Fiskumrittet 2017 - NC 2 Rundbane XCO (UCI cat 1)

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
2011520Martin Bratlien Andersen
Cykleklubben Nittedal
NORM 15-1601:16:21,3+01:00:17,4
202109Fabian Glenne
Soon CK
NORM Junior elite01:16:37,3+01:00:33,4
203116Ole Andreas Brækken
TVK
NORM Junior elite01:17:00,0+01:00:56,1
204238Hedvig Skott Bringsjord
Soon CK
NORK Junior elite01:17:02,6+01:00:58,7
205111Erik Birkeland
Gauldal SK
NORM Junior elite01:17:44,8+01:01:40,9
206103Ola Jåvold Landmark
Bærum OCK
NORM Junior elite01:18:08,0+01:02:04,1
207935Silje Katarina Holmsen
Aron Skiklubb
NORK Master 35-3901:18:18,5+01:02:14,6
208130Kristoffer Kvarstad
Brumunddal SK
NORM Junior elite01:18:53,1+01:02:49,2
2091543Johannes Staune-Mittet
Lillehammer Cykleklubb
NORM 15-1601:19:12,6+01:03:08,7
210241Pernille Skott Bringsjord
Soon CK
NORK Junior elite01:19:13,3+01:03:09,4
211115gard brovold
IL Heming
NORM Junior elite01:19:37,4+01:03:33,5
212129Magnus Sørli
Svelvik SK
NORM Junior elite01:19:41,9+01:03:38,0
213121Tobias Wilhelmsen
Soon CK
NORM Junior elite01:19:46,1+01:03:42,2
214118Vinjar Løkken
Raufoss & Gjøvik SK
NORM Junior elite01:21:03,0+01:04:59,1
215120Esten Lund Vingen
Gauldal SK
NORM Junior elite01:21:11,6+01:05:07,7
216125Albin Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORM Junior elite01:21:26,4+01:05:22,5
217105Jan Erik Kørra
Solør CK
NORM Junior elite01:21:53,2+01:05:49,3
218127Sander Røsås
IF Frøy Sykkel
NORM Junior elite01:22:17,2+01:06:13,3
219106Magnus Myrvold
Solør CK
NORM Junior elite01:22:22,2+01:06:18,3
220123Sindre Skaug
Halden CK
NORM Junior elite01:24:11,1+01:08:07,2
221122Steffen Vedal
Svelvik SK
NORM Junior elite01:24:59,6+01:08:55,7
222941Hilde Charlotte Østmoen
Eiker CK
NORK Master 40-44Lisens/Påmelding?Lisens/Påmelding?
223113Simen Aannerud Gulbrandsen
Raufoss & Gjøvik SK
NORM Junior elite01:25:54,6+01:09:50,7
224135Henrik Johnsrud
Soon CK
NORM Junior elite01:27:11,6+01:11:07,7
225131Håkon Jørstad Larsen
Svelvik SK
NORM Junior elite01:28:24,1+01:12:20,2
226940Marianne Moen Akselsen
Aron Skiklubb
NORK Master 40-4401:36:12,6+01:20:08,7
227202Elisabeth Sveum
SK Rye sykkel
NORK Senior elite01:38:20,8+01:22:16,9
2282Petter Fagerhaug
Lillehammer Cykleklubb
NORM Senior elite01:38:51,8+01:22:47,9
2293Mario Costa
--- ingen klubb --- / Primaflor-Mondraker
PORM Senior elite01:39:23,6+01:23:19,7
230201Ingrid Sofie Bøe Jacobsen
Halden CK / Birk Sport Racing p/b Abax
NORK Senior elite01:41:32,6+01:25:28,7
23145Kevin Panhuyzen
--- ingen klubb --- / Habitat Mountainbike Team
