300. Vera Johanne Norli

DatoArrangementKlasseTidRank
17.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 10 Rundbane XCOK Junior eliteDNS
10.09.2016Kalas cup 2016
Ritt 7: Langsetløkka, Sk Rye
K-junDNS
31.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 6: Greverud, Follo SK
K-junDNS
24.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 5: Varingskollen, CK Nittedal
K-junDNS
17.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 4: Heggedal, Asker CK
K-junDNF
18.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM rundbane XCOK Junior eliteDNS
08.06.2016Kalas cup 2016
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
K-junDNS
05.06.2016Rye terrengsykkelfestival 2016
NC 7 Rundbane XCC (Uci etapperitt)
K Junior eliteDNS
04.06.2016Rye terrengsykkelfestival 2016
NC 6 Rundbane XCO (Uci etapperitt)
K Junior elite00:43:49,34
03.06.2016Rye terrengsykkelfestival 2016
NC 5 Rundbane tempo XCT (Uci etapperitt)
K Junior eliteDNS
28.05.2016NC Konnerud 2016
NC 3 Rundbane XCO
K Junior eliteDNS
25.05.2016Kalas cup 2016
Ritt 2: Bærums verk, BOC
K-junDNS
11.05.2016Kalas cup 2016
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K-jun00:34:161
24.04.2016Fiskumrittet 2016
NC 2 Rundbane XCO, UCI cat 1
K Junior eliteDNS
23.04.2016Fiskumrittet 2016
NC 1 Rundbane Tempo XCT
K Junior elite00:18:45,63
12.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
K16DNS
09.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 7: Follo SK
K16DNS
19.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 6: Bærum, BOC
K1600:18:34,681
12.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 5: Holmen, Asker CK
K16DNS
17.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 4: Grønnmo, IF Frøy
K1600:22:20,631
10.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
K16DNS
27.05.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 2: Gullhaug, Bærum ock
K1600:19:09,221
10.05.2015Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015
NC5 XCT (Uci)
K 15-16DNS
09.05.2015Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015
NC4 XCO (Uci)
K 15-1600:52:39,44
06.05.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K1600:20:02,122
26.04.2015Fiskumrittet 2015
NC2 XCO (Uci)
K 15-1600:37:05,63
25.04.2015Fiskumrittet 2015
NC1 XCT
K 15-16DNF
13.09.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
K15DNS
20.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
K1500:24:14,282
13.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 7: Holmen, Asker CK
K1500:12:31,601
18.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
K15DNS
11.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
K1500:35:05,582
09.06.2014Vestmarkrittet 2014Ungdom
K15-16
01:30:59,11
04.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
K1500:23:01,381
21.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
K1500:21:35,591
15.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren
K1500:15:30,052
07.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K1500:19:43,474
08.09.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
K1400:22:18,491
21.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 7: Holmen, Asker CK
K1400:10:02,425
14.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
K1400:14:29,813
12.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
K1400:12:42,693
05.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
K1400:15:42,347
22.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
K1400:31:55,675
15.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren
K1400:06:53,917
08.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K1400:18:06,483
08.09.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
K13-14DNS
29.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 8: Holmen, Asker CK
K13-1400:33:33,779
15.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
K13-1400:19:12,9115
13.06.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
K13-14DNS
06.06.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
K13-1400:16:28,7020
23.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
K13-1400:33:28,6813
16.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 2: Lillomarka Arena, Hasle/Løren (tempo)
K13-1400:06:20,8919
09.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K13-1400:20:57,4115
11.09.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 9: Holmenkollen v/Rye
K12DNS
31.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 8: Holmen v/Asker CK
K1200:25:48,210
24.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 7: Gullhaug v/BOC
K1200:21:14,57
17.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 6: Skullerud v/IF Frøy
K1200:07:35,18
15.06.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 5: Drøbak festning v/Follo SK
K12DNS
25.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 3: Gullhaug v/BOC
K1200:10:11,06
11.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 2: Skullerud v/IF Frøy
K1200:07:13,911
05.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 1: Bjerke v/Hasle Løren IL
K1200:14:54,27
Lukk