NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE - Semifinaler

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
K17+, 1/2 finale 1
1203
(1)
Ingrid Sofie Bøe Jacobsen
Halden CK / Sepura Toyota Racing with Birk
NORK 17+00:02:41,2
2208
(8)
Anna Stray Rongve
CK Haugaland
NORK 17+00:02:42,5+00:00:01,3
3205
(5)
Sylvi Sommer
SK Rye sykkel
NORK 17+00:02:44,3+00:00:03,1
4235
(4)
Else Bratteland
Grimstad SK
NORK 17+00:02:46,8+00:00:05,6
K17+, 1/2 finale 2
1202
(2)
Elisabeth Sveum
SK Rye sykkel
NORK 17+00:02:35,4
2232
(6)
Sigrid Andrea Fløgstad
Moss CK / NTG Lillehammer
NORK 17+00:02:38,2+00:00:02,8
3233
(3)
Martine Opsahl
IF Frøy Sykkel
NORK 17+00:02:39,4+00:00:04,0
4204
(7)
Marit Sveen
SK Rye sykkel
NORK 17+00:02:51,1+00:00:15,7
M17+, 1/2 finale 1
15
(4)
Erik Nordsæter Resell
Lillehammer Cykleklubb
NORM 17+00:02:13,9
2102
(1)
Martin Emil Siggerud
Soon CK
NORM 17+00:02:18,8+00:00:04,9
39
(5)
Eirik Pettersen
Lillehammer Cykleklubb
NORM 17+00:02:18,9+00:00:05,0
410
(8)
Audun Øverbye Hanssen
Lillehammer Cykleklubb
NORM 17+00:02:20,0+00:00:06,1
M17+, 1/2 finale 2
114
(6)
Sondre Linstad-Hurum
Kristiansands Cykleklubb
NORM 17+00:02:14,3
2101
(2)
Tobias Johannessen
Soon CK
NORM 17+00:02:15,4+00:00:01,1
2104
(7)
Anders Halland Johannessen
Soon CK
NORM 17+00:02:15,4+00:00:01,1
4122
(3)
gard brovold
IL Heming / Maridalen skiklubb
NORM 17+00:02:20,4+00:00:06,1
K15-16, 1/2 finale 1
12502
(1)
Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK 15-1600:02:42,7
22511
(5)
Henriette Angelica Bakkeli Götz
IF Frøy Sykkel
NORK 15-1600:02:49,4+00:00:06,7
32506
(4)
Hedvig Skott Bringsjord
Soon CK
NORK 15-1600:02:49,5+00:00:06,8
K15-16, 1/2 finale 2
12514
(2)
Mari Mohr
Stavanger SK
NORK 15-1600:02:46,2
22507
(3)
Siri Aarthun Hodnesdal
Hafrsfjord SK
NORK 15-1600:02:51,3+00:00:05,1
32508
(6)
Pernille Skott Bringsjord
Soon CK
NORK 15-1600:02:58,4+00:00:12,2
42510
(7)
Dorthe Larsen
Dalane SK
NORK 15-1600:03:07,0+00:00:20,8
M13-14, 1/2 finale 1
11316
(9)
Henrik Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORM 13-1400:02:24,0
11304
(4)
Olaus Oserud Bentzen
Romeriksåsen SK / Team Birk MTB
NORM 13-1400:02:24,0
31307
(5)
Sigve Ulleland
Molde CK
NORM 13-1400:02:26,2+00:00:02,2
41308
(1)
August Myrvold
Solør CK
NORM 13-1400:02:32,2+00:00:08,2
M13-14, 1/2 finale 2
11305
(2)
Jon Rye-Johnsen
Nanset IF
NORM 13-1400:02:20,4
21303
(3)
Thomas Roth
Sande SpKl Sykkel / Team BIRK MTB
DENM 13-1400:02:20,9+00:00:00,5
31306
(7)
Erlend Tegneby Vegstø
Soon CK
NORM 13-1400:02:21,9+00:00:01,5
41302
(6)
Magnus Næsset
Fiskum IL Sykkel / Team Birk MTB
NORM 13-1400:02:26,4+00:00:06,0
M15-16, 1/2 finale 1
11504
(1)
Fredrik Bådstangen
Soon CK / Merida Grassroot
NORM 15-1600:02:04,6
21503
(5)
Gabriel Cornelis Slinger
Svelvik SK
NORM 15-1600:02:04,9+00:00:00,3
31531
(4)
Sander Røsås
IF Frøy Sykkel
NORM 15-1600:02:08,7+00:00:04,1
41517
(9)
Vinjar Løkken
Raufoss & Gjøvik SK
NORM 15-1600:02:08,8+00:00:04,2
M15-16, 1/2 finale 2
11502
(2)
Emil Ravnåsen Vangen
Fiskum IL Sykkel
NORM 15-1600:01:09,1
21501
(6)
Jørgen Anmarkrud
Konnerud IL Sykkel
NORM 15-1600:01:09,6+00:00:00,5
31506
(3)
Halvor Wiik Pedersen
Soon CK
NORM 15-1600:01:10,1+00:00:01,0
41508
(10)
Ola Helleberg
Fiskum IL Sykkel
NORM 15-1600:01:21,7+00:00:12,6
Meld feil