2204. Emilie Taug

DatoArrangementKlasseTidRank
16.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCE sprint
1/2 finaler
K 15-1600:03:202
16.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCE sprint
1/8 finaler
K 15-16Startet
16.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCE sprint
Finaler
K 15-1600:03:294
16.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCE sprint
Prolog
K 15-1600:03:17,0243
16.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCE sprint
Resultatliste
K 15-1600:04:00,04
15.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCO rundbaneK 15-1601:12:206
13.09.2018Landeveiscup 2018
Ritt 11: Gateritt Ski (Drømtorp, Follo SK)
K15-1600:24:263
08.09.2018Landeveiscup 2018
Ritt 10: 2-mila - tempo (IK Hero)
K15-16DNS
08.09.2018Kalascup 2018
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
K1500:52:372
29.08.2018Kalascup 2018
Ritt 7: Greverud, Follo CK
K1500:38:201
28.08.2018Landeveiscup 2018
Ritt 9: Bakketempo (IF Frøy)
K15-16DNS
23.08.2018Landeveiscup 2018
Ritt 8: Glava PP - Fellesstart (Askim Smaalenene)
K15-16DNS
22.08.2018Kalascup 2018
Ritt 6: Fossum Idrettsanlegg, Fossum IF
K1500:14:342
19.08.2018Son Bikeday og NC/UCI rundbane
NC 8 Son rundbane XCO (UCI cat 2)
K 15-16DNS
18.08.2018Son Bikeday og NC/UCI rundbane
Son bike day (6-16 år)
K 15-16DNS
15.08.2018Kalascup 2018
Ritt 5: Varingskollen, CK Nittedal
K1500:33:253
04.08.2018Landeveiscup 2018
Ritt 6: Ronde van Vestkant - Spikkestadrunden - fellesstart (Bærum OCK)
K15-16DNS
03.08.2018Landeveiscup 2018
Ritt 5: Ronde van Vestkant - Spikkestadsprinten - tempo (Bærum OCK)
K15-16DNS
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Åttendelsfinaler
K 15-16DNS
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Finaler
K 15-1600:02:213
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Kvartfinaler
K 15-16DNS
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Prolog
K 15-1600:02:21,2557
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Resultatliste
K 15-1600:07:00,07
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Semifinaler
K 15-1600:02:224
30.06.2018NM terrengsykkel 2018 - XCO RundbaneK 1500:49:592
20.06.2018Kalascup 2018
Ritt 4: Heggedal, Asker CK
K1500:27:172
12.06.2018Landeveiscup 2018
Ritt 4, Bakketempo (Sportsklubben Rye)
K15-1600:08:403
10.06.2018Norgescup Konnerud 2018
NC 7 Kortbane XCC
K 15-1600:21:347
09.06.2018Norgescup Konnerud 2018
NC 6 Rundbane XCO (UCI cat 2)
K 15-1600:43:177
06.06.2018Kalascup 2018
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
K1500:18:362
26.05.2018Terrengsykkelrittet 2018Ungdomsrittet
K15-16
DNS
23.05.2018Kalascup 2018
Ritt 2: Bærums verk, BOC
K1500:20:043
08.05.2018Landeveiscup 2018 - Ritt 3: Sport 1 mila - tempoSport 1-Mila
K15-16
DNS
08.05.2018Kalascup 2018
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K1500:22:303
08.05.2018Landeveiscup 2018
Ritt 3: Sport 1 mila - tempo (Harestua, CK Nittedal)
K15-16DNS
06.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
NC 5 Rundbane XCO (UCI cat S1)
K 15-1600:50:308
05.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
NC 4 Rundbane XCC (UCI cat S1)
K 15-1600:22:007
04.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
NC 3 Rundbane tempo XCT (UCI cat S1)
K 15-1600:08:23,58
26.04.2018Landeveiscup 2018
Ritt 2: Tempo (Nesodden SK)
K15-1600:09:343
22.04.2018Fiskumrittet 2018
NC 2 Rundbane XCO (UCI cat 1)
K 15-1601:05:287
21.04.2018Fiskumrittet 2018
NC 1 Rundbane Tempo XCT
K 15-1600:19:41,77
19.04.2018Landeveiscup 2018
Ritt 1: Ski Grand prix - gateritt (Drømtorp, Follo CK)
K15-16DNS
12.09.2017Landeveiscup 2017
Ritt 9: Gateritt Ski (Drømtorp, Follo SK)
K13-1400:19:564
10.09.2017Kalascup 2017
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
K1400:28:195
30.08.2017Kalascup 2017
Ritt 7: Greverud, Follo SK
K1400:15:274
28.08.2017Landeveiscup 2017
Ritt 8: Bakketempo (IF Frøy)
K13-14DNS
20.08.2017Lillehammer MTB 2017
NC 9 Rundbane XCC (Uci cat 3)
K 13-1400:23:533
20.08.2017Landeveiscup 2017
Ritt 7: Ronde Van Vestkant - fellesstart (Bærum OCK)
K13-14DNS
19.08.2017Lillehammer MTB 2017
NC 8 Rundbane XCO (Uci cat 2)
K 13-14DNF
19.08.2017Landeveiscup 2017
Ritt 6: Ronde Van Vestkant - tempo (Bærum OCK)
K13-14DNS
16.08.2017Kalascup 2017
Ritt 6: Varingskollen, CK Nittedal
K1400:20:073
21.06.2017Kalascup 2017