BELM Senior elite01:41:36,0+01:25:32,1
23213Sasu Halme
--- ingen klubb --- / Focus Halme Racing
FINM Senior elite01:41:59,5+01:25:55,6
2331David Rosa
--- ingen klubb --- / Tropix Factory Team Racing
PORM Senior elite01:42:11,0+01:26:07,1
23446Jens Schuermans
--- ingen klubb --- / Scott Creuse oxygene Gueret
BELM Senior elite01:42:44,7+01:26:40,8
23520Martin Emil Siggerud
Soon CK
NORM Senior elite01:42:56,6+01:26:52,7
23610Audun Øverbye Hanssen
Lillehammer Cykleklubb
NORM Senior elite01:43:31,6+01:27:27,7
23717Fredrik Haraldseth
Bærum OCK / Swix Hard Rocx
NORM Senior elite01:43:56,1+01:27:52,2
2385Eskil Evensen-Lie
Kloppa offroadklubb
NORM Senior elite01:44:11,4+01:28:07,5
2398Ole Hem
Romeriksåsen SK / Swix Hard Rocx
NORM Senior elite01:46:08,9+01:30:05,0
2407Erik Hægstad
Lillehammer Cykleklubb
NORM Senior elite01:46:44,6+01:30:40,7
241205Marit Sveen
SK Rye sykkel
NORK Senior elite01:48:04,0+01:32:00,1
24214Emil Hasund Eid
Kloppa offroadklubb
NORM Senior elite01:48:20,7+01:32:16,8
243203Joana Monteiro
--- ingen klubb --- / Primaflor-Mondraker
PORK Senior elite01:48:40,2+01:32:36,3
2444Erik Groen
--- ingen klubb --- / Stappenbelt - Specialized
NEDM Senior elite01:48:56,8+01:32:52,9
245204Noora Kanerva
--- ingen klubb --- / Korson Kaiku / Team2020
FINK Senior elite01:49:09,0+01:33:05,1
24616Torben Drach
--- ingen klubb --- / LEXWARE MOUNTAINBIKE TEAM
GERM Senior elite01:49:09,4+01:33:05,5
24711Gregory Mark Saw
Nanset IF / Birk Sport Racing p/b Abax
AUSM Senior elite01:51:22,1+01:35:18,2
24829Odd Erlend Hansen Berg
Solør CK
NORM Senior elite01:51:22,8+01:35:18,9
249207Tone Kristin Larsen
SK Rye sykkel
NORK Senior elite01:51:42,6+01:35:38,7
25026Markus Rise
Oppdal SK
NORM Senior elite01:52:19,0+01:36:15,1
2519Eirik Pettersen
Lillehammer Cykleklubb
NORM Senior elite01:53:16,2+01:37:12,3
25238Markus Eid Mellegaard
Sarpsborg SK
NORM Senior elite01:53:57,3+01:37:53,4
25315Magnus Faanes
Lillehammer Cykleklubb
NORM Senior elite01:54:03,4+01:37:59,5
25442Johan-Jørgen Lindgaard Strømberg
Bærum OCK / Team Oslo Sportslager
NORM Senior elite01:54:09,1+01:38:05,2
25512Sigurd Salberg Pedersen
Lillehammer Cykleklubb
NORM Senior elite01:54:33,2+01:38:29,3
25621Marius Fjeld
Bærum OCK
NORM Senior elite01:54:34,1+01:38:30,2
257206Sylvi Sommer
SK Rye sykkel
NORK Senior elite01:55:16,2+01:39:12,3
25822Ådne Anmarkrud
Konnerud IL Sykkel
NORM Senior elite01:56:09,3+01:40:05,4
25931Henrik Lunder Aalrust
Asker CK
NORM Senior elite01:56:29,4+01:40:25,5
26024Sigurd Mellemsæter
Lillehammer Cykleklubb
NORM Senior elite01:56:50,3+01:40:46,4
