Hennesrittet 2015

Sekundærfaner

Dersom dere finner feil på resultatlisten mhp startnummer, navn, klasse, distanse og startpulje ber vi deg sende en epost til arrangør info@isarpsborg.com

RankNrUtøverKlasseTidDiff
1504Ana Nilsen
Lørenskog CK
40 km
Tur K 40-44
02:52:32,6
2571Ingeborg Thorsø
Team Jakob
40 km
Tur K 50-54
02:53:08,1+00:00:35,5
501Agnete Strøm
Sarpsborg 2016
40 km
Tur K 45-49
MÅL
502Aina Upsahl
40 km
Tur K 25-29
MÅL
503Amina Strmonja
Gjensidige Sport Øst
40 km
Tur K 17-24
MÅL
505Anette Brudalen
40 km
Tur K 35-39
MÅL
506Anette Nyvoll
40 km
Tur K 45-49
MÅL
507Anette Woldheim Hansen
40 km
Tur K 40-44
MÅL
508Anita Engsmyr
SA-teamet
40 km
Tur K 45-49
MÅL
512Anita Johansen
Team Østfold fylkeskommune
40 km
Tur K 40-44
MÅL
509Anita Sandbraaten
Team Jacob Son
40 km
Tur K 55-59
MÅL
514Ann Christin Klemsdal
40 km
Tur K 30-34
MÅL
522Anne Kristine Liseth
40 km
Tur K 45-49
MÅL
519Anne Løkkeberg
Fem@ils
40 km
Tur K 35-39
MÅL
524Anne Ragnhild Opstad-Elvegaard
40 km
Tur K 25-29
MÅL
520Anne Ruud
Spenst Skjebergsenteret
40 km
Tur K 40-44
MÅL
521Anne Sørlie
40 km
Tur K 35-39
MÅL
15Anne-Kirsten Jensen
Team Østfold fylkeskommune
40 km
Tur K 60+
MÅL
525Anne-Torill Lunde
Team SATS
40 km
Tur K 50-54
MÅL
526Annette Ranum
Spenst Skjebergsenteret
40 km
Tur K 25-29
MÅL
614Aud Kristiansen
Moss ck
40 km
Tur K 50-54
MÅL
659Beate Sommer
Fem@ils
40 km
Tur K 40-44
MÅL
531Bente Corneliussen
40 km
Tur K 40-44
MÅL
672Bente Kaldheim
Mossekråkene
40 km
Tur K 50-54
MÅL
533Birgit Grandahl
Fem@ils
40 km
Tur K 45-49
MÅL
21Birthe Bråthen
Team SATS
40 km
Tur K 45-49
MÅL
534Bodil Klakegg
Norges Bank Idrettslag
40 km
Tur K 60+
MÅL
530Britt Rusten
Øyer Tretten idrettsforening
40 km
Tur K 40-44
MÅL
675Camilla Bergstrøm
Spenst Halden
40 km
Tur K 45-49
MÅL
532Camilla Jensen
40 km
Tur K 30-34
MÅL
515Camilla Thon
privat
40 km
Tur K 30-34
MÅL
538Cathrine Sigurdssøn
40 km
Tur K 55-59
MÅL
535Christina Grythe
Spenst Skjebergsenteret
40 km
Tur K 40-44
MÅL
539Christina Olavesen
Moss CK
40 km
Tur K 30-34
MÅL
542Christine Lundberg Larsen
Soon CK
40 km
Tur K 40-44
MÅL
536Christine Stene
Team Østfold fylkeskommune
40 km
Tur K 40-44
MÅL
543Darlen Bye Eriksen
Spenst Skjebergsenteret
40 km
Tur K 35-39
MÅL
547Elin Cecilie Willadsen
Spenst skjebergsenteret
40 km
Tur K 40-44
MÅL
544Elin Hammeren
Spenst Skjebergsenteret
40 km
Tur K 50-54
MÅL
548Elisabet Monsen
40 km
Tur K 35-39
MÅL
549Elisabeth Nielsen
Spenst Skjebergsenteret
40 km
Tur K 35-39
MÅL
552Eva Gulaker
Moss CK
40 km
Tur K 50-54
MÅL
553Evy Stangstuen
Gjensidige Sport Øst
40 km
Tur K 55-59
MÅL
556Gunn Bergan
40 km
Tur K 60+
MÅL
557Gunn- Heidi Johansson
Team Spenst Halden
40 km
Tur K 40-44
MÅL
274Gunn-Lisbeth Mortensen
Taem Jacob Son
40 km
Tur K 50-54
MÅL
559Gørill Lødding Myrhaugen
Team SATS
40 km
Tur K 45-49
MÅL
560Hanne Fjäll Larssen
40 km
Tur K 55-59
MÅL
510Hanne-Mette Bangor
40 km
