NC IF Frøy 2016 - NC 10 Rundbane XCO

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
12103Hedda Steine Gulholm
Follo SK / Young & Furious
NORK 11-1200:05:07,5
22104Elise McKinlay
Nes SK
NORK 11-1200:05:08,1+00:00:00,6
32105Vilde Brønstad
CK Toten-Tråkk
NORK 11-1200:05:19,9+00:00:12,4
42102Madeleine Isabelle Bakkeli Götz
IF Frøy Sykkel
NORK 11-1200:05:54,3+00:00:46,8
52305Oda LaForce
IF Frøy Sykkel
NORK 13-1400:15:58,3+00:10:50,8
62306Helena Nyhus
IF Frøy Sykkel
NORK 13-1400:16:03,0+00:10:55,5
72302Rikke Steen Enstad
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORK 13-1400:16:03,5+00:10:56,0
82301Ida Sofie Huseby
SK Rye sykkel
NORK 13-1400:19:07,6+00:14:00,1
92303Guro tubaas glende
Soon CK
NORK 13-1400:19:55,9+00:14:48,4
102507Siri Aarthun Hodnesdal
Hafrsfjord SK
NORK 15-1600:48:31,6+00:43:24,1
112502Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK 15-1600:49:24,6+00:44:17,1
122514Mari Mohr
Stavanger SK
NORK 15-1600:49:50,4+00:44:42,9
13401Anne Kristin Hæg
Eiker CK
NORK Master 40-4400:52:00,0+00:46:52,5
142501Tuva Siggerud
Soon CK
NORK 15-1600:52:05,9+00:46:58,4
15501Gjertrud Bø
Soon CK
NORK Master 50-5400:54:23,2+00:49:15,7
162504Johanne Dahl Norland
SK Rye sykkel
NORK 15-1600:54:24,4+00:49:16,9
17351Marianne Moen Akselsen
Eiker CK / Team HEL Trening
NORK Master 35-3900:55:11,4+00:50:03,9
182511Henriette Angelica Bakkeli Götz
IF Frøy Sykkel
NORK 15-1600:56:10,8+00:51:03,3
192506Hedvig Skott Bringsjord
Soon CK
NORK 15-1600:56:31,0+00:51:23,5
202510Dorthe Larsen
Dalane SK
NORK 15-1600:57:08,6+00:52:01,1
212512Hennie Engebretsen
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORK 15-1601:05:09,4+01:00:01,9
22231Thea Siggerud
Soon CK
NORK Junior elite01:11:35,7+01:06:28,2
23235Else Bratteland
Grimstad SK
NORK Junior elite01:14:40,4+01:09:32,9
24502Mariama Jammeh
IF Frøy Sykkel
NORK Master 50-5401:16:06,7+01:10:59,2
25232Sigrid Andrea Fløgstad
Moss CK / NTG Lillehammer
NORK Junior elite01:17:15,8+01:12:08,3
26201Alexandra Engen
--- ingen klubb --- / GHOST Factory Racing Team
SWEK Senior elite01:26:39,6+01:21:32,1
27202Elisabeth Sveum
SK Rye sykkel
NORK Senior elite01:27:14,2+01:22:06,7
28203Ingrid Sofie Bøe Jacobsen
Halden CK / Sepura Toyota Racing with Birk
NORK Senior elite01:27:46,3+01:22:38,8
29206Tone Kristin Larsen
SK Rye sykkel
NORK Senior elite01:36:08,0+01:31:00,5
30205Sylvi Sommer
SK Rye sykkel
NORK Senior elite01:38:56,2+01:33:48,7
31204Marit Sveen
SK Rye sykkel
NORK Senior elite+1 runde
32209Katrine Hofstad
IF Frøy Sykkel
NORK Senior elite+1 runde
33208Anna Stray Rongve
CK Haugaland
NORK Senior elite+1 runde
34207Miriam Sivertsen
IF Frøy Sykkel
NORK Senior elite+1 runde
35211Tiril Hole Mohr
Bryne Cykleklubb
NORK Senior elite+1 runde
8506Eline Ekroll
Sande SpKl Sykkel
NORK 8-900:02:50,6
8501Hannah Stubberud
Soon CK
NORK 8-900:03:25,3
2002Karoline Slørdahl Conradi
SK Rye sykkel
NORK 1000:04:02,9
2001silje Grødahl Andresen
Halden CK
NORK 1000:03:48,2
8503Sofie Anmarkrud
Konnerud IL Sykkel
NORK 8-900:03:15,1
2513Ina Langklopp
Svelvik SK
NORK 15-16DNF
2508Pernille Skott Bringsjord
Soon CK
NORK 15-16DNF
2509Anna Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORK 15-16DNS
2503Berit Nordsæter Resell
TVK
NORK 15-16DNS
2304Emilie Marie Haug
Svelvik SK / Team Merida Grassroot
NORK 13-14DNS
2505Maja Håre Florholmen
Konnerud IL Sykkel / Merida Grasrotteam
NORK 15-16DNS
233Martine Opsahl
IF Frøy Sykkel
NORK Junior eliteDNS
2101Mathilde Sørbråten Solberg
Soon CK / Energihuset Merida
NORK 11-12DNS
352Silje Katarina Holmsen
Aron Skiklubb
NORK Master 35-39DNS
210Synne Steinsland
SK Rye sykkel
NORK Senior eliteDNS
234Vera Johanne Norli
Bærum OCK
NORK Junior eliteDNS
8504Jenny Bekken
IF Frøy Sykkel
NORK 8-9DNS
8505Luka Johansen-Jevtic
IF Frøy Sykkel
NORK 8-9DNS
8502Selma Bjune
Asker CK
NORK 8-9DNS
8507Tilde Johnsrud
Ringerike SK
NORK 8-9DNS
Meld feil