Kalascup 2017 - Ritt 6: Varingskollen, CK Nittedal

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
12201Lisa Kristine Jorde
Asker CK
NORK1200:09:39
22104Kamilla Aasebø
SK Rye sykkel
NORK1100:10:00+00:00:21
32200Hedda Steine Gulholm
Follo SK / Follo Young&Furious
NORK1200:10:17+00:00:38
42105Karoline Slørdahl Conradi
SK Rye sykkel
NORK1100:10:26+00:00:47
52203Karoline Longva
IF Frøy Sykkel
NORK1200:11:02+00:01:23
62205Vilde Finset
Nesodden SK
NORK1200:12:49+00:03:10
72100Hanne Sofie Sletten Biørn-Lian
Follo SK / Follo Young&Furious
NORK1100:12:51+00:03:12
82108Mina Mobråthen
Romeriksåsen SK
NORK1100:12:58+00:03:19
92103Ane Watndal Follestad
Soon CK
NORK1100:14:31+00:04:52
102204Madeleine Isabelle Bakkeli Götz
IF Frøy Sykkel
NORK1200:15:27+00:05:48
112106Karoline Aas
IF Frøy Sykkel
NORK1100:18:05+00:08:26
122403Oda LaForce
IF Frøy Sykkel
NORK1400:18:29+00:08:50
132302Solveig Lie Støverud
Lørenskog CK
NORK1300:19:24+00:09:45
142401Tirill Marie Møller Gundersen
SK Rye sykkel
NORK1400:19:45+00:10:06
152402Emilie Taug
Cykleklubben Nittedal
NORK1400:20:07+00:10:28
162303Eline Brattegaard Sveen
Bærum OCK
NORK1300:20:24+00:10:45
172304Oda Kirstine Aanestad
Røa IL
NORK1300:23:14+00:13:35
182502Helena Nyhus
IF Frøy Sykkel
NORK1500:27:23+00:17:44
192505Kaja Loennecken
Bærum OCK
NORK1500:30:10+00:20:31
20118Stina Bondehagen
SK Rye sykkel
NORK-senLisens/Påmelding?Lisens/Påmelding?
20804Stina Bondehagen
SK Rye sykkel
NORKSport 17-2900:31:13+00:21:34
222301Serina Roth
Sande SpKl Sykkel
DENK1300:32:25+00:22:46
232602Nora Galåen
SK Rye sykkel
NORK1600:33:07+00:23:28
24902Klara Lyngnes
Sagene IF Sykkel
NORKSport 40-4900:34:47+00:25:08
25802Cathrine Andersen
Odal Sykleklubb
NORKSport 17-2900:37:56+00:28:17
26104Emily Benham
Hadeland CK / Cannondale Girls UK
GBRK-sen00:44:57+00:35:18
27102Martine Stenbro
IF Frøy Sykkel
NORK-sen00:45:55+00:36:16
28116Silje Stensrud
Ullevål SK / Team Milslukern
NORK-sen00:46:53+00:37:14
29301Johanne Dahl Norland
SK Rye sykkel
NORK-jun00:48:57+00:39:18
8500Adele Aasgaard
Follo SK
NORK6-800:04:01
2009Amalie Strømdahl Jørgensen
SK Rye sykkel
NORK1000:09:13
2007Eline Ekroll
Sande SpKl Sykkel
NORK1000:08:48
2014Emilie Grøthe
Andebarkji TSK
NORK1000:12:02
2002Erle Pedersen
IF Frøy Sykkel
NORK1000:11:47
9511Hannah Stubberud
Soon CK
NORK900:05:38
8515Ingeborg Marie Gjerde
Bingsfoss SK
NORK6-800:07:26
8505Lea De Paoli
Lørenskog CK
NORK6-800:05:11
2015Linnea Bratteng
Cykleklubben Nittedal
NORK1000:10:43
8507Maria Øiom
Ringerike SK
NORK6-800:04:55
9508Marie Aune
Lørenskog CK
NORK900:06:27
8506Mille Elvevoll-Røkeness
IF Frøy Sykkel
NORK6-800:04:15
2008Petra Rønning
IF Frøy Sykkel
NORK1000:11:05
9502Sara Steine Gulholm
Follo SK / Follo Young&Furious
NORK900:05:33
9504Silje De Paoli
Lørenskog CK
NORK900:06:31
8516Solveig Skjærholt
SK Rye sykkel