Ritt 5: Heggedal, Asker CK
K1400:22:305
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Åttendelsfinaler
K 13-14DNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Finaler
K 13-1400:02:13,294
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Kvartfinaler
K 13-14DNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Prolog
K 13-1400:02:20,044
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Resultatliste
K 13-1400:04:00,0004
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Semifinaler
K 13-1400:02:10,812
17.06.2017NM terrengsykkel XCO - NM rundbaneK 1400:26:294
14.06.2017Kalascup 2017
Utsatt ritt 2: Skullerud, IF Frøy
K1400:32:173
13.06.2017Landeveiscup 2017
Ritt 5, Bakketempo (Sportsklubben Rye)
K13-1400:08:435
07.06.2017Kalascup 2017
Ritt 4: Drøbakk, Follo SK - AVLYST
K14DNS
31.05.2017Kalascup 2017
Ritt 3: Bærums verk, BOC
K1400:20:134
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Åttendelsfinaler
K 13-14DNS
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Finaler
K 13-1400:02:594
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Kvartfinaler
K 13-14DNS
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Prolog
K 13-1400:02:53,73
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Resultatliste
K 13-1400:00:04,04
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Semifinaler
K 13-1400:03:012
27.05.2017Karl den XII rittet XCO - NC6 Terreng rundbaneK 13-1400:29:404
16.05.2017Landeveiscup 2017
Ritt 4: Fellesstart (Ullensaker CK)
K13-14DNS
09.05.2017Landeveiscup 2017
Ritt 3: Sport 1 mila - tempo (Harestua, CK Nittedal)
K13-14DNS
09.05.2017Sport 1-Mila og Master Cup 2017Individuell tempo 10 KM
K13-14
00:18:043
07.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
NC 5 Rundbane XCC (UCI cat S1)
K 13-1400:14:406
06.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
NC 4 Rundbane XCO (UCI cat S1)
K 13-1400:32:034
30.04.2017Fiskumrittet 2017
NC 2 Rundbane XCO (UCI cat 1)
K 13-1400:35:41,33
29.04.2017Fiskumrittet 2017
NC 1 Rundbane Tempo XCT
K 13-1400:17:33,82
26.04.2017Kalascup 2017
Ritt 1: Drømtorp, Follo SK
K1400:12:264
25.04.2017Landeveiscup 2017
Ritt 2: Tempo (Nesodden SK)
K13-1400:16:201
20.04.2017Landeveiscup 2017
Ritt 1: Ski Grand prix - gateritt (Drømtorp, Follo CK)
K13-1400:20:403
18.09.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Ronde Van Vestkant - fellesstart (Bærum OCK)
K13-14DNS
17.09.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Ronde Van Vestkant - tempo (Bærum OCK)
K13-1400:25:183
14.09.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Drømtorp Grand prix - gateritt (Drømtorp, Follo CK)
K13-14DNS
10.09.2016Kalas cup 2016
Ritt 7: Langsetløkka, Sk Rye
K1300:26:235
31.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 6: Greverud, Follo SK
K1300:18:533
24.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 5: Varingskollen, CK Nittedal
K1300:20:454
17.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 4: Heggedal, Asker CK
K1300:17:115
11.08.2016Kalas Rekord MilaK13-1400:18:023
11.08.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Kalas Rekord Mila - tempo (Harestua, Nittedal CK)
K13-14DNS
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Åttendelsfinaler
K 13-14DNS
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Finaler
K 13-1400:03:41,384
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Kvartfinaler
K 13-1400:03:44,142
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Prolog
K 13-1400:03:37,009
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Semifinaler
K 13-1400:03:40,854
18.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM rundbane XCOK 1300:18:33,17
08.06.2016Kalas cup 2016
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
K1300:17:432
05.06.2016Rye terrengsykkelfestival 2016
NC 7 Rundbane XCC (Uci etapperitt)
K 13-1400:13:30,07
04.06.2016Rye terrengsykkelfestival 2016
NC 6 Rundbane XCO (Uci etapperitt)
K 13-1400:31:19,410
01.06.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Regionsmesterskap region øst (Hurdal IL)
K13-14DNS
28.05.2016NC Konnerud 2016
NC 3 Rundbane XCO
K 13-1400:27:50,06
25.05.2016Kalas cup 2016
Ritt 2: Bærums verk, BOC
K1300:31:503
18.05.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Ski Grand prix - gateritt (Drømtorp, Follo CK)
K13-1400:19:09,045
