Hennesrittet 2015

Sekundærfaner

Dersom dere finner feil på resultatlisten mhp startnummer, navn, klasse, distanse og startpulje ber vi deg sende en epost til arrangør info@isarpsborg.com

RankNrUtøverKlasseTidDiff
1539Christina Olavesen
Moss CK
40 km
Tur K 30-34
02:16:16,0
2568Ingunn Silden
Team SATS
40 km
Tur K 40-44
02:23:02,2+00:06:46,2
3655Katrine Hovland
40 km
Tur K 35-39
02:23:33,1+00:07:17,1
4531Bente Corneliussen
40 km
Tur K 40-44
02:24:19,8+00:08:03,8
5552Eva Gulaker
Moss CK
40 km
Tur K 50-54
02:25:36,6+00:09:20,6
6593Kathrine Grønberg
Spenst Skjebergsenteret
40 km
Tur K 35-39
02:25:43,6+00:09:27,6
7632Regine Hansen
Sarpsborg 2016
40 km
Tur K 35-39
02:27:09,8+00:10:53,8
8651Sara Stavset
Team Jakob
40 km
Tur K 35-39
02:27:51,1+00:11:35,1
9530Britt Rusten
Øyer Tretten idrettsforening
40 km
Tur K 40-44
02:28:18,5+00:12:02,5
10673Heidi Haglund
Team SATS
40 km
Tur K 50-54
02:28:50,0+00:12:34,0
11502Aina Upsahl
40 km
Tur K 25-29
02:31:00,3+00:14:44,3
12661Trine-Lill Waage
Gjensidige
40 km
Tur K 35-39
02:32:21,7+00:16:05,7
13624Marthe Røsnæs
40 km
Tur K 25-29
02:32:28,9+00:16:12,9
14549Elisabeth Nielsen
Spenst Skjebergsenteret
40 km
Tur K 35-39
02:33:39,5+00:17:23,5
15616Mari Eriksrød
40 km
Tur K 17-24
02:35:42,6+00:19:26,6
16563Heidi Sønstegård
40 km
Tur K 17-24
02:35:58,2+00:19:42,2
17132Rina Østenby-Thorkildsen
Team Østfold fylkeskommune
40 km
Tur K 35-39
02:36:23,2+00:20:07,2
1889Kristin H Josefsen
Team Østfold fylkeskommune
40 km
Tur K 50-54
02:36:23,8+00:20:07,8
19675Camilla Bergstrøm
Spenst Halden
40 km
Tur K 45-49
02:36:27,5+00:20:11,5
20614Aud Kristiansen
Moss ck
40 km
Tur K 50-54
02:36:47,8+00:20:31,8
21514Ann Christin Klemsdal
40 km
Tur K 30-34
02:38:00,9+00:21:44,9
22608Line Breivik
Mossekråkene
40 km
Tur K 40-44
02:38:59,8+00:22:43,8
23515Camilla Thon
privat
40 km
Tur K 30-34
02:39:27,1+00:23:11,1
24567Nina Halvorsen
Spenst Skjebergsenteret
40 km
Tur K 45-49
02:41:39,5+00:25:23,5
25645Tove Haglund Iversen
Spenst Skjebergsenteret
40 km
Tur K 45-49
02:41:40,5+00:25:24,5
26625Marthe Marie Måleng
40 km
Tur K 25-29
02:42:40,6+00:26:24,6
27300Lillian Bjerknes
Team VAKT & SIKKERHET
40 km
Tur K 40-44
02:43:19,3+00:27:03,3
28619Mette Gro Almquist
Team SATS
40 km
Tur K 50-54
02:44:31,7+00:28:15,7
29654Trude Høyert
Soon Triathlon klubb
40 km
Tur K 45-49
02:44:41,6+00:28:25,6
30559Gørill Lødding Myrhaugen
Team SATS
40 km
Tur K 45-49
02:46:10,1+00:29:54,1
31547Elin Cecilie Willadsen
Spenst skjebergsenteret
40 km
Tur K 40-44
02:47:12,9+00:30:56,9
32534Bodil Klakegg
Norges Bank Idrettslag
40 km
Tur K 60+
02:47:41,1+00:31:25,1
33656Tone Bente Solberg
Team SATS
40 km
Tur K 55-59
02:48:13,2+00:31:57,2
34562Hege Torgersen
Gjensidige Sport Øst
40 km
Tur K 40-44
02:48:19,9+00:32:03,9
35542Christine Lundberg Larsen
Soon CK
40 km
Tur K 40-44
02:48:30,3+00:32:14,3
36570Ingvild Gulbrandsen
Family Sports Club Iseveien
40 km
Tur K 40-44
02:48:35,1+00:32:19,1
37505Anette Brudalen
40 km
Tur K 35-39
02:49:16,0+00:33:00,0
38672Bente Kaldheim
Mossekråkene
40 km
Tur K 50-54
02:49:20,4+00:33:04,4
39525Anne-Torill Lunde
Team SATS
40 km
Tur K 50-54
02:49:21,0+00:33:05,0
40506Anette Nyvoll
40 km
Tur K 45-49
02:49:24,7+00:33:08,7
41620Marianne Sandberg
40 km
Tur K 35-39
02:50:31,2+00:34:15,2
42615Maren Skar
Gjensidige Sport Øst
40 km
Tur K 40-44
02:50:44,2+00:34:28,2
4321Birthe Bråthen
Team SATS
40 km
Tur K 45-49
02:50:53,8+00:34:37,8
44512Anita Johansen
Team Østfold fylkeskommune
40 km
Tur K 40-44
02:51:48,0+00:35:32,0
45639Susann Hansen
40 km
Tur K 30-34
02:52:07,7+00:35:51,7
46575Ingrid Kristiansen
40 km
Tur K 40-44
02:52:15,8+00:35:59,8
47592Lene Kristin Rønne
Family Sports Club Iseveien
40 km
Tur K 35-39
02:53:03,1+00:36:47,1
48649Sissel Hansen Bach
Boostcom Group AS
40 km
Tur K 45-49
02:53:20,8+00:37:04,8
49671Lisbeth Hammeren Gausdal
Spenst Skjebergsenteret
40 km
Tur K 45-49
02:54:46,1+00:38:30,1
50633Monica Hexeberg
40 km
Tur K 40-44
02:55:08,1+00:38:52,1
Meld feil