NM terrengsykkel sprint 2015 - Semifinaler

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
K13-14 1/2 finale 1
1127Helene Marie Fossesholm
Fiskum IL Sykkel
NORK 13-1400:02:59,3
2130Hedda Kristiansen
Cykleklubben Nittedal
NORK 13-1400:03:11,5+00:00:12,2
3121Rikke Steen Enstad
Horten OCK
NORK 13-1400:03:14,7+00:00:15,4
4129Hennie Engebretsen
Horten OCK
NORK 13-1400:03:36,3+00:00:37,0
K13-14 1/2 finale 2
1128Nora Landquist
Horten OCK
NORK 13-1400:03:07,0
2120Hannah Engebretsen
Horten OCK
NORK 13-1400:03:23,8+00:00:16,8
3124Guro tubaas glende
Soon CK
NORK 13-1400:03:28,1+00:00:21,1
4134Øydis Norland
Raufoss & Gjøvik SK
NORK 13-1400:03:35,2+00:00:28,2
K15-16 1/2 finale 1
1231Thea Siggerud
Soon CK
NORK 15-1600:03:09,9
2237Henriette Sæterdal Semb
Asker CK
NORK 15-1600:03:10,0+00:00:00,1
3233Anna Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORK 15-1600:03:25,0+00:00:15,1
4239Hedvig Skott Bringsjord
Soon CK
NORK 15-1600:03:47,5+00:00:37,6
K15-16 1/2 finale 2
1230Tuva Siggerud
Soon CK
NORK 15-1600:03:22,4
2235Elen Katle Fleten
Asker CK
NORK 15-1600:03:24,8+00:00:02,4
3238Kaja Gabrielsen
Asker CK
NORK 15-1600:03:39,0+00:00:16,6
4234Vilde Gjøvik
Gauldal SK
NORK 15-1600:07:22,2+00:03:59,8
M13-14 1/2 finale 1
197Sondre Slemdahl
Kristiansands Cykleklubb
NORM 13-1400:02:44,6
286Emil Ravnåsen Vangen
Fiskum IL Sykkel
NORM 13-1400:02:44,7+00:00:00,1
376Erlend Tegneby Vegstø
Soon CK
NORM 13-1400:02:52,2+00:00:07,6
491Martin Saue Winther
Svelvik SK
NORM 13-1400:02:54,3+00:00:09,7
M13-14 1/2 finale 2
189Jonas Vika
Brumunddal SK
NORM 13-1400:02:34,4
287Markus Skreen Vognild
Oppdal SK
NORM 13-1400:02:35,5+00:00:01,1
395Kasper Steen Enstad
Horten OCK
NORM 13-1400:02:35,8+00:00:01,4
488Fredrik Andre Haug
Svelvik SK
NORM 13-1400:02:58,9+00:00:24,5
M15-16 1/2 finale 1
1152Anders Johannessen
Soon CK
NORM 15-1600:02:23,8
2151Gabriel Cornelis Slinger
Svelvik SK
NORM 15-1600:02:25,8+00:00:02,0
3156Halvor Wiik Pedersen
Soon CK
NORM 15-1600:02:26,1+00:00:02,3
4164Håvard Moseby
SK Rye sykkel
NORM 15-1600:02:37,7+00:00:13,9
M15-16 1/2 finale 2
1150Tobias Johannessen
Soon CK
NORM 15-1600:02:20,0
2153Jørgen Anmarkrud
Konnerud IL Sykkel
NORM 15-1600:02:20,4+00:00:00,4
3186gard brovold
IL Heming - sykkelgruppe
NORM 15-1600:02:21,3+00:00:01,3
4204Mikkel Eide
Tinn IL Sykkel
NORM 15-1600:02:23,5+00:00:03,5
K17+ 1/2 finale 1
1254Sylvi Sommer
SK Rye sykkel
NORK 17+00:02:58,1
2251Ingrid Sofie Bøe Jacobsen
Halden CK / Sepura Toyota racing with Birk
NORK 17+00:02:59,0+00:00:00,9
3261Ann Iren Bjørnarå
Bærum OCK
NORK 17+00:03:03,6+00:00:05,5
4264Sigrid Andrea Fløgstad
Moss CK
NORK 17+00:03:09,4+00:00:11,3
K17+ 1/2 finale 2
1252Elisabeth Sveum
Raufoss & Gjøvik SK
NORK 17+00:02:49,4
2253Marit Sveen
Romeriksåsen SK / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NORK 17+00:02:53,7+00:00:04,3
3263Anna Stray Rongve
CK Haugaland
NORK 17+00:02:54,7+00:00:05,3
4266Tiril liverud knudsen
Konnerud IL Sykkel
NORK 17+00:03:01,5+00:00:12,1
Meld feil