NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE - Semifinaler

Sekundærfaner

NrUtøverKlasseStarttidRadSporStatus
K17+, 1/2 finale 1
208
(8)
Anna Stray Rongve
CK Haugaland
NORK 17+11:40:00,0MÅL
235
(4)
Else Bratteland
Grimstad SK
NORK 17+11:40:00,0MÅL
203
(1)
Ingrid Sofie Bøe Jacobsen
Halden CK / Sepura Toyota Racing with Birk
NORK 17+11:40:00,0MÅL
205
(5)
Sylvi Sommer
SK Rye sykkel
NORK 17+11:40:00,0MÅL
K17+, 1/2 finale 2
202
(2)
Elisabeth Sveum
SK Rye sykkel
NORK 17+11:44:00,0MÅL
204
(7)
Marit Sveen
SK Rye sykkel
NORK 17+11:44:00,0MÅL
233
(3)
Martine Opsahl
IF Frøy Sykkel
NORK 17+11:44:00,0MÅL
232
(6)
Sigrid Andrea Fløgstad
Moss CK / NTG Lillehammer
NORK 17+11:44:00,0MÅL
M17+, 1/2 finale 1
10
(8)
Audun Øverbye Hanssen
Lillehammer Cykleklubb
NORM 17+11:50:00,0MÅL
9
(5)
Eirik Pettersen
Lillehammer Cykleklubb
NORM 17+11:50:00,0MÅL
5
(4)
Erik Nordsæter Resell
Lillehammer Cykleklubb
NORM 17+11:50:00,0MÅL
102
(1)
Martin Emil Siggerud
Soon CK
NORM 17+11:50:00,0MÅL
M17+, 1/2 finale 2
104
(7)
Anders Halland Johannessen
Soon CK
NORM 17+11:54:00,0MÅL
122
(3)
gard brovold
IL Heming / Maridalen skiklubb
NORM 17+11:54:00,0MÅL
14
(6)
Sondre Linstad-Hurum
Kristiansands Cykleklubb
NORM 17+11:54:00,0MÅL
101
(2)
Tobias Johannessen
Soon CK
NORM 17+11:54:00,0MÅL
K15-16, 1/2 finale 1
2506
(4)
Hedvig Skott Bringsjord
Soon CK
NORK 15-1615:40:00,0MÅL
2511
(5)
Henriette Angelica Bakkeli Götz
IF Frøy Sykkel
NORK 15-1615:40:00,0MÅL
2502
(1)
Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK 15-1615:40:00,0MÅL
K15-16, 1/2 finale 2
2510
(7)
Dorthe Larsen
Dalane SK
NORK 15-1615:44:00,0MÅL
2514
(2)
Mari Mohr
Stavanger SK
NORK 15-1615:44:00,0MÅL
2508
(6)
Pernille Skott Bringsjord
Soon CK
NORK 15-1615:44:00,0MÅL
2507
(3)
Siri Aarthun Hodnesdal
Hafrsfjord SK
NORK 15-1615:44:00,0MÅL
M13-14, 1/2 finale 1
1308
(1)
August Myrvold
Solør CK
NORM 13-1415:48:00,0MÅL
1316
(9)
Henrik Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORM 13-1415:48:00,0MÅL
1304
(4)
Olaus Oserud Bentzen
Romeriksåsen SK / Team Birk MTB
NORM 13-1415:48:00,0MÅL
1307
(5)
Sigve Ulleland
Molde CK
NORM 13-1415:48:00,0MÅL
M13-14, 1/2 finale 2
1306
(7)
Erlend Tegneby Vegstø
Soon CK
NORM 13-1415:52:00,0MÅL
1305
(2)
Jon Rye-Johnsen
Nanset IF
NORM 13-1415:52:00,0MÅL
1302
(6)
Magnus Næsset
Fiskum IL Sykkel / Team Birk MTB
NORM 13-1415:52:00,0MÅL
1303
(3)
Thomas Roth
Sande SpKl Sykkel / Team BIRK MTB
DENM 13-1415:52:00,0MÅL
M15-16, 1/2 finale 1
1504
(1)
Fredrik Bådstangen
Soon CK / Merida Grassroot
NORM 15-1616:00:00,0MÅL
1503
(5)
Gabriel Cornelis Slinger
Svelvik SK
NORM 15-1616:00:00,0MÅL
1531
(4)
Sander Røsås
IF Frøy Sykkel
NORM 15-1616:00:00,0MÅL
1517
(9)
Vinjar Løkken
Raufoss & Gjøvik SK
NORM 15-1616:00:00,0MÅL
M15-16, 1/2 finale 2
1502
(2)
Emil Ravnåsen Vangen
Fiskum IL Sykkel
NORM 15-1616:04:00,0MÅL
1506
(3)
Halvor Wiik Pedersen
Soon CK
NORM 15-1616:04:00,0MÅL
1501
(6)
Jørgen Anmarkrud