Tur K 45-49
MÅL
562Hege Torgersen
Gjensidige Sport Øst
40 km
Tur K 40-44
MÅL
673Heidi Haglund
Team SATS
40 km
Tur K 50-54
MÅL
678Heidi Schie
40 km
Tur K 55-59
MÅL
563Heidi Sønstegård
40 km
Tur K 17-24
MÅL
668Hilde Granholt
Team Spenst Halden
40 km
Tur K 40-44
MÅL
569Hilde Olsen
Spenst Skjebergsenteret Sarpsborg
40 km
Tur K 45-49
MÅL
674Hilde Rebnord
Gjensidige Sport Øst
40 km
Tur K 30-34
MÅL
667Ine Beate Værp
40 km
Tur K 40-44
MÅL
572Inger Johanne Lynglund
40 km
Tur K 50-54
MÅL
564Ingjerd Hovden
40 km
Tur K 55-59
MÅL
679Ingrid Akselsen
40 km
Tur K 35-39
MÅL
575Ingrid Kristiansen
40 km
Tur K 40-44
MÅL
565Ingrid Odden Karlsen
40 km
Tur K 55-59
MÅL
665Ingunn Haugeneset
Team Sports Club Sarpsborg
40 km
Tur K 50-54
MÅL
578Ingunn Kultorp Martinsen
40 km
Tur K 30-34
MÅL
568Ingunn Silden
Team SATS
40 km
Tur K 40-44
MÅL
570Ingvild Gulbrandsen
Family Sports Club Iseveien
40 km
Tur K 40-44
MÅL
580Ingvild Ruud
Lørenskog CK
40 km
Tur K 60+
MÅL
670Ingvild S. Bergstrøm
Team SATS
40 km
Tur K 45-49
MÅL
584Jane Derås Halvorsen
Family Sports Club Iseveien
40 km
Tur K 50-54
MÅL
585Jane Aastorp Raade
Fem@ils
40 km
Tur K 45-49
MÅL
576Janne Bekkhus
Team SATS
40 km
Tur K 55-59
MÅL
587Jeanette Heldal
40 km
Tur K 25-29
MÅL
588Jorunn Hodne
40 km
Tur K 55-59
MÅL
589Karen Tjernsbekk
Spenst Skjebergsenteret
40 km
Tur K 30-34
MÅL
590Kari Kjuus Christiansen
Gjensidige Sport Øst
40 km
Tur K 45-49
MÅL
581Karin Elisabeth Sundbye
Team VAKT & SIKKERHET AS
40 km
Tur K 60+
MÅL
582Kathinka Messel
Sarpsborg 2016
40 km
Tur K 25-29
MÅL
593Kathrine Grønberg
Spenst Skjebergsenteret
40 km
Tur K 35-39
MÅL
655Katrine Hovland
40 km
Tur K 35-39
MÅL
595Kirsti Skaug
SA-teamet
40 km
Tur K 55-59
MÅL
586Kjersti Jelsness-Larsen Eriksen
Spenst Skjebergsenteret
40 km
Tur K 45-49
MÅL
598Kristin Bergh Hermansen
40 km
Tur K 40-44
MÅL
89Kristin H Josefsen
Team Østfold fylkeskommune
40 km
Tur K 50-54
MÅL
88Kristin Karlsøen
Team VAKT & SIKKERHET AS
40 km
Tur K 50-54
MÅL
600Kristin Laugen
40 km
Tur K 50-54
MÅL
601Kristin Merete Kaldhol
Team Valaskjold
40 km
Tur K 50-54
MÅL
545Lena Jeanette Olsen
Spenst Skjebergsenteret
40 km
Tur K 40-44
MÅL
592Lene Kristin Rønne
Family Sports Club Iseveien
40 km
Tur K 35-39
MÅL
604Lilian Olsson
Team Jacob
40 km
Tur K 50-54
MÅL
605Lill Tove Meland
40 km
Tur K 40-44
MÅL
300Lillian Bjerknes
Team VAKT & SIKKERHET
40 km
Tur K 40-44
MÅL
606Lin Cecilie Sørbrøden
Gjensidige sport øst
40 km
Tur K 45-49
MÅL
680Linda Marie Engsmyr
SA-teamet
40 km
Tur K 40-44
MÅL
608Line Breivik
Mossekråkene
40 km
Tur K 40-44
MÅL
671Lisbeth Hammeren Gausdal
Spenst Skjebergsenteret
40 km
Tur K 45-49
MÅL
669Lisbeth Ødegaard
Team SATS
40 km
Tur K 55-59
MÅL
612Lise Meier
40 km
Tur K 55-59
MÅL
602Liv Torill Osland Lunde
Team SATS
40 km
Tur K 45-49
MÅL
529Marcela Lie
Moss CK
40 km
Tur K 45-49
MÅL
615Maren Skar
Gjensidige Sport Øst
40 km
Tur K 40-44
MÅL
Meld feil