Superpokal Voldsløkka 2016

Sekundærfaner

RankNrUtøverTidDiff
15Erik Nordsæter Resell
Lillehammer Cykleklubb
NOR00:50:17,4
22Morten Vaeng
Drammen Cykleklubb - Sykkel / Hard rocx/Abax by Swix
NOR00:51:03,3+00:00:45,9
37Martin Eriksson
--- ingen klubb --- / Cykloteket Racing Team
SWE00:51:34,5+00:01:17,1
43Håkon Lunder Aalrust
Ringerike SK
NOR00:51:41,7+00:01:24,3
520Martin Emil Siggerud
Soon CK
NOR00:51:59,5+00:01:42,1
64Ola Jorde
IK Hero / Ik Hero Elite
NOR00:52:01,0+00:01:43,6
711Aksel Fischer Aasheim
SK Rye sykkel
NOR00:52:12,1+00:01:54,7
819Emil Hasund Eid
Kloppa offroadklubb / Team Milslukern
NOR00:52:25,1+00:02:07,7
96Edvald Boasson Hagen
Lillehammer Cykleklubb / Dimension Data
NOR00:52:38,1+00:02:20,7
1015Vidar Mehl
Raufoss & Gjøvik SK
NOR00:52:44,6+00:02:27,2
111Nicolas A M Bourdillat
IK Hero
FRA00:52:59,7+00:02:42,3
1216Ole Hem
Romeriksåsen SK
NOR00:53:00,9+00:02:43,5
1312Henrik Lunder Aalrust
Asker CK
NOR00:53:12,3+00:02:54,9
1413Kristian Oftedal
Vestre Aker SK / Vestre Aker Velo
NOR00:53:20,5+00:03:03,1
158Marius Ylven Westgaard
Asker CK
NOR00:53:34,4+00:03:17,0
169Otto Andreas Solberg
FTT Oslo Sykkelklubb - Sykkel
NOR00:53:42,9+00:03:25,5
1718Kristoffer Ylven Westgaard
Asker CK
NOR00:53:50,0+00:03:32,6
1817Sindre Bjerkestrand Haugsvær
IK Hero
NOR00:54:42,1+00:04:24,7
1914Roar Slettebråten Sollie
Raufoss & Gjøvik SK
NOR00:55:29,2+00:05:11,8
2044Torbjørn Røed
Asker CK
NOR00:55:51,8+00:05:34,4
2146Thomas Rem
IK Hero / Postkaffe.no
NOR00:55:56,6+00:05:39,2
2245Jonas Orset
IK Hero / Prorace CT
NOR00:56:00,0+00:05:42,6
2324Kim Gerhardsen
Bærum OCK / RUTGA
NOR00:56:30,1+00:06:12,7
2432Patrik Paulsson
IF Frøy Sykkel
SWE00:56:55,2+00:06:37,8
2533Pål Lødøen
SK Rye sykkel
NOR00:57:01,2+00:06:43,8
2636Kjetil Westgaard
Smaalenene SK
NOR00:57:25,9+00:07:08,5
2737Jan Olav Beitmyren
Sykkelridderne Sykkelklubb Oslo / Team Merida
NOR+1 runde
2838Lars Blesvik
Holmenkollen CK
NOR+1 runde
2934Henning Weaas
Eidsvoll SK
NOR+1 runde
3052Joachim De Fine
Hasle-Løren IL Sykkel
NOR+1 runde
3135Lars kabbe
Grenland SK
NOR+1 runde
3242Eivind Ekeli
IF Frøy Sykkel
NOR+1 runde
3341Aslak Eriksrud
Hasle-Løren IL Sykkel
NOR+1 runde
3447Jørgen Strømstad Sunde
SK Rye sykkel
NOR+2 runde
23Arjan Boldingh
Bærum OCK / RUTGA
NEDDNF
43Halvor Landmark Tandrevold
SK Rye sykkel
NORDNF
49Henrik Lauve Førland
Grenland SK
NORDNF
22Jens Bergmann
SK Rye sykkel
NORDNF
40Martin Formo
Asker CK
NORDNF
21Max Emil Kørner
Ringerike SK / Team Ringeriks-Kraft
NORDNF
50Casper Mønsted Søndberg
Bærum OCK
NORDNS
10Kristoffer Sommer Wormsen
Hurum CK
NORDNS
Meld feil