NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE - Finaler

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
K17+, B-finale
1205
(5)
Sylvi Sommer
SK Rye sykkel
NORK 17+00:02:53,0
2233
(3)
Martine Opsahl
IF Frøy Sykkel
NORK 17+00:02:54,3+00:00:01,3
3204
(7)
Marit Sveen
SK Rye sykkel
NORK 17+00:02:55,2+00:00:02,2
235
(4)
Else Bratteland
Grimstad SK
NORK 17+DNS
K17+, A-finale
1203
(1)
Ingrid Sofie Bøe Jacobsen
Halden CK / Sepura Toyota Racing with Birk
NORK 17+00:02:26,0
2202
(2)
Elisabeth Sveum
SK Rye sykkel
NORK 17+00:02:26,9+00:00:00,9
3208
(8)
Anna Stray Rongve
CK Haugaland
NORK 17+00:02:40,6+00:00:14,6
4232
(6)
Sigrid Andrea Fløgstad
Moss CK / NTG Lillehammer
NORK 17+00:02:52,1+00:00:26,1
M17+, B-finale
110
(8)
Audun Øverbye Hanssen
Lillehammer Cykleklubb
NORM 17+00:02:16,6
29
(5)
Eirik Pettersen
Lillehammer Cykleklubb
NORM 17+00:02:18,0+00:00:01,4
3104
(7)
Anders Halland Johannessen
Soon CK
NORM 17+00:02:24,0+00:00:07,4
4122
(3)
gard brovold
IL Heming / Maridalen skiklubb
NORM 17+00:02:27,8+00:00:11,2
M17+, A-finale
1102
(1)
Martin Emil Siggerud
Soon CK
NORM 17+00:02:11,5
2101
(2)
Tobias Johannessen
Soon CK
NORM 17+00:02:12,9+00:00:01,4
35
(4)
Erik Nordsæter Resell
Lillehammer Cykleklubb
NORM 17+00:02:13,3+00:00:01,8
414
(6)
Sondre Linstad-Hurum
Kristiansands Cykleklubb
NORM 17+00:02:16,0+00:00:04,5
K13-14, A-finale
12302
(1)
Rikke Steen Enstad
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORK 13-1400:02:42,2
22301
(2)
Ida Sofie Huseby
SK Rye sykkel
NORK 13-1400:02:45,9+00:00:03,7
32303
(3)
Guro tubaas glende
Soon CK
NORK 13-1400:02:51,9+00:00:09,7
42304
(4)
Emilie Marie Haug
Svelvik SK / Team Merida Grassroot
NORK 13-1400:03:18,1+00:00:35,9
K15-16, B-finale
12506
(4)
Hedvig Skott Bringsjord
Soon CK
NORK 15-1600:02:49,9
22508
(6)
Pernille Skott Bringsjord
Soon CK
NORK 15-1600:03:04,5+00:00:14,6
32510
(7)
Dorthe Larsen
Dalane SK
NORK 15-1600:03:18,0+00:00:28,1
K15-16, A-finale
12502
(1)
Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK 15-1600:02:35,4
22514
(2)
Mari Mohr
Stavanger SK
NORK 15-1600:02:36,0+00:00:00,6
32507
(3)
Siri Aarthun Hodnesdal
Hafrsfjord SK
NORK 15-1600:02:37,0+00:00:01,6
42511
(5)
Henriette Angelica Bakkeli Götz
IF Frøy Sykkel
NORK 15-1600:02:54,4+00:00:19,0
M13-14, B-finale
11307
(5)
Sigve Ulleland
Molde CK
NORM 13-1400:02:24,4
21306
(7)
Erlend Tegneby Vegstø
Soon CK
NORM 13-1400:02:26,0+00:00:01,6
31302
(6)
Magnus Næsset
Fiskum IL Sykkel / Team Birk MTB
NORM 13-1400:02:27,1+00:00:02,7
41308
(1)
August Myrvold
Solør CK
NORM 13-1400:02:44,9+00:00:20,5
M13-14, A-finale
11305
(2)
Jon Rye-Johnsen
Nanset IF
NORM 13-1400:02:20,3
21303
(3)
Thomas Roth
Sande SpKl Sykkel / Team BIRK MTB
DENM 13-1400:02:20,6+00:00:00,3
31304
(4)
Olaus Oserud Bentzen
Romeriksåsen SK / Team Birk MTB
NORM 13-1400:02:23,6+00:00:03,3
41316
(9)
Henrik Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORM 13-1400:02:27,5+00:00:07,2
M15-16, B-finale
11506
(3)
Halvor Wiik Pedersen
Soon CK
NORM 15-1600:02:11,0
21508
(10)
Ola Helleberg
Fiskum IL Sykkel
NORM 15-1600:02:15,2+00:00:04,2
31531
(4)
Sander Røsås
IF Frøy Sykkel
NORM 15-1600:02:15,3+00:00:04,3
41517
(9)
Vinjar Løkken
Raufoss & Gjøvik SK
NORM 15-1600:02:16,1+00:00:05,1
M15-16, A-finale
Meld feil