NC Konnerud 2016 - Etappetider

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
11151Sander Hagen
Soon Ck Gul
M 13-1400:09:28,6
21101Henrik E. Farstadvoll
IF Frøy Lag 1
M 13-1400:09:30,5+00:00:01,9
31154Olaus Oserud Bentzen
NORM 13-1400:09:35,3+00:00:06,7
43106Oliver Solberg
Soon Ck Brun
M 13-1400:09:35,7+00:00:07,1
53151Erlend T. Vegstø
Soon Ck Gul
M 13-1400:09:36,1+00:00:07,5
63154William Høines Larsen
NORM 13-1400:09:38,3+00:00:09,7
72101Helena Nyhus
IF Frøy Lag 1
NORK 13-1400:09:41,3+00:00:12,7
81102Sondre Rokke
IF Frøy Lag 2
NORM 13-1400:09:58,2+00:00:29,6
91107Sebastian Larsen
IF Frøy Lag 3
NORM 13-1400:09:58,7+00:00:30,1
103101Martin Farstadvoll
IF Frøy Lag 1
M 11-1200:10:00,7+00:00:32,1
111109Mikkel Pedersen
IF Frøy Lag 5
NORM 13-1400:10:03,8+00:00:35,2
122103Guro Tubaas Glende
Soon Ck Lilla
NORK 13-1400:10:03,9+00:00:35,3
132154Martin Mobråten
M 13-1400:10:04,6+00:00:36,0
142102Oda LaForce
IF Frøy Lag 2
NORK 13-1400:10:11,2+00:00:42,6
152156Sander Porsholt
Soon Ck Grå
M 13-1400:10:15,3+00:00:46,7
161158Bendiks Aksnes
Vigrestad SK / IF Frøy
NORM 13-1400:10:22,3+00:00:53,7
171156Sigurd Stubberud
Soon Ck Grå
M 11-1200:10:24,6+00:00:56,0
181104Håvard Bergmann
Konnerud - Lag 4
NORM 11-1200:10:25,0+00:00:56,4
191106Nichlas Øveraasen
Soon Ck Brun
NORM 11-1200:10:27,1+00:00:58,5
201108Eirik Flaa
IF Frøy Lag 4
M 13-1400:10:33,2+00:01:04,6
211152Sivert Ekroll
NORM 11-1200:10:38,6+00:01:10,0
223102Jakob Buhs
IF Frøy Lag 2
M 11-1200:10:39,3+00:01:10,7
231103Magnus T. Vegstø
Soon Ck Lilla
M 11-1200:10:40,9+00:01:12,3
242106Mathilde Solberg
Soon Ck Brun
K 11-1200:10:44,5+00:01:15,9
253109Jørgen Wold
IF Frøy Lag 5
NORM 11-1200:10:52,6+00:01:24,0
263107Nicolai Frøyland Foss
IF Frøy Lag 3
NORM 11-1200:10:57,3+00:01:28,7
271105Adrian Aasgaard
FOLLO SK Lag 1
NORM 11-1200:11:00,9+00:01:32,3
281153Oliver Aasgaard
FOLLO SK Lag 2
NORM 11-1200:11:03,0+00:01:34,4
291110Elias Skoglund
IF Frøy Lag 6
NORM 13-1400:11:12,2+00:01:43,6
302151Marius Sønsteby
Soon Ck Gul
NORM 11-1200:11:12,5+00:01:43,9
313105Markus Rindli
FOLLO SK Lag 1
NORM 11-1200:11:16,2+00:01:47,6
323156Casper Røvig Morbech
Soon Ck Grå
M 11-1200:11:17,0+00:01:48,4
331003Torjus Bern Hansen
SK Rye lag 1
NORM Senior elite00:11:17,6+00:01:49,0
343111Sebastian Veslum
Asker Ck - 11 åringene
M 11-1200:11:19,2+00:01:50,6
352111Lisa Jorde
Asker Ck - 11 åringene
K 11-1200:11:23,2+00:01:54,6
363159Jacob Engedahl
Svelvik / Konnerud
M 11-1200:11:26,8+00:01:58,2
373004Martin Emil Siggerud
Soon Ck Blå
NORM Junior elite00:11:30,3+00:02:01,7
381004Tobias Johannessen
Soon Ck Blå
NORM Junior elite00:11:33,2+00:02:04,6
392159Emilie Marie Haug
Svelvik / Konnerud
NORK 13-1400:11:34,6+00:02:06,0
401054Petter Fagerhaug
NORM Senior elite00:11:36,4+00:02:07,8
413158Runar Solberg Håland
Vigrestad SK / IF Frøy
NORM 13-1400:11:38,1+00:02:09,5
421006Jørgen Anmarkrud
Konnerud - lag1
NORM 15-1600:11:40,1+00:02:11,5
431011Gabriel Cornelis Slinger
Svelvik SK Lag 1
NORM 15-1600:11:40,6+00:02:12,0
443103Elias Kristiansen Rygg
Soon Ck Lilla
M 11-1200:11:42,5+00:02:13,9
453110Jacob Bøymo
IF Frøy Lag 6
NORM 11-1200:11:43,2+00:02:14,6
462109Emma Hodne
IF Frøy Lag 5
K 13-1400:11:44,8+00:02:16,2
471111Ulrik Bjune
Asker Ck - 11 åringene
NORM 11-1200:11:48,0+00:02:19,4
482053Erik Hægstad
NORM Senior elite00:11:51,1+00:02:22,5
491001Sondre Kristiansen
SK Rye lag 2
NORM Senior elite00:11:51,5+00:02:22,9
501051Eskild Evensen-Lie
Kloppa / Haugaland / Fiskum
M Senior elite00:11:55,4+00:02:26,8
513152William Rønningen
NORM 11-1200:12:01,9+00:02:33,3
