Landeveiscup Region Øst 2016 - Ronde Van Vestkant - fellesstart (Bærum OCK)

Sekundærfaner

RankNrUtøverTidDiff
1142Hugo Olov Harnæs
SK Rye sykkel
SWE01:21:40,13
2122Preben Syversen
Grenland SK
NOR01:21:40,14+00:00:00,01
3119Dennis Gråsvold
Grenland SK
NOR01:21:40,69+00:00:00,56
4135Vegard Stokke
IF Frøy Sykkel
NOR01:21:41,11+00:00:00,98
5127Bendik Gjøs
Horten og Omegn's Cykleklubb
NOR01:21:42,42+00:00:02,29
6101Sindre Hvesser Brein
Asker CK
NOR01:21:43,43+00:00:03,30
7117Mathias Skjevdal
Follo SK
NOR01:21:46,11+00:00:05,98
8107Martin Tjøtta
Bærum OCK
NOR01:21:48,75+00:00:08,62
9106Marcus Korsnes
Bærum OCK
NOR01:21:48,89+00:00:08,76
10120Jonas Haugen
Grenland SK
NOR01:21:50,58+00:00:10,45
11139Christoffer Stigsrud
Ringerike SK
NOR01:21:51,49+00:00:11,36
12108Vemund Øversjøen
Bærum OCK
NOR01:22:06,07+00:00:25,94
13110Adrian Fløtten
Eidsvoll SK
NOR01:22:22,61+00:00:42,48
14104Emil Jørgensen Ramstad
Bærum OCK / BOC
NOR01:23:11,00+00:01:30,87
15125Mathias Lund Stangebråten
Halden CK
NOR01:27:09,92+00:05:29,79
16123Henrik Teslo Fjellheim
Hadeland CK
NOR01:27:14,24+00:05:34,11
17124Sivert Botten
Hadeland CK
NORLisens/Påmelding?Lisens/Påmelding?
18137Sander Volden
Nordlysbyen Sykkel
NOR01:27:19,09+00:05:38,96
19102Sander Myhre Sauge
Bingsfoss SK
NOR01:27:45,00+00:06:04,87
20136Haakon Gullaksen Aas
Kristiansands Cykleklubb
NOR01:27:54,45+00:06:14,32
21109Simon Espe
Drammen Cykleklubb - Sykkel
NOR01:30:43,31+00:09:03,18
22138Tobias Ugland
Raufoss & Gjøvik SK
NOR01:30:49,94+00:09:09,81
23105Kristian Bade
Bærum OCK
NOR01:31:05,61+00:09:25,48
24144Marius Christoffersen
Smaalenene SK
NOR01:31:24,18+00:09:44,05
25121Patrick Lindquist Haugen
Grenland SK
NOR01:38:03,36+00:16:23,23
26100Hans Olav Nøbben
Asker CK
NOR01:38:57,93+00:17:17,80
143Johannes Borud Andresen
SK Rye sykkel
NORDNF
141Sivert Langerud
Ringerike SK
NORDNF
129Adrian Myhrvold
IF Frøy Sykkel
NORDNS
113Andreas Hatlestad
Fana IL Sykkel
NORDNS
130Christian Frøyland Foss
IF Frøy Sykkel
NORDNS
111Erik Andre Lier
Eidsvoll SK
NORDNS
114Erling Horn Svennevik
Follo SK
NORDNS
126Hans Magnus Dahlslett
Harstad CK
NORDNS
115Jørgen Engh Aarum
Follo SK
DNS
128Kasper Steen Enstad
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORDNS
112Kevin Jessen Sørensen
Eidsvoll SK
NORDNS
140Magnus Bjerkestrand Eid
Ringerike SK
NORDNS
116Magnus Aaslund
Follo SK
NORDNS
131Martin Busengdal
IF Frøy Sykkel
NORDNS
132Sander Røsås
IF Frøy Sykkel
NORDNS
103Sebastian Bruhn
Bingsfoss SK / Team Blaker Sparebank
NORDNS
133Sebastian Dietrich
IF Frøy Sykkel
NORDNS
118Simon Aspelund Holstad
Glåmdal SK
NORDNS
134Tobias Pettersen
IF Frøy Sykkel
NORDNS
Meld feil