United Bakeries Cup 2015 - Ritt 7: Follo SK

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
900Klara Lyngnes
Soon CK
NORKSport 40-49DNS
5000Knut Glad
Sagene IF Sykkel / Team Milsluker'n
NORMSport 50-59DNS
3039Knut Hvattum
Sagene IF Sykkel
NORMSport 30-39DNS
1612Knut Røhme
Romeriksåsen SK
NORM16DNS
1504Konrad Bukve
Asker CK
NORM15DNS
3023Kristian Gullhav
Asker CK
NORMSport 30-39DNS
12Kristian Johansen
Follo SK / Team Sykkelboden
NORM-senDNS
1327Kristian Ulltveit-Moe
Kolbotn SK
NORM13DNS
3034Kristoffer Andresen
Drammen Cykleklubb
NORMSport 30-39DNS
5014Lars Arnljot Sæbø
Bærum OCK
NORMSport 50-59DNS
4000Lars Birger Nielsen
Follo SK
NORMSport 40-49DNS
4068Lars kabbe
Grenland SK
NORMSport 40-49DNS
5017Lars Söder
Bærum OCK / Team Gåping
SWEMSport 50-59DNS
4015Lars-Erik Gradert
SK Rye sykkel
NORMSport 40-49DNS
4063Lars-Erik Oppi
Hasle-Løren IL Sykkel
NORMSport 40-49DNS
1305Lars-Olav Flatla
Kloppa offroadklubb
NORM13DNS
2205Line Kristiansen
Cykleklubben Nittedal
NORK12DNS
857Linn Beate Sinding-Larsen
Bærum OCK
NORKSport 30-39DNS
1505Ludvig Erlandsen Eide
Asker CK
NORM15DNS
1128Lukas Arnesen Stokka
Ringerike SK
NORM11DNS
1415Mads grøholdt
SK Rye sykkel
NORM14DNS
851Magdalena Kwarta
IF Frøy Sykkel
POLKSport 30-39DNS
3010Magnus Cederholm
SK Rye sykkel
NORMSport 30-39DNS
1113Magnus Løken Aubert
IF Frøy Sykkel
NORM11DNS
1303Magnus Næss
Asker CK
NORM13DNS
1523Magnus Sørli
Svelvik SK
NORM15DNS
1531Magnus Aaslund
Follo SK / Team Follo ung
NORM15DNS
2413Maja Håre Florholmen
Konnerud IL Sykkel
NORK14DNS
300Maria Victoria Dammen
IF Frøy Sykkel
K-junDNS
106Marianne Sandaker
Moss CK
NORK-senDNS
107Marit Sveen
Romeriksåsen SK / Team Lillehammer powered by sport1 og scott
NORK-senDNS
4080Marius Bjørnstad
Drøbak-Frogn IL Sykkel / Sport 1
NORMSport 40-49DNS
1434Markus Pedersen
Bærum OCK
NORM14DNS
1514Martin Busengdal
IF Frøy Sykkel
NORM15DNS
1228Martin Hatlen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM12DNS
202Martin Tobias Kleven
Follo SK / Team Follo ung
NORM-junDNS
2605Martine Opsahl
IF Frøy Sykkel
NORK16DNS
855Martine Stenbro
IF Frøy Sykkel
NORKSport 30-39DNS
1713Mathias Huuse Marley
Bærum OCK
NORMSport 17-29DNS
1501Mathias Skjevdal
Follo SK / Team Follo ung
NORM15DNS
1115Mattis Gjennestad Stefanussen
IF Frøy Sykkel
NORM11DNS
2311mia støkken
SK Rye sykkel
NORK13DNS
3011Michal Glowacki
SK Rye sykkel / Team Webstep
NZLMSport 30-39DNS
853Mona Hallingrød
Kloppa offroadklubb / Milslukern Sport AS
NORKSport 30-39DNS
1724Morten Døviken
Krokskogen Cykleklubb
NORMSport 17-29DNS
4023Morten Forland
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
4039Morten Solvang
Åskollen SK / Bjørn Myhre Sport
NORMSport 40-49DNS
1108Nicolai baklund
SK Rye sykkel
NORM11DNS
1125Nikolai Borgan
Svelvik SK
M11DNS
1310Nikolai Grytvik Borbe
SK Rye sykkel / Sørkedalen
NORM13DNS
5016Nils Morten Holo
Bærum OCK
NORMSport 50-59DNS
2410Nora Landquist
Horten OCK
NORK14DNS
2202Nora Sødal Raastad
SK Rye sykkel
NORK12DNS
2209Oda LaForce
IF Frøy Sykkel
NORK12DNS
4022Odd Ivar Lindløv
Moss CK
NORMSport 40-49DNS
6000Odd Oskar Bjelke
SK Rye sykkel
NORMSport 60+DNS
5022Oddbjørn Raaum
SK Rye sykkel
NORMSport 50-59DNS
1218odin kyrkjebø
IF Frøy Sykkel
NORM12DNS
4088Ola Bustad
Hasle-Løren IL Sykkel / Team Milslukern
NORMSport 40-49DNS
1620Ola Jåvold Landmark
Bærum OCK
NORM16DNS
9Ola Kjøren
Stiftstaden SK Trondheim / Team Milslukern
NORM-senDNS
4074Olav Are Lunde
Bærum OCK
NORMSport 40-49DNS
1306Olav Aukan Stenersen
Asker CK
NORM13DNS
206Olav Katle Fleten
Asker CK
NORM-junDNS
220Olav Ødegaard Grydeland
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORM-junDNS
26Ole Christian Fagerli
Romeriksåsen SK / Team Milslukern sport
NORM-senDNS
1613Ole Einar Ekern Eliassen
Svelvik SK
M16DNS
1130Oliver Aukland
Tønsberg CK
NORM11DNS
1140Oliver Thorsby Sæterli
Fiskum IL Sykkel
NORM11DNS
1236Oscar Paulsen
Bærum OCK
BLMM12DNS
1426Oskar Hatlen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM14DNS
1117Peder Orheim Hatlen
IF Frøy Sykkel
NORM11DNS
3043Per Andreas Norseng
IF Frøy Sykkel / NOTS
NORMSport 30-39DNS
4003Per Christian Helme
Sagene IF Sykkel
NORMSport 40-49DNS
1507Per Clemet Wisløff
Asker CK
NORM15DNS
1230per einar brovold
--- ingen klubb --- / maridalen skiklubb 1897
NORM12DNS
4043Per Gunnar Bull Karlsen
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
4064Per Øyvind Børja
Lørenskog CK
NORMSport 40-49DNS
3032Petter Stiland
IK Hero Sykkel
NORMSport 30-39DNS
4059Petter Torgersen
Ullevål SK
NORMSport 40-49DNS
4024Philipp Lobmaier
IF Frøy Sykkel
GERMSport 40-49DNS
3007Pål Einar Spilleth
Bærum OCK / Team Sykkelboden
NORMSport 30-39DNS
4025Pål Longva
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
4026Pål Saga
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
4073Paal Tidemann Pedersen
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
2408Ragne Norstein
IF Frøy Sykkel
NORK14DNS
1626Robin Skjellum
Soon CK
M16DNS
5011Ronald Sivertsen
Asker CK / Team Pay
NORMSport 50-59DNS
4048Ronny Andresen
Bærum OCK
NORMSport 40-49DNS
1330Ruben Mathias Gjerpe
Bærum OCK
NORM13DNS
4035Runar Sagerud
Kolbotn SK
NORMSport 40-49DNS
4067Rune Hennie
Odal SK
NORMSport 40-49DNS
4030Rune Udnæseth Holsve
Lørenskog CK
NORMSport 40-49DNS
1619Sander Hegna Øvreengen
Svelvik SK
NORM16DNS
1519Sander Røsås
IF Frøy Sykkel
NORM15DNS
1110Sander Seiersnes
SK Rye sykkel
NORM11DNS
1422Sanna Jammeh
IF Frøy Sykkel
NORM14DNS
2309Sara Krogh
Soon CK
NORK13DNS
2407Sara Løvstad
Romeriksåsen SK / Outdoorsport as
NORK14DNS
1520Sebastian Dietrich
IF Frøy Sykkel
NORM15DNS
Meld feil