Kalascup 2017 - Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
1317Andreas Hemminghytt
Bærum OCK
NORM13DNS
5023Arnt Yngvar Sandbu
SK Rye sykkel
NORMSport 50-59DNS
5011Arve Austad
Lørenskog CK
NORMSport 50-59DNS
1427Aslak Bjørklund
Bærum OCK
NORM14DNS
4040Atle Stubberud
Soon CK
NORMSport 40-49DNS
3035Audun Lassen Aas
Ullevål SK / Original Teamwear
NORMSport 30-39DNS
5028Ben Schreier
Bjørndal IF Sykkel / Team Nore VVS A/S
NORMSport 50-59DNS
4008Bengt Solheimdal Johansen
SK Rye sykkel / Veritas BIL
NORMSport 40-49DNS
1433Benjamin Nyrud
Eidsvoll SK / Team Merida Grasroot
NORM14DNS
4003Bernt Enge Larsen
Romeriksåsen SK / Original Teamwear
NORMSport 40-49DNS
1132Birk Ballestad Rounge
Bærum OCK
NORM11DNS
1227Birk Nitter Hartveit
Bærum OCK
NORM12DNS
1311Brage Bakken
Ringerike SK
NORM13DNS
1704Brage Christoffersen
SK Rye sykkel
NORMSport 17-29DNS
5022Brede Arntzen
Sagene IF Sykkel
NORMSport 50-59DNS
4001Brynjulf Ågård Spalder
Asker CK / Team Aker
NORMSport 40-49DNS
5015Bård Vereide
Ullensaker CK
NORMSport 50-59DNS
5016Cato Myhren Ekvoll
Kloppa offroadklubb / Team Coca-Cola
NORMSport 50-59DNS
4066Charles Marsden
Foreningen Frikransen
NORMSport 40-49DNS
1106Christian Holm
IF Frøy Sykkel
NORM11DNS
3028Christian Sandstø
Follo SK / sFIT Helse Trek
NORMSport 30-39DNS
1240Christian Saxegaard Klund
Fredrikstad SK
NORM12DNS
1108Christoffer Ånensen
IF Frøy Sykkel
NORM11DNS
15Corso Anelli
Bærum OCK / Bull ski og kajak
ITAM-senDNS
1211Dan Sundby-Iversen
IF Frøy Sykkel
M12DNS
5005David Hunter
SK Rye sykkel
GBRMSport 50-59DNS
1128Edvard Aanestad
Røa IL
NORM11DNS
1421Eikil Elias Aasbø
IL Heming
NORM14DNS
1401Eirik Emaus Flaa
IF Frøy Sykkel
NORM14DNS
10Eirik Semb
Follo SK / Follo ung
NORM-senDNS
1100Eirik Sjøl Værnes
Asker CK
NORM11DNS
1212Eirik Skotte-Haugerud
IF Frøy Sykkel
NORM12DNS
1604Eivind Lindmo
IF Frøy Sykkel
NORM16DNS
1140Elias Ingar Hardersen
Nesodden SK
NORM11DNS
117Else Bratteland
SK Rye sykkel
NORK-senDNS
1202Emil Huss Brøste
Follo SK / Follo young&Furious
NORM12DNS
1213Emil Nikolay Hansen
IF Frøy Sykkel
M12DNS
2404Emilie Marie Haug
Svelvik SK / Team Merida Grassroot
NORK14DNS
104Emily Benham
Hadeland CK / Cannondale Girls UK
GBRK-senDNS
4043Erik Mikkelsen
Fossum IF Sykkel / Statoil BIL
NORMSport 40-49DNS
12Erling Moseby
SK Rye sykkel / Team Milsluker'n
NORM-senDNS
5001Espen Ristvedt
Ullevål SK / Original Teamwear
NORMSport 50-59DNS
201Fabian Strøm
IF Frøy Sykkel
NORM-junDNS
1215Felix J Johansen-Jevtic
IF Frøy Sykkel
NORM12DNS
1251Felix Kildahl
Asker CK
NORM12DNS
1110Felix Lobmaier
IF Frøy Sykkel
M11DNS
5020Franco Endre Grosso
SK Rye sykkel
NORMSport 50-59DNS
1610Fredrik Andre Haug
Svelvik SK / Team Merida Grassroot
NORM16DNS
1428Fredrik Tolås Borbe
