Kalascup 2017 - Ritt 7: Greverud, Follo SK

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
12104Kamilla Aasebø
SK Rye sykkel
NORK1100:08:32
22105Karoline Slørdahl Conradi
SK Rye sykkel
NORK1100:08:34+00:00:02
32109Agathe Digre
Røa IL
NORK1100:09:26+00:00:54
42107Johanne Berven Agard
Sande SpKl Sykkel
NORK1100:09:45+00:01:13
52101Sanna Christensen Østvold
Asker CK
NORK1100:10:03+00:01:31
62100Hanne Sofie Sletten Biørn-Lian
Follo SK / Follo Young&Furious
NORK1100:10:26+00:01:54
72103Ane Watndal Follestad
Soon CK
NORK1100:10:40+00:02:08
82406Frida Fodstad
Eidsvoll SK
NORK1400:13:59+00:05:27
92403Oda LaForce
IF Frøy Sykkel
NORK1400:14:01+00:05:29
102401Tirill Marie Møller Gundersen
SK Rye sykkel
NORK1400:15:22+00:06:50
112402Emilie Taug
Cykleklubben Nittedal
NORK1400:15:27+00:06:55
122302Solveig Lie Støverud
Lørenskog CK
NORK1300:15:50+00:07:18
132304Oda Kirstine Aanestad
Røa IL
NORK1300:17:13+00:08:41
142200Hedda Steine Gulholm
Follo SK / Follo Young&Furious
NORK1200:17:17+00:08:45
152303Eline Brattegaard Sveen
Bærum OCK
NORK1300:17:18+00:08:46
162203Karoline Longva
IF Frøy Sykkel
NORK1200:18:18+00:09:46
172202Jenny Bryntesen Watndal
SK Rye sykkel
NORK1200:20:05+00:11:33
182305Vilma Halstenstad Stovner
Fossum IF Sykkel
NORK1300:20:29+00:11:57
192204Madeleine Isabelle Bakkeli Götz
IF Frøy Sykkel
NORK1200:23:28+00:14:56
20301Johanne Dahl Norland
SK Rye sykkel
NORK-jun00:30:02+00:21:30
212500Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1500:31:05+00:22:33
22802Cathrine Andersen
Odal Sykleklubb
NORKSport 17-2900:32:58+00:24:26
23902Klara Lyngnes
Sagene IF Sykkel
NORKSport 40-4900:33:47+00:25:15
242506Ingeborg Øvreeide
SK Rye sykkel
NORK1500:36:12+00:27:40
25108Marit Sveen
SK Rye sykkel
NORK-sen00:41:13+00:32:41
26112Sunniva Dring
Sagene IF Sykkel / Team Milslukern
NORK-sen00:41:22+00:32:50
27109Sylvi Sommer
SK Rye sykkel
NORK-sen00:42:03+00:33:31
28117Else Bratteland
SK Rye sykkel
NORK-sen00:44:45+00:36:13
29119Anna Stray Rongve
CK Haugaland
NORK-sen00:45:44+00:37:12
30952Mariama Jammeh
IF Frøy Sykkel
NORKSport 50-5900:46:00+00:37:28
31118Stina Bondehagen
SK Rye sykkel
NORK-sen00:47:29+00:38:57
8500Adele Aasgaard
Follo SK
NORK6-800:05:11
2009Amalie Strømdahl Jørgensen
SK Rye sykkel
NORK1000:09:37
8509Anna Margrethe Toverud
Kolbotn SK
NORK6-800:08:52
2007Eline Ekroll
Sande SpKl Sykkel
NORK1000:09:14
2002Erle Pedersen
IF Frøy Sykkel
NORK1000:12:16
9515Hedda Haug Seljåsen
Asker CK
NORK900:13:11
8518Helle Hofmo Christensen
Follo SK / Terrengsykkelskolen
NORK6-800:06:31
9509Inger Birgitte Toverud
Kolbotn SK / Tutti Frutti Diamantlaget
NORK900:14:09
8504Lea Buhs
IF Frøy Sykkel
NORK6-800:05:20
8505Lea De Paoli
Lørenskog CK
NORK6-800:07:07
2005Lisa Bryntesen Watndal
SK Rye sykkel
NORK1000:09:45
9505Maren Berven Agard
Sande SpKl Sykkel
NORK900:11:25
9508Marie Aune
Lørenskog CK
NORK900:13:57
8517Mia Hofgaard
Follo SK
NORK6-800:09:10
8506Mille Elvevoll-Røkeness
IF Frøy Sykkel
NORK6-800:05:35
8503Nora Blichfeldt Rød
Asker CK
NORK6-800:06:54
9502Sara Steine Gulholm
Follo SK / Follo Young&Furious
NORK900:12:13
2003Selma Bjune
Asker CK
NORK1000:10:27
9504Silje De Paoli
Lørenskog CK
NORK900:13:40
8516Solveig Skjærholt
SK Rye sykkel
NORK6-800:04:59
9516Sophia Langleite Harms
IF Frøy Sykkel
NORK900:24:20
8508Tess Van Weerdhuizen
IF Frøy Sykkel
NEDK6-800:05:45
8519Vår Langaas Lageng
IF Frøy Sykkel
NORK6-800:05:47
100Celine Gees Solheim
IF Frøy Sykkel
NORK-senDNF
804Stina Bondehagen
SK Rye sykkel
NORKSport 17-29Lisens/Påmelding?