Konnerud IL Sykkel
NORM 15-1616:04:00,0MÅL
1508
(10)
Ola Helleberg
Fiskum IL Sykkel
NORM 15-1616:04:00,0MÅL
K13-14, 1/2 finale 1
2304
(4)
Emilie Marie Haug
Svelvik SK / Team Merida Grassroot
NORK 13-1420:30:00,0DNS
2302
(1)
Rikke Steen Enstad
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORK 13-1420:30:00,0DNS
K13-14, 1/2 finale 2
2303
(3)
Guro tubaas glende
Soon CK
NORK 13-1420:34:00,0DNS
2301
(2)
Ida Sofie Huseby
SK Rye sykkel
NORK 13-1420:34:00,0DNS
Ingen Startpulje
1536
(26)
Håkon Jørstad Larsen
Svelvik SK
NORM 15-1616:04:00,0DNS
12
(9)
Adrian Hilde
Kristiansands Cykleklubb
NORM 17+DNS
1120Adrian Aasgaard
Follo SK
NORM 11-12DNS
1526Albin Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORM 15-16DNS
127Aleksander Borchgrevink
SK Rye sykkel
NORM 17+DNS
1520
(16)
Aleksander Falkenberg Dokset
SK Rye sykkel
NORM 15-16DNS
1309
(10)
Aleksander Nilsen
IF Frøy Sykkel
NORM 13-14DNS
1133Anders Amundsen
Konnerud IL Sykkel
NORM 11-12DNS
1122Anders Bekkevard
Halden CK
NORM 11-12DNS
16
(24)
Andre Johansen
IF Frøy Sykkel
NORM 17+DNS
1507
(7)
Andreas Askjer
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORM 15-16DNS
110Andreas Finni Magnussen
Cykleklubben Nittedal
NORM 17+DNS
111
(16)
Andreas Øhrn
Oppdal SK
NORM 17+DNS
2509Anna Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORK 15-16DNS
5004Arve Austad
Lørenskog CK
NORM 17+DNS
124Bendik Barosen
Bodø CK / Barosen
NORM 17+DNS
2503Berit Nordsæter Resell
TVK
NORK 15-16DNS
1106Casper Røvig-Morbech
Soon CK
NORM 11-12DNS
212Celine Gees Solheim
IF Frøy Sykkel
NORK 17+DNS
1522
(22)
Christian Frøyland Foss
IF Frøy Sykkel
NORM 15-16DNS
1515
(18)
Edvard Sandvik
SK Rye sykkel
NORM 15-16DNS
1314
(8)
Eirik Moldestad Ulfsbøl
CK Elverum
NORM 13-14DNS
1126Eivind Hægstad
Fiskum IL Sykkel
NORM 11-12DNS
1324Elias Kroken
SK Rye sykkel
NORM 13-14DNS
117
(23)
Erik Birkeland
Gauldal SK
NORM 17+DNS
7
(21)
Erik Hægstad
Lillehammer Cykleklubb
NORM 17+DNS
1519Esten Lund Vingen
Gauldal SK
NORM 15-16DNS
1117Even Theodor Birkeland
Gauldal SK
NORM 11-12DNS
115Fabian Glenne
Soon CK
NORM 17+DNS
1530
(17)
Fabian Strøm
IF Frøy Sykkel
NORM 15-16DNS
1518
(13)
Fredrik Andre Haug
Svelvik SK / Team Merida Grassroot
NORM 15-16DNS
501Gjertrud Bø
Soon CK
NORK 17+DNS
2306Helena Nyhus
IF Frøy Sykkel
NORK 13-14DNS
2512Hennie Engebretsen
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORK 15-16DNS
1328
(20)
Henrik Falkenberg Dokset
SK Rye sykkel
NORM 13-14DNS
1539
(25)
Henrik Johnsrud
Soon CK
NORM 15-16DNS
1107Håvard Bergmann
Konnerud IL Sykkel
NORM 11-12DNS
1543Haavard Aass
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORM 15-16DNS
1125Jacob Bøymo
IF Frøy Sykkel
NORM 11-12DNS
17
(14)
Jakob Deraas Grimsgaard
TVK
NORM 17+DNS
1121Jakob Engedahl
Svelvik SK
NORM 11-12DNS
108
(20)
Jan Erik Kørra
Solør CK
NORM 17+DNS
105
(13)
Jens Bergmann
SK Rye sykkel
NORM 17+DNS
1317
(16)
Jesper Røn
IF Frøy Sykkel
NORM 13-14DNS
Meld feil