522110Embla Aalerud
IF Frøy Lag 6
NORK 13-1400:12:03,4+00:02:34,8
533058Adrian Hilde
Romeriksåsen / Nittedal / Kristiansand
NORM Senior elite00:12:06,0+00:02:37,4
541053Sigurd Salberg Pedersen
NORM Senior elite00:12:07,9+00:02:39,3
551155Even Birkeland
Jonas og Even
M 11-1200:12:08,1+00:02:39,5
561159Sander Guttormsen
Svelvik / Konnerud
NORM 11-1200:12:09,4+00:02:40,8
573104Thomas Botilsrud
Konnerud - Lag 4
M 11-1200:12:09,6+00:02:41,0
582105Hedda Steine Gulholm
FOLLO SK Lag 1
NORK 11-1200:12:09,7+00:02:41,1
591052Erik Resell
M Senior elite00:12:12,4+00:02:43,8
601002Fredrik Haraldseth
Bærum OCK - Lag 1
NORM Senior elite00:12:13,3+00:02:44,7
611007Torbjørn Røed
Asker CK Blå
NORM Senior elite00:12:16,3+00:02:47,7
623006Ådne Anmarkrud
Konnerud - lag1
NORM Junior elite00:12:17,3+00:02:48,7
632152Ole Alexander Enerhaugen
NORM 11-1200:12:18,2+00:02:49,6
643002Ola Jåvold Landmark
Bærum OCK - Lag 1
NORM Junior elite00:12:19,9+00:02:51,3
652153Stian Ustvedt Gravdal
FOLLO SK Lag 2
NORM 11-1200:12:22,1+00:02:53,5
662052Audun Øverbye Hanssen
NORM Senior elite00:12:25,4+00:02:56,8
671157Anders Amundsen
Konnerud - lag 2
NORM 11-1200:12:25,9+00:02:57,3
682157Alexander Herstad
Konnerud - lag 2
NORM 11-1200:12:26,1+00:02:57,5
692054Sigurd MellemSæther
M Junior elite00:12:27,0+00:02:58,4
701012Marius Grødahl Andresen
Halden CK MTB Elite
NORM Senior elite00:12:28,2+00:02:59,6
713015Marius Fjeld
Bærum OCK - Lag 2
NORM Senior elite00:12:29,6+00:03:01,0
723108Mattis Gjennestad
IF Frøy Lag 4
M 11-1200:12:29,8+00:03:01,2
731005Halvor Wiik Pedersen
Soon Ck Svart
M 15-1600:12:29,9+00:03:01,3
742058Andreas Magnussen
Romeriksåsen / Nittedal / Kristiansand
M Junior elite00:12:32,3+00:03:03,7
751058Knut Røhme
Romeriksåsen / Nittedal / Kristiansand
NORM Junior elite00:12:34,2+00:03:05,6
761057Andreas Øhrn
NORM Junior elite00:12:34,4+00:03:05,8
772155Jonas Øien Skare
Jonas og Even
NORM 11-1200:12:45,9+00:03:17,3
783031Pål Møller
Lag 1
NORM Master 35-3900:12:50,0+00:03:21,4
793003Håvard Moseby
SK Rye lag 1
NORM Junior elite00:12:51,7+00:03:23,1
803001Jens Bergmann
SK Rye lag 2
NORM Junior elite00:12:52,3+00:03:23,7
813005Fredrik Bådstangen
Soon Ck Svart
M 15-1600:12:56,1+00:03:27,5
822104Frida Garnvik
Konnerud - Lag 4
K 11-1200:12:56,7+00:03:28,1
823008Henrik Lunder Aalrust
Asker CK Gul
NORM Senior elite00:12:56,7+00:03:28,1
843011Simen Engedahl
Svelvik SK Lag 1
NORM 15-1600:12:57,9+00:03:29,3
851008Truls Veslum
Asker CK Gul
M Master 40-4400:12:58,1+00:03:29,5
863010Mats Tubaas Glende
Soon Ck Hvit
M Junior elite00:13:02,9+00:03:34,3
871056Andreas Askjer
Horten / Oppdal / Bokn
NORM 15-1600:13:03,8+00:03:35,2
883007Sindre Hvesser Brein
Asker CK Blå
NORM 15-1600:13:04,9+00:03:36,3
892057Jan Erik Kørra
NORM Junior elite00:13:06,4+00:03:37,8
901014Tobias Wilhelmsen
Soon Ck Rød
NORM 15-1600:13:06,9+00:03:38,3
911013William Støkken
SK Rye lag 3
NORM Junior elite00:13:07,0+00:03:38,4
913064Jakob Aune Høvik
NORM Junior elite00:13:07,0+00:03:38,4
933063Jesper Wergeland
M Junior elite00:13:07,1+00:03:38,5
941020Adrian Myhrvold
Frøy Myhrvolds
NORM 15-1600:13:08,5+00:03:39,9
953053Sebastian Dreyer Heldahl
NORM Junior elite00:13:09,0+00:03:40,4
961016Alexander Hagen
Soon Ck Grønn
NORM Master 35-3900:13:11,7+00:03:43,1
973060Steffen Vedal
Svelvik 15+ Lag 2
NORM 15-1600:13:22,3+00:03:53,7
982012Ingrid Bøe Jacobsen
Halden CK MTB Elite
K Senior elite00:13:24,9+00:03:56,3
991060Magnus Slinger Sørli
Svelvik 15+ Lag 2
M 15-1600:13:25,0+00:03:56,4
1003012Ole Rekdahl
Halden CK MTB Elite
M 15-1600:13:26,7+00:03:58,1
Meld feil