United Bakeries Cup 2015 - Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
8099Sverre Skjærholt
SK Rye sykkel
NORM6-800:07:40,17
1036Syver Udnæseth Holsve
Lørenskog CK
NORM1000:14:31,87
9505Thea Porsholt
Soon CK
NORK900:16:17,73
8035Trym Olivier
SK Rye sykkel
NORM6-800:08:28,01
1022Ulrik Bjune
Asker CK
NORM1000:16:32,12
9031William Haug
Svelvik SK
NORM900:15:19,90
1008Øystein Ek Haug
Follo SK
NORM1000:20:13,95
1024Øyvind K. Rasmussen
SK Rye sykkel
NORM1000:18:32,81
219Aleksander Andersen Skjelbred
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORM-junDNF
4096Anders Juell
Sagene IF Sykkel
NORMSport 40-49DNF
1311Andreas Sønsteby
Soon CK
NORM13DNF
1144Carl Henrik Frederiksen
Røa IL
NORM11DNF
2301Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORK13DNF
3002Henrik Mühlbradt
Bærum OCK
NORMSport 30-39DNF
4Mathias Sundquist
Lørenskog CK
NORM-senDNF
2209Oda LaForce
IF Frøy Sykkel
NORK12DNF
1100Oliver Aasgaard
Follo SK
NORM11DNF
221Sivert Søby Hedalen
Høland IL Sykkel / Merida
NORM-junDNF
1733Steffen Bråten
Røyken CK
NORMSport 17-29DNF
3Thomas dahlsrud
Bærum OCK / Team Oslo Sportslager
NORM-senDNF
1213Adrian Falch
Bjørndal IF Sykkel
NORM12DNS
3033ailo gaup
--- ingen klubb ---
NORMSport 30-39DNS
1503Albin Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORM15DNS
1601Aleksander Borchgrevink
SK Rye sykkel
NORM16DNS
4075Alexander Barry
Bærum OCK
NORMSport 40-49DNS
1419Alexander Smàri Leifsson Pedersen
Svelvik SK
NORM14DNS
1400Alexsander Holm
Follo SK / Team Follo ung
NORM14DNS
2212Amalie Christensen
Eidsvoll SK
NORK12DNS
1610Anders Christensen
Romeriksåsen SK
NORM16DNS
1500Anders Myhre
Bærum OCK / Merida grassroot
NORM15DNS
1142Andreas Hemminghytt
Bærum OCK
NORM11DNS
3026Andreas Hvatum
SK Rye sykkel
NORMSport 30-39DNS
1502Andreas Unhjem Smith
Asker CK
NORM15DNS
4004Arild Busengdal
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
17Arild Christophersen
Røa IL / Bull Ski & Kajakk
NORM-senDNS
1603Aslak Djuve
SK Rye sykkel
NORM16DNS
4001Atle Kvien
Sagene IF Sykkel
NORMSport 40-49DNS
4019Atle Stubberud
Soon CK
NORMSport 40-49DNS
1406Bastian Karlsen Antonsen
SK Rye sykkel
NORM14DNS
5020Ben Schreier
Bjørndal IF Sykkel
NORMSport 50-59DNS
1618Benjamin Egeland Billington
Kolbotn SK
NORM16DNS
1225Benjamin Nyrud
Eidsvoll SK
NORM12DNS
4031Bernt Enge Larsen
Romeriksåsen SK
NORMSport 40-49DNS
1232Birk Eyde
Soon CK
NORM12DNS
4106Bjørn Erik Meinicke
Bærum OCK
NORMSport 40-49DNS
4007Bjørn Tore Aune
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
1129Brage Bakken
Krokskogen Cykleklubb
NORM11DNS
4072Brede Arntzen
Sagene IF Sykkel
NORMSport 40-49DNS
3041Børge Bjerkeli
Rauma SK
NORMSport 30-39DNS
4054Bård Vereide
Ullensaker CK
NORMSport 40-49DNS
Meld feil