NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE - Semifinaler

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
K13-14 1/2 finale 1
12404
(1)
Rikke Steen Enstad
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORK 13-1400:03:18,24
22303
(5)
Oda LaForce
IF Frøy Sykkel
NORK 13-1400:03:20,95+00:00:02,71
32405
(4)
Helena Nyhus
IF Frøy Sykkel
NORK 13-1400:03:38,24+00:00:20,00
42301
(9)
Emilie Taug
Cykleklubben Nittedal / Girls
NORK 13-1400:03:40,85+00:00:22,61
K13-14 1/2 finale 2
12402
(2)
Guro tubaas glende
Soon CK
NORK 13-1400:03:35,95
22401
(3)
Ida Sofie Huseby
SK Rye sykkel
NORK 13-1400:03:36,04+00:00:00,09
32305
(7)
Tirill Marie Møller Gundersen
SK Rye sykkel
NORK 13-1400:03:48,85+00:00:12,90
42306
(6)
Emilie Marie Haug
Svelvik SK
NORK 13-1400:03:52,48+00:00:16,53
K15-16 1/2 finale 1
12501
(1)
Helene Marie Fossesholm
Fiskum IL Sykkel
NORK 15-1600:03:13,36
22602
(4)
Berit Nordsæter Resell
TVK
NORK 15-1600:03:14,21+00:00:00,85
32605
(16)
Anna Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORK 15-1600:03:22,31+00:00:08,95
42506
(13)
Henriette Angelica Bakkeli Götz
IF Frøy Sykkel
NORK 15-1600:04:11,61+00:00:58,25
K15-16 1/2 finale 2
12601
(3)
Tuva Siggerud
Soon CK
NORK 15-1600:03:06,13
22509
(6)
Nora Landquist
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORK 15-1600:03:06,29+00:00:00,16
32502
(2)
Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK 15-1600:03:08,71+00:00:02,58
42604
(15)
Johanne Dahl Norland
SK Rye sykkel
NORK 15-1600:03:32,57+00:00:26,44
M13-14 1/2 finale 1
11304
(4)
Jon Rye-Johnsen
Nanset IF
NORM 13-1400:02:54,82
21301
(1)
William Høines Larsen
Romeriksåsen SK / Team Birk MTB
NORM 13-1400:02:56,42+00:00:01,60
31416
(9)
Anders Larsen Høiås
Birkebeineren IF Sykkel / IF Birkebeineren
NORM 13-1400:02:58,76+00:00:03,94
41303
(5)
Olaus Oserud Bentzen
Romeriksåsen SK / Team Birk MTB
NORM 13-1400:03:03,66+00:00:08,84
M13-14 1/2 finale 2
11302
(6)
Magnus Næsset
Fiskum IL Sykkel / Team Birk MTB
NORM 13-1400:02:49,37
21404
(2)
Sigve Ulleland
Molde CK
NORM 13-1400:02:54,16+00:00:04,79
31310
(10)
Tobias Utne
Åsane CK
NORM 13-1400:03:05,04+00:00:15,67
41403
(3)
August Myrvold
Solør CK
NORM 13-1400:03:47,14+00:00:57,77
M15-16 1/2 finale 1
11601
(29)
Jørgen Anmarkrud
Konnerud IL Sykkel
NORM 15-1600:02:41,46
21605
(9)
Andreas Askjer
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORM 15-1600:02:42,57+00:00:01,11
31612
(5)
Steffen Vedal
Svelvik SK
NORM 15-1600:02:44,39+00:00:02,93
41602
(1)
Gabriel Cornelis Slinger
Svelvik SK
NORM 15-1600:02:44,67+00:00:03,21
M15-16 1/2 finale 2
11501
(2)
Emil Ravnåsen Vangen
Fiskum IL Sykkel
NORM 15-1600:02:39,19
21502
(3)
Jonas Vika
Brumunddal SK
NORM 15-1600:02:40,19+00:00:01,00
31611
(6)
Simen Engedahl
Svelvik SK
NORM 15-1600:02:41,08+00:00:01,89
41603
(7)
Fredrik Bådstangen
Soon CK / Merida Grassroot
NORM 15-1600:02:41,60+00:00:02,41
K17+ 1/2 finale 1
1101
(1)
Ingrid Sofie Bøe Jacobsen
Halden CK
NORK 17+00:03:07,70
2302
(4)
Sigrid Andrea Fløgstad
Moss CK / NTG Lillehammer
NORK 17+00:03:08,44+00:00:00,74
3304
(8)
Kaja Gabrielsen
Asker CK
NORK 17+00:03:14,48+00:00:06,78
4303
(5)
Elen Katle Fleten
Asker CK
NORK 17+00:03:21,09+00:00:13,39
K17+ 1/2 finale 2
1102
(2)
Elisabeth Sveum
SK Rye sykkel
NORK 17+00:02:58,70
2301
(3)
Thea Siggerud
Soon CK
NORK 17+00:02:59,64+00:00:00,94
3103
(6)
Marit Sveen
SK Rye sykkel
NORK 17+00:03:04,48+00:00:05,78
4108
(7)
Anna Stray Rongve
CK Haugaland
NORK 17+00:04:03,60+00:01:04,90
Meld feil