NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE - Finaler

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
K13-14 B-finale
12405
(4)
Helena Nyhus
IF Frøy Sykkel
NORK 13-1400:03:13,00
22306
(6)
Emilie Marie Haug
Svelvik SK
NORK 13-1400:03:23,23+00:00:10,23
32305
(7)
Tirill Marie Møller Gundersen
SK Rye sykkel
NORK 13-1400:03:25,23+00:00:12,23
42301
(9)
Emilie Taug
Cykleklubben Nittedal / Girls
NORK 13-1400:03:41,38+00:00:28,38
K13-14 A-finale
12404
(1)
Rikke Steen Enstad
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORK 13-1400:03:06,11
22401
(3)
Ida Sofie Huseby
SK Rye sykkel
NORK 13-1400:03:10,83+00:00:04,72
32402
(2)
Guro tubaas glende
Soon CK
NORK 13-1400:03:11,45+00:00:05,34
42303
(5)
Oda LaForce
IF Frøy Sykkel
NORK 13-1400:04:10,17+00:01:04,06
K15-16 B-finale
12502
(2)
Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK 15-1600:03:12,38
22506
(13)
Henriette Angelica Bakkeli Götz
IF Frøy Sykkel
NORK 15-1600:03:15,72+00:00:03,34
32604
(15)
Johanne Dahl Norland
SK Rye sykkel
NORK 15-1600:03:18,47+00:00:06,09
42605
(16)
Anna Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORK 15-1600:03:31,44+00:00:19,06
K15-16 A-finale
12501
(1)
Helene Marie Fossesholm
Fiskum IL Sykkel
NORK 15-1600:02:57,88
22601
(3)
Tuva Siggerud
Soon CK
NORK 15-1600:03:00,82+00:00:02,94
32602
(4)
Berit Nordsæter Resell
TVK
NORK 15-1600:03:08,36+00:00:10,48
42509
(6)
Nora Landquist
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORK 15-1600:03:13,15+00:00:15,27
M13-14 B-finale
11416
(9)
Anders Larsen Høiås
Birkebeineren IF Sykkel / IF Birkebeineren
NORM 13-1400:02:59,24
21310
(10)
Tobias Utne
Åsane CK
NORM 13-1400:02:59,25+00:00:00,01
31403
(3)
August Myrvold
Solør CK
NORM 13-1400:02:59,86+00:00:00,62
41303
(5)
Olaus Oserud Bentzen
Romeriksåsen SK / Team Birk MTB
NORM 13-1400:03:00,56+00:00:01,32
M13-14 A-finale
11404
(2)
Sigve Ulleland
Molde CK
NORM 13-1400:02:43,41
21301
(1)
William Høines Larsen
Romeriksåsen SK / Team Birk MTB
NORM 13-1400:02:44,68+00:00:01,27
31304
(4)
Jon Rye-Johnsen
Nanset IF
NORM 13-1400:02:45,29+00:00:01,88
41302
(6)
Magnus Næsset
Fiskum IL Sykkel / Team Birk MTB
NORM 13-1400:02:45,78+00:00:02,37
M15-16 B-finale
11611
(6)
Simen Engedahl
Svelvik SK
NORM 15-1600:02:42,78
21603
(7)
Fredrik Bådstangen
Soon CK / Merida Grassroot
NORM 15-1600:02:43,17+00:00:00,39
31612
(5)
Steffen Vedal
Svelvik SK
NORM 15-1600:02:45,50+00:00:02,72
41602
(1)
Gabriel Cornelis Slinger
Svelvik SK
NORM 15-1600:03:15,25+00:00:32,47
M15-16 A-finale
11501
(2)
Emil Ravnåsen Vangen
Fiskum IL Sykkel
NORM 15-1600:02:35,12
21601
(29)
Jørgen Anmarkrud
Konnerud IL Sykkel
NORM 15-1600:02:35,59+00:00:00,47
31605
(9)
Andreas Askjer
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORM 15-1600:02:40,29+00:00:05,17
41502
(3)
Jonas Vika
Brumunddal SK
NORM 15-1600:02:40,30+00:00:05,18
K17+ B-finale
1103
(6)
Marit Sveen
SK Rye sykkel
NORK 17+00:03:03,28
2303
(5)
Elen Katle Fleten
Asker CK
NORK 17+00:03:12,70+00:00:09,42
3304
(8)
Kaja Gabrielsen
Asker CK
NORK 17+00:03:17,38+00:00:14,10
4108
(7)
Anna Stray Rongve
CK Haugaland
NORK 17+00:03:35,66+00:00:32,38
M17+ B-finale
17
(21)
Fredrik Haraldseth
Bærum OCK / Hard Rocx Abax by Swix
NORM 17+00:02:35,57
23
(17)
Audun Øverbye Hanssen
Lillehammer Cykleklubb
NORM 17+00:02:37,53+00:00:01,96
325
(10)
Erling Moseby
SK Rye sykkel
NORM 17+00:02:39,43+00:00:03,86
427
(22)
Henrik Sæter
TVK
NORM 17+00:02:48,94+00:00:13,37
Meld feil