SK Rye sykkel / Sørkedalen IF
NORM14DNS
1255Fridtjof Digre Digre
Konnerud IL Sykkel
NORM12DNS
1328Fridtjof Myhre Kvaleid
IF Frøy Sykkel
NORM13DNS
1111Gabriel Solem
IF Frøy Sykkel
NORM11DNS
1501Gard Woxholt
SK Rye sykkel
NORM15DNS
3025Gaute Havik
Foreningen Frikransen / Blodsmak SK
NORMSport 30-39DNS
1414Gaute Lien Kjølseth
Nesodden SK
NORM14DNS
5002Geir Kjær
Ullevål SK / Original Teamwear
NORMSport 50-59DNS
4010Geir Ottar Kvernstuen
SK Rye sykkel
NORMSport 40-49DNS
2503Guro tubaas glende
Soon CK
NORK15DNS
1703Hans Jørgen Kvåle
Hadeland CK
NORMSport 17-29DNS
2502Helena Nyhus
IF Frøy Sykkel
NORK15DNS
2500Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORK15DNS
1239Helmer Brekke
IL Heming / Heming
NORM12DNS
2601Henriette Angelica Bakkeli Götz
IF Frøy Sykkel
NORK16DNS
300Henriette Sæterdal Semb
Asker CK
NORK-junDNS
1502Henrik Falkenberg Dokset
SK Rye sykkel
NORM15DNS
2Henrik Lunder Aalrust
Asker CK
NORM-senDNS
3004Henrik Mühlbradt
Bærum OCK
NORMSport 30-39DNS
1205Herman Rosenberg Rynning
Asker CK
NORM12DNS
205Håkon Arnestad
SK Rye sykkel
NORM-junDNS
14Håkon Austad
Bærum OCK / Bull ski og kajak
NORM-senDNS
206Håvard Moseby
SK Rye sykkel / Team Milsluker'n
NORM-junDNS
2501Ida Sofie Huseby
SK Rye sykkel
NORK15DNS
1138Ivar Elias Gunnarrud
Nesodden SK
NORM11DNS
1216Iver Syrrist
SK Rye sykkel
NORM12DNS
3015Jahn Harald Bull
Ullevål SK
NORMSport 30-39DNS
1304Jakob Buhs
IF Frøy Sykkel
NORM13DNS
4014Jamieson Pothecary
SK Rye sykkel / Team LETTH
NORMSport 40-49DNS
4018Jan Ekern
Lørenskog CK
NORMSport 40-49DNS
3020Jan Harald Scholz
Bærum OCK
NORMSport 30-39DNS
4050Jan Sølve Borlaug
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
1511Jesper Røn
IF Frøy Sykkel
NORM15DNS
1113Jo Gujord Røisli
IF Frøy Sykkel
NORM11DNS
5007Jo Wangen
IF Frøy Sykkel
NORMSport 50-59DNS
1223Joachim Bakkeli
IF Frøy Sykkel
NORM12DNS
4002Joar Markhus
Follo SK / Team YR Sport
NORMSport 40-49DNS
7Johan-Jørgen Lindgaard Strømberg
Bærum OCK / Team Oslo Sportslager
NORM-senDNS
1407Johannes Galåen
SK Rye sykkel
NORM14DNS
5018Jon Erland Fløgstad
Moss CK / Mopil
NORMSport 50-59DNS
3007Jon Flydal
IF Frøy Sykkel / Bymiljøetaten
NORMSport 30-39DNS
4047Jon Henrik Handley
Asker CK
NORMSport 40-49DNS
1130Jonas Aleksander Rindal
Lørenskog CK
NORM11DNS
1426Jonas Bertheussen
Romeriksåsen SK
NORM14DNS
1103Jonas Støylehommen
Follo SK / Follo Young&Furious
NORM11DNS
1423Jonathan Wærdahl Eriksen
IL Heming
NORM14DNS
2605Kaia Malme Gulbrandsen
IF Frøy Sykkel
NORK16DNS
302Kaja Gabrielsen
Asker CK
NORK-junDNS
2505Kaja Loennecken
Bærum OCK
NORK15DNS
1513Karl Oskar Skjærseth
Sande SpKl Sykkel
NORM15DNS
1607Karsten Vinge
IF Frøy Sykkel
NORM16DNS
1510Kasper Trygvesson Eikrem
SK Rye sykkel
NORM15DNS
Meld feil