26119Jakob Deraas Grimsgaard
TVK
NORM Senior elite01:56:53,4+01:40:49,5
262503Lars Boye Halvorsen
Bjørndal IF Sykkel
NORM Master 50-54+1 runde
26327Joakim Fjeld kristoffersen
Bærum OCK
NORM Senior elite01:57:17,1+01:41:13,2
264218Martine Stenbro
IF Frøy Sykkel
NORK Senior elite01:57:21,8+01:41:17,9
26536August Juritsen Kolbjørnsen
Eiker-Kvikk, IF
NORM Senior elite01:57:22,7+01:41:18,8
266213Marte Helene Halvorsen
Bjørndal IF Sykkel
NORK Senior elite01:58:53,7+01:42:49,8
267210Miriam Sivertsen
IF Frøy Sykkel
NORK Senior elite01:59:12,6+01:43:08,7
268212Sigrid Andrea Fløgstad
Lillehammer Cykleklubb
NORK Senior elite02:00:41,1+01:44:37,2
269215Linn Røyne
Bærum OCK
NORK Senior elite02:01:17,9+01:45:14,0
270209Anna Stray Rongve
CK Haugaland
NORK Senior elite+1 runde
271211Celine Gees Solheim
IF Frøy Sykkel
NORK Senior elite+1 runde
272216Andrea Patricia Coucheron
Bærum OCK
NORK Senior elite+1 runde
27318Andre Johansen
IF Frøy Sykkel
NORM Senior elite+1 runde
27430Patrick Fossum Kristoffersen
Ullensaker CK
NORM Senior elite+1 runde
27532Håkon Amundsen
SK Rye sykkel
NORM Senior elite+1 runde
27623Robin Færaas
Bokn Sykkelklubb
NORM Senior elite+1 runde
277133Leander Færaas
Bokn Sykkelklubb
NORM Junior elite+2 runde
783Adele Aasgaard
Follo SK
NORK 6-700:09:38,5
1005Andreas Hagejordet
Nanset IF
NORM 1000:08:38,2
805Birk Andreassen
Fiskum IL Sykkel
M 8-900:07:56,8
1011Christian Smith
Soon CK
NORM 1000:09:55,0
1010Eirik Rokke
IF Frøy Sykkel
NORM 1000:09:35,7
801Elias Gjerden
Fiskum IL Sykkel
NORM 8-900:06:09,0
2081Eline Ekroll
Sande SpKl Sykkel
NORK 1000:09:46,4
1007Emil Høgvoll
Konnerud IL Sykkel
NORM 1000:10:05,8
2082Erle Pedersen
IF Frøy Sykkel
NORK 1000:14:27,0
1006Fredrik Thim Nilsberg
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORM 1000:14:35,4
701Hermann Røvig-Morbech
Soon CK
NORM 6-700:06:42,5
1002Hilmar Livrud Lindtveit
Konnerud IL Sykkel
NORM 1000:10:08,4
888ida østbye støvern
Aaby CK
NORK 8-900:05:38,1
813Jonas Siewers-Nilsen
Konnerud IL Sykkel
NORM 8-900:05:15,0
705Linus Gregersen Bolstad
Fiskum IL Sykkel
NORM 6-700:09:50,0
702Linus Johnsrud
Ringerike SK
NORM 6-700:06:18,1
882Maren Berven Agard
Sande SpKl Sykkel
NORK 8-900:06:18,3
780Maria Øiom
Ringerike SK
NORK 6-700:10:37,2
806Markus Dramdal Jonsson
Fiskum IL Sykkel
M 8-900:07:36,9
804Markus Lysaker Botilsrud
Konnerud IL Sykkel
NORM 8-900:05:52,1
812Max-William Enerhaugen
Sande SpKl Sykkel
NORM 8-900:05:33,1
707Mikail Emir Bol
--- ingen klubb ---
NORM 6-700:08:50,0
1003Ole Christian Haug
Svelvik SK
NORM 1000:10:13,5
Meld feil