11.05.2016Kalas cup 2016
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K1300:20:125
10.05.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Sport 1 mila - tempo (Harestua, CK Nittedal)
K13-1400:18:084
24.04.2016Fiskumrittet 2016
NC 2 Rundbane XCO, UCI cat 1
K 13-1400:33:19,66
23.04.2016Fiskumrittet 2016
NC 1 Rundbane Tempo XCT
K 13-1400:16:08,06
12.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
K1200:18:49,837
09.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 7: Follo SK
K12DNS
19.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 6: Bærum, BOC
K1200:20:10,455
16.08.2015Hortenrittet 2015
NC9 rundbane XCO
K 11-1200:10:55,62
15.08.2015Hortenrittet 2015
NC8 rundbane XCO
K 11-1200:11:46,24
12.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 5: Holmen, Asker CK
K1200:08:54,854
17.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 4: Grønnmo, IF Frøy
K1200:13:01,513
10.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
K1200:12:49,553
27.05.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 2: Gullhaug, Bærum ock
K1200:20:59,913
10.05.2015Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015
NC5 XCT (Uci)
K 11-1200:17:43,02
09.05.2015Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015
NC4 XCO (Uci)
K 11-1200:16:55,64
06.05.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K1200:15:18,762
26.04.2015Fiskumrittet 2015
NC2 XCO (Uci)
K 11-1200:15:27,82
25.04.2015Fiskumrittet 2015
NC1 XCT
K 11-1200:16:16,23
13.09.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
K1100:09:32,904
20.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
K1100:20:43,515
13.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 7: Holmen, Asker CK
K1100:09:43,374
18.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
K1100:12:17,453
11.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
K1100:13:44,372
04.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
K1100:17:15,903
21.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
K1100:10:43,912
15.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren
K1100:06:33,585
07.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K1100:17:47,835
08.09.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
K1000:10:25,655
21.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 7: Holmen, Asker CK
K1000:11:36,434
14.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
K1000:07:54,673
12.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
K1000:09:16,324
05.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
K1000:14:27,935
22.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
K1000:16:01,777
15.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren
K1000:05:23,124
08.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K1000:11:23,932
08.09.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
K900:05:16,94
29.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 8: Holmen, Asker CK
K900:05:26,45
15.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
K900:07:52,42
13.06.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
K900:07:20,61
06.06.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
K900:07:38,75
23.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
K900:10:23,33
16.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 2: Lillomarka Arena, Hasle/Løren (tempo)
K900:03:38,58
09.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K900:07:17,00
11.09.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 9: Holmenkollen v/Rye
K6-800:05:57,9
31.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 8: Holmen v/Asker CK
K6-800:07:22,6
24.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 7: Gullhaug v/BOC
K6-800:08:22,4
17.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 6: Skullerud v/IF Frøy
K6-8DNS
15.06.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 5: Drøbak festning v/Follo SK
K6-800:05:13,7
01.06.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 4: Langsethløkka v/Rye (STAFETT)
K6-800:12:07,2
25.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 3: Gullhaug v/BOC
K6-8DNS
11.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 2: Skullerud v/IF Frøy
K6-800:03:16,9
05.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 1: Bjerke v/Hasle Løren IL
K6-800:07:14,1
Lukk