NORK6-800:04:43
8514Therese Moe Landén
Romeriksåsen SK
NORK6-800:04:21
9506Tilde Johnsrud
Ringerike SK
NORK900:05:51
100Celine Gees Solheim
IF Frøy Sykkel
NORK-senDNF
2500Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORK15DNF
115Hildegunn Gjertrud Hovdenak
Nesset CK
NORK-senDNF
2109Agathe Digre
Røa IL
NORK11DNS
101Andrea Patricia Coucheron
Bærum OCK
NORK-senDNS
2102Andrea Pedersen Narmo
Soon CK
NORK11DNS
2404Emilie Marie Haug
Svelvik SK / Team Merida Grassroot
NORK14DNS
2406Frida Fodstad
Eidsvoll SK
NORK14DNS
2503Guro tubaas glende
Soon CK
NORK15DNS
2601Henriette Angelica Bakkeli Götz
IF Frøy Sykkel
NORK16DNS
300Henriette Sæterdal Semb
Asker CK
NORK-junDNS
2501Ida Sofie Huseby
SK Rye sykkel
NORK15DNS
2506Ingeborg Øvreeide
SK Rye sykkel
NORK15DNS
2202Jenny Bryntesen Watndal
SK Rye sykkel
NORK12DNS
2107Johanne Berven Agard
Sande SpKl Sykkel
NORK11DNS
2504Julie Meinicke
Bærum OCK
NORK15DNS
2605Kaia Malme Gulbrandsen
IF Frøy Sykkel
NORK16DNS
302Kaja Gabrielsen
Asker CK
NORK-junDNS
800Kristin Weyer-Larsen
Bærum OCK
NORKSport 17-29DNS
107Linn Røyne
Bærum OCK / Team Velo City
NORK-senDNS
2600Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK16DNS
2604Marie Trømborg
Soon CK
NORK16DNS
108Marit Sveen
SK Rye sykkel
NORK-senDNS
2300Mathilde Sørbråten Solberg
Soon CK / Energihuset Merida
NORK13DNS
2603Mia Christine Isdahl
IF Frøy Sykkel
NORK16DNS
2400Mina Moland
Follo SK / Follo Young&Furious
NORK14DNS
103Miriam Sivertsen
IF Frøy Sykkel
NORK-senDNS
900Nina Malme Gulbrandsen
IF Frøy Sykkel
NORKSport 40-49DNS
2101Sanna Christensen Østvold
Asker CK
NORK11DNS
950Sissel Steensland
Sagene IF Sykkel
NORKSport 50-59DNS
2507Sofie Vollset
IF Frøy Sykkel
NORK15DNS
803Stina Meinicke
Bærum OCK
NORKSport 17-29DNS
112Sunniva Dring
Sagene IF Sykkel / Team Milslukern
NORK-senDNS
109Sylvi Sommer
SK Rye sykkel
NORK-senDNS
106Synne Steinsland
SK Rye sykkel
NORK-senDNS
901Trude Dombestein Elde
IF Frøy Sykkel
NORKSport 40-49DNS
2405Vida Dalen Fossum
IF Frøy Sykkel
NORK14DNS
2305Vilma Halstenstad Stovner
Fossum IF Sykkel
NORK13DNS
2000Alva Huss-Brøste
Follo SK / Follo young&Furious
NORK10DNS
9501Ane Guriby
IF Frøy Sykkel
NORK9DNS
8509Anna Margrethe Toverud
Kolbotn SK
NORK6-8DNS
2001Erle Elindatter Andenæs
IF Frøy Sykkel
NORK10DNS
9515Hedda Haug Seljåsen
Asker CK
NORK9DNS
9500Helene Unhjem Oveland
Asker CK
NORK9DNS
2004Henriette Stokke
IF Frøy Sykkel
NORK10DNS
8501Ida Marie Lund Torskangerpoll
Follo SK
NORK6-8DNS
9509Inger Birgitte Toverud
Kolbotn SK / Tutti Frutti Diamantlaget
NORK9DNS
2010Klara Kilander
IL Heming
SWEK10DNS
8504Lea Buhs
IF Frøy Sykkel
NORK6-8DNS
2005Lisa Bryntesen Watndal
SK Rye sykkel
NORK10DNS
9503Luka Johansen-Jevtic
IF Frøy Sykkel
NORK9DNS
9513Maja Tangen Risheim
IF Frøy Sykkel
NORK9DNS
9505Maren Berven Agard
Sande SpKl Sykkel
NORK9DNS
Meld feil