NM terrengsykkel rundbane 2015

Sekundærfaner

RankNrUtøverTidDiff
12902Ola Kjøren
Stiftstaden SK Trondheim / Team Milsluker'n
NOR01:31:56,8
22910Eskil Evensen-Lie
Kloppa offroadklubb / Team Elite
NOR01:34:59,7+00:03:02,9
32907Henrik Hollingsæter Kippernes
Fræna SK / Trek
NOR01:36:05,2+00:04:08,4
42905Fredrik Haraldseth
Bærum OCK
NOR01:37:22,8+00:05:26,0
52913Erik Hægstad
Fiskum IL Sykkel / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NOR01:38:05,0+00:06:08,2
62906Audun Øverbye Hanssen
Romeriksåsen SK / Team Lillehammer powered by Sport 1 & Scott
NOR01:38:06,0+00:06:09,2
72901Sondre Kristiansen
Lillehammer Cykleklubb / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NOR01:38:41,2+00:06:44,4
82903Ole Hem
Romeriksåsen SK
NOR01:38:55,0+00:06:58,2
92915Emil Hasund Eid
Kloppa offroadklubb
NOR01:39:00,3+00:07:03,5
102904Johan-Jørgen Lindgaard Strømberg
Bærum OCK / Team Oslo Sportslager
NOR01:41:24,7+00:09:27,9
112919Erik Nordsæter Resell
TVK / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NOR01:42:08,6+00:10:11,8
122920Eivind Andreas Røed
Asker CK
NOR01:42:25,3+00:10:28,5
132909Henrik Fiskaadal
Kristiansands Cykleklubb
NOR01:44:38,9+00:12:42,1
142923Odd Erlend Hansen Berg
Solør CK
NOR01:46:23,1+00:14:26,3
152912Adrian Hilde
Kristiansands Cykleklubb
NOR01:47:03,8+00:15:07,0
162922Eirik Langerud
Lillehammer Cykleklubb / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NOR01:47:11,6+00:15:14,8
172908Ole Christian Fagerli
Romeriksåsen SK / Team Milslukern
NOR01:49:26,5+00:17:29,7
182928Morten Vaeng
Drammen Cykleklubb - Sykkel
NOR01:49:41,7+00:17:44,9
192918Markus Eid Mellegård
Sarpsborg SK / sepura Toyota racing with Birk
NOR+3 runde
202925Henrik Lunder Aalrust
Asker CK
NOR+3 runde
212929Thomas Velde
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NOR+3 runde
222917Trym Olsen
Nanset IF
NOR+3 runde
232931Thomas Klingenberg
SK Rye sykkel
NOR+3 runde
242921Tomas Urianstad
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NOR+6 runde
2924Joakim Vika
Brumunddal SK
NORDNF
2914Jørn Andor Øwre
Solør CK
NORDNF
2911Karl Henrik Nordbakken
Romeriksåsen SK
NORDNF
2926Mathias Sundquist
Lørenskog CK
NORDNF
2932Rasmus Einar Johansen
Bærum OCK
NORDNF
2930Steffen Bråten
Røyken CK
NORDNF
2927Thomas Morgan Knutsen
Østmarka IL Sykkel / Team Helium
NORDNF
2916Marius Grødahl Andresen
Halden CK / Sepura Toyota racing with Birk
NORDNS
Meld feil