101Andrea Patricia Coucheron
Bærum OCK
NORK-senDNS
2102Andrea Pedersen Narmo
Soon CK
NORK11DNS
2404Emilie Marie Haug
Svelvik SK / Team Merida Grassroot
NORK14DNS
104Emily Benham
Hadeland CK / Cannondale Girls UK
GBRK-senDNS
2503Guro tubaas glende
Soon CK
NORK15DNS
2502Helena Nyhus
IF Frøy Sykkel
NORK15DNS
2601Henriette Angelica Bakkeli Götz
IF Frøy Sykkel
NORK16DNS
300Henriette Sæterdal Semb
Asker CK
NORK-junDNS
2501Ida Sofie Huseby
SK Rye sykkel
NORK15DNS
2504Julie Meinicke
Bærum OCK
NORK15DNS
2605Kaia Malme Gulbrandsen
IF Frøy Sykkel
NORK16DNS
302Kaja Gabrielsen
Asker CK
NORK-junDNS
2505Kaja Loennecken
Bærum OCK
NORK15DNS
2106Karoline Aas
IF Frøy Sykkel
NORK11DNS
800Kristin Weyer-Larsen
Bærum OCK
NORKSport 17-29DNS
107Linn Røyne
Bærum OCK / Team Velo City
NORK-senDNS
2201Lisa Kristine Jorde
Asker CK
NORK12DNS
2600Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK16DNS
2604Marie Trømborg
Soon CK
NORK16DNS
102Martine Stenbro
IF Frøy Sykkel
NORK-senDNS
2300Mathilde Sørbråten Solberg
Soon CK / Energihuset Merida
NORK13DNS
2603Mia Christine Isdahl
IF Frøy Sykkel
NORK16DNS
2108Mina Mobråthen
Romeriksåsen SK
NORK11DNS
2400Mina Moland
Follo SK / Follo Young&Furious
NORK14DNS
103Miriam Sivertsen
IF Frøy Sykkel
NORK-senDNS
900Nina Malme Gulbrandsen
IF Frøy Sykkel
NORKSport 40-49DNS
2602Nora Galåen
SK Rye sykkel
NORK16DNS
2301Serina Roth
Sande SpKl Sykkel
DENK13DNS
116Silje Stensrud
Ullevål SK / Team Milslukern
NORK-senDNS
950Sissel Steensland
Sagene IF Sykkel
NORKSport 50-59DNS
2507Sofie Vollset
IF Frøy Sykkel
NORK15DNS
803Stina Meinicke
Bærum OCK
NORKSport 17-29DNS
106Synne Steinsland
SK Rye sykkel
NORK-senDNS
901Trude Dombestein Elde
IF Frøy Sykkel
NORKSport 40-49DNS
2405Vida Dalen Fossum
IF Frøy Sykkel
NORK14DNS
2205Vilde Finset
Nesodden SK
NORK12DNS
2000Alva Huss-Brøste
Follo SK / Follo young&Furious
NORK10DNS
9501Ane Guriby
IF Frøy Sykkel
NORK9DNS
2001Erle Elindatter Andenæs
IF Frøy Sykkel
NORK10DNS
9511Hannah Stubberud
Soon CK
NORK9DNS
9500Helene Unhjem Oveland
Asker CK
NORK9DNS
2004Henriette Stokke
IF Frøy Sykkel
NORK10DNS
8501Ida Marie Lund Torskangerpoll
Follo SK
NORK6-8DNS
2010Klara Kilander
IL Heming
SWEK10DNS
Meld feil