United Bakeries Cup 2015 - Ritt 7: Follo SK

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
1042Emil Bye Eriksen
Soon CK
NORM1000:12:44,88
1019Felix J Johansen-Jevtic
IF Frøy Sykkel
NORM1000:14:56,91
8097Felix Jacobsen
Romeriksåsen SK
NORM6-800:11:42,28
1003Filip Martinsen
Follo SK
NORM1000:14:25,35
1037Gabriel Aleksander Hestad
Follo SK
NORM1000:12:56,84
1038Gaute Fredriksen
Lørenskog CK
NORM1000:12:47,57
9501Hanne Sofie Sletten Biørn-Lian
Follo SK
NORK900:10:03,00
2013Hedda Steine Gulholm
Follo SK
NORK1000:13:45,06
8003Hermann Mørk-Hansen
Follo SK
NORM6-800:12:46,88
9040Håkon Bergseng
Follo SK
NORM900:08:08,89
8524Inger Birgitte Toverud
Kolbotn SK / Tutti Frutti Diamantlaget
NORK6-800:10:14,32
8004Jacob Hoel
Follo SK
NORM6-800:07:55,67
9042Jakob Tungesvik Høstmark
Moss CK
NORM900:11:44,85
2003Jenny Bryntesen Watndal
SK Rye sykkel
NORK1000:12:49,06
9045Jonas Bakkebø Fjellstad
Follo SK
NORM900:09:48,41
1046Jonas Høydahl
Sande SpKl Sykkel
NORM1000:10:17,97
8063Jonas Løken Aubert
IF Frøy Sykkel / Frøy 6-9
NORM6-800:08:02,26
9020Julian Vesterhus-Jacobsen
IF Frøy Sykkel / IF Frøy
NORM900:06:58,97
1054Jørgen Kolseth Olsen
Svelvik SK
NORM1000:12:45,35
1015Jørgen Nordhagen
Asker CK
NORM1000:10:43,61
9515Karoline Slørdahl Conradi
--- ingen klubb ---
NORK900:07:13,02
8077Kristian Heggelund Dahl
--- ingen klubb --- / BSK Ski
NORM6-800:07:19,05
8006Kristoffer Lein Oulie
Follo SK
NORM6-800:13:16,72
8515Lea Buhs
IF Frøy Sykkel
NORK6-800:13:33,92
8513Lisa Bryntesen Watndal
SK Rye sykkel
NORK6-800:07:39,48
2002Lisa Kristine Jorde
Asker CK
NORK1000:10:50,33
8517Luka Johansen-Jevtic
IF Frøy Sykkel
NORK6-800:12:11,50
9043Mads Onsaker Gulbrandsen
Moss CK
NORM900:10:23,53
8007Magnus Kahrs
Follo SK
NORM6-800:12:08,13
1033Marius Aune
Lørenskog CK
NORM1000:12:12,04
1028Marius Sønsteby
Soon CK
NORM1000:11:00,13
1018Markus Bagstevold
Asker CK
NORM1000:10:59,78
1004markus Rindli
Follo SK
NORM1000:11:04,86
9001Mathias Kahrs
Follo SK
NORM900:08:45,37
8080Max-William Enerhaugen
Sande SpKl Sykkel
NORM6-800:08:17,65
8030Mikkel Møller Gundersen
SK Rye sykkel
NORM6-800:08:18,68
8510Mina Bagstevold
Asker CK
NORK6-800:13:27,96
2011Mist Backman
--- ingen klubb --- / Sørkedalens IF
ISLK1000:17:16,24
1029Nichlas Øveraasen
Soon CK
NORM1000:11:01,47
9028Nikolai Nilsen
IF Frøy Sykkel
NORM900:05:57,03
8098Noah Jacobsen
Romeriksåsen SK
NORM6-800:07:28,88
8536Oda Fet Sollien
Kolbotn SK / Tutti Frutti Diamantlaget
NORK6-800:10:23,92
8059Ole Christian Haug
Svelvik SK
NORM6-800:07:52,64
1067Oliver Taylor
Kolbotn SK
NORM1000:16:56,52
9038Oscar Bertheussen
Romeriksåsen SK
NORM900:10:02,62
8026Peder Wettre Andreassen
Asker CK
NORM6-800:07:42,01
8047Sander Maurstad
IF Frøy Sykkel
NORM6-800:09:42,12
9003Sander Skjong Aarø
Follo SK
NORM900:06:07,43
8537Sanna Udnæseth Holsve
Lørenskog CK
NORK6-800:09:44,28
8532Sara Steine Gulholm
Follo SK
NORK6-800:12:12,05
1020Sebastian Veslum
Asker CK
NORM1000:11:32,12
8071Sigurd Bergