne Østlie
Lørenskog CK
NORM Master 50-54DNS
6Torjus Bern Hansen
SK Rye sykkel
NORM Senior eliteDNS
462Torstein Heen
Aron Skiklubb
NORM Master 45-49DNS
1132Ulrik Bjune
Asker CK
NORM 11-12DNS
461Vidar Egil Olsen
Aron Skiklubb
NORM Master 45-49DNS
463Viktor Sveen Lorentz
IF Frøy Sykkel
NORM Master 45-49DNS
1301William Høines Larsen
Romeriksåsen SK
NORM 13-14DNS
815Daniel Robles Larsen
IF Frøy Sykkel
NORM 8-9DNS
808Elias Skaarnes-Johansen
Aron Skiklubb
NORM 8-9DNS
782Eline Skaarnes-Johansen
Aron Skiklubb
NORK 6-7DNS
1001Joakim Ellingsen
IF Frøy Sykkel
NORM 10DNS
880Lea Buhs
IF Frøy Sykkel
NORK 8-9DNS
816Ludvik Blichfeldt Rød
Asker CK
NORM 8-9DNS
784Nora Blichfeldt Rød
Asker CK
NORK 6-7DNS
810Philip Storhaug
Nanset IF
NORM 8-9DNS
803Sivert Østlund Paulsen
Fiskum IL Sykkel
M 8-9DNS
884Thale Gjevestad
Nanset IF
NORK 8-9DNS
Meld feil