United Bakeries Cup 2015 - Ritt 7: Follo SK

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
12211Frida Fodstad
Eidsvoll SK
NORK1200:10:03,77
22203Tirill Marie Møller Gundersen
SK Rye sykkel
NORK1200:10:08,49+00:00:04,72
32208Emilie Haug
Svelvik SK
NORK1200:10:49,42+00:00:45,65
42100Mathilde Sørbråten Solberg
Soon CK
NORK1100:11:09,43+00:01:05,66
52206Øyvor Øversjøen
Bærum OCK
NORK1200:11:43,29+00:01:39,52
62200Elise Ek Haug
Follo SK
NORK1200:12:30,34+00:02:26,57
72101Lene Støylen Stavdal
Bjørndal IF Sykkel
NORK1100:13:13,36+00:03:09,59
82201Kristine Futterer-Vannebo
Follo SK
NORK1200:14:17,05+00:04:13,28
92102Serina Roth
Sande SpKl Sykkel
DENK1100:15:24,35+00:05:20,58
102604Thea Siggerud
Soon CK
NORK1600:15:31,45+00:05:27,68
112400Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK1400:16:11,45+00:06:07,68
122500Anna Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORK1500:16:25,43+00:06:21,66
13951Gjertrud BØ
Soon CK
NORKSport 50-5900:16:30,38+00:06:26,61
142306Guro tubaas glende
Soon CK
NORK1300:16:33,67+00:06:29,90
152601Henriette Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1600:16:42,18+00:06:38,41
162207Josefine Holm Lindløv
Moss CK
NORK1200:16:56,97+00:06:53,20
172502Johanne Dahl Norland
SK Rye sykkel
NORK1500:17:02,47+00:06:58,70
182602Kaja Gabrielsen
Asker CK
NORK1600:17:17,97+00:07:14,20
192305Kaja Loennecken
Bærum OCK
NORK1300:17:36,62+00:07:32,85
202303Ida Sofie Huseby
SK Rye sykkel
NORK1300:17:55,83+00:07:52,06
212404Hedda Kristiansen
Cykleklubben Nittedal
NORK1400:17:57,86+00:07:54,09
222312Julie Meinicke
Bærum OCK
NORK1300:18:03,28+00:07:59,51
232304Ingeborg Øvreeide
SK Rye sykkel
NORK1300:18:14,90+00:08:11,13
242405Mia Christine Isdahl
Cykleklubben Nittedal
NORK1400:18:40,05+00:08:36,28
252301Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1300:18:42,79+00:08:39,02
262510Pernille Skott Bringsjord
Soon CK
NORK1500:19:02,82+00:08:59,05
272509Hedvig Skott Bringsjord
Soon CK
NORK1500:19:04,84+00:09:01,07
28800Cathrine Andersen
Odal SK
NORKSport 17-2900:19:51,76+00:09:47,99
292409Sara Grini Frøisli
SK Rye sykkel
NORK1400:19:59,52+00:09:55,75
302505Ina Langklopp
Svelvik SK
NORK1500:20:08,27+00:10:04,50
312406Oda Olsvik Johnsen
Bjørndal IF Sykkel
NORK1400:23:39,05+00:13:35,28
32901Mariama Jammeh
IF Frøy Sykkel
NORKSport 40-4900:24:06,57+00:14:02,80
33109Anna Gabrielsen
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORK-sen00:30:51,13+00:20:47,36
34100Sunniva Dring
Soon CK / Team Milsluker´n
NORK-sen00:32:03,18+00:21:59,41
352310Helena Nyhus
IF Frøy Sykkel
NORK1300:35:53,78+00:25:50,01
36302Stina Meinicke
Bærum OCK / Merida Grasroot
NORK-jun00:38:06,88+00:28:03,11
9506Ane Watndal Follestad
Moss CK
NORK900:10:04,36
8527Elèa Aaen
Follo SK
NORK6-800:08:51,75
9501Hanne Sofie Sletten Biørn-Lian
Follo SK
NORK900:10:03,00
2013Hedda Steine Gulholm
Follo SK
NORK1000:13:45,06
8524Inger Birgitte Toverud
Kolbotn SK / Tutti Frutti Diamantlaget
NORK6-800:10:14,32
2003Jenny Bryntesen Watndal
SK Rye sykkel
NORK1000:12:49,06
9515Karoline Slørdahl Conradi
--- ingen klubb ---
NORK900:07:13,02
8515Lea Buhs
IF Frøy Sykkel
NORK6-800:13:33,92
8513Lisa Bryntesen Watndal
SK Rye sykkel
NORK6-800:07:39,48
2002Lisa Kristine Jorde
Asker CK
NORK1000:10:50,33
8517Luka Johansen-Jevtic
IF Frøy Sykkel
NORK6-800:12:11,50
8510Mina Bagstevold
Asker CK
NORK6-800:13:27,96
2011Mist Backman
--- ingen klubb --- / Sørkedalens IF
ISLK1000:17:16,24
8536Oda Fet Sollien
Kolbotn SK / Tutti Frutti Diamantlaget
NORK6-800:10:23,92
Meld feil