United Bakeries Cup 2015 - Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
1012409Sara Grini Frøisli
SK Rye sykkel
NORK1400:29:37,81+00:17:04,88
1022510Pernille Skott Bringsjord
Soon CK
NORK1500:32:35,76+00:20:02,83
1032302Embla Aalerud
IF Frøy Sykkel
NORK1300:33:53,29+00:21:20,36
1042316Mathilde Rotvik
Asker CK
NORK1300:34:50,51+00:22:17,58
1052307Sofie Vollset
IF Frøy Sykkel
NORK1300:34:51,10+00:22:18,17
1061302Henrik Haug
SK Rye sykkel
NORM1300:35:35,81+00:23:02,88
1071518Gabriel Cornelis Slinger
Svelvik SK
NORM1500:36:33,26+00:24:00,33
1081622Tobias Johannessen
Soon CK
NORM1600:37:00,89+00:24:27,96
1091623Anders Johannessen
Soon CK
NORM1600:37:27,93+00:24:55,00
1101612Knut Røhme
Romeriksåsen SK
NORM1600:38:21,39+00:25:48,46
1112507Synnøve Bække
Svelvik SK
NORK1500:38:36,36+00:26:03,43
1121604Håvard Moseby
SK Rye sykkel
NORM1600:39:44,97+00:27:12,04
1131617gard brovold
--- ingen klubb --- / maridalen skiklubb 1896
NORM1600:39:55,81+00:27:22,88
1141532Halvor Wiik Pedersen
Soon CK
NORM1500:40:06,84+00:27:33,91
1151615Simen Aannerud Gulbrandsen
Raufoss & Gjøvik SK
NORM1600:41:17,30+00:28:44,37
1161510Fredrik Bådstangen
Soon CK / Merida Grasroot
NORM1500:41:23,11+00:28:50,18
1171508Ludvig Fischer Aasheim
SK Rye sykkel
NORM1500:41:49,73+00:29:16,80
1181625Fabian GLENNE
Soon CK / Merida Grassroot
NORM1600:41:55,46+00:29:22,53
1191536Vinjar Løkken
Raufoss & Gjøvik SK / Team Merida Grassroot
NORM1500:42:19,18+00:29:46,25
1201517Håvard Sveen
Romeriksåsen SK
NORM1500:43:23,65+00:30:50,72
1211526Steffen Vedal
Svelvik SK
NORM1500:43:49,90+00:31:16,97
1221611Joakim Sundby
Romeriksåsen SK
NORM1600:44:06,12+00:31:33,19
1231527Haakon Jørstad Larsen
Svelvik SK
NORM1500:44:37,78+00:32:04,85
1241515Tobias Wilhelmsen
Soon CK
NORM1500:44:54,89+00:32:21,96
1251506Fabian Strøm
IF Frøy Sykkel
NORM1500:45:07,82+00:32:34,89
1261608Mats Tubaas Glende
Soon CK
NORM1600:46:01,33+00:33:28,40
1271528Kevin Jessen Sørensen
Eidsvoll SK / Merida Grassroot
NORM1500:46:10,47+00:33:37,54
1281537Sondre Faanes
Fiskum IL Sykkel
NORM1500:47:01,64+00:34:28,71
1291520Sebastian Dietrich
IF Frøy Sykkel
NORM1500:47:19,04+00:34:46,11
1301525Simen Engedahl
Svelvik SK
NORM1500:47:21,86+00:34:48,93
1311514Martin Busengdal
IF Frøy Sykkel
NORM1500:47:30,14+00:34:57,21
1321516Kristoffer Sandaker
Moss CK
NORM1500:48:07,66+00:35:34,73
1331511Henrik Johnsrud
Soon CK
NORM1500:48:46,23+00:36:13,30
1341505Ludvig Erlandsen Eide
Asker CK
NORM1500:49:26,70+00:36:53,77
135301Sigrid Andrea Fløgstad
Moss CK
NORK-jun00:50:11,87+00:37:38,94
136227Martin Emil Siggerud
Soon CK / Merida
NORM-jun00:51:52,87+00:39:19,94
137900Klara Lyngnes
Soon CK
NORKSport 40-4900:54:50,59+00:42:17,66
138203Erling Moseby
SK Rye sykkel
NORM-jun00:54:51,75+00:42:18,82
1391609Nikolai Støylen Stavdal
Bjørndal IF Sykkel
NORM1600:54:54,17+00:42:21,24
140800Cathrine Andersen
Odal SK
NORKSport 17-2900:56:13,91+00:43:40,98
1411600Erik Gran
Follo SK / Team Follo ung
NORM1600:56:51,03+00:44:18,10
1421529Sverre Baraas-Klungseth
Eidsvoll SK
NORM1500:57:53,19+00:45:20,26
143207Torbjørn Røed
Asker CK
NORM-jun00:58:12,14+00:45:39,21
1443030Hansen Erik Bøhler
Driv IL Sykkel
NORMSport 30-3900:58:40,13+00:46:07,20
1453025Fredrik Lysakerrud
Odal SK
NORMSport 30-3900:58:57,92+00:46:24,99
1464083Thomas Færgestad
IF Frøy Sykkel / Team sykkelboden
NORMSport 40-4900:59:26,01+00:46:53,08
1471702Rasmus Einar Johansen
Bærum OCK
NORMSport 17-2900:59:28,17+00:46:55,24
1484009Claes Watndal
SK Rye sykkel
NORMSport 40-4901:00:49,87+00:48:16,94
149217Jens Bergmann
SK Rye sykkel
NORM-jun01:01:03,37+00:48:30,44
1503015Bård Olav Høstmark
Moss CK
NORMSport 30-3901:01:15,31+00:48:42,38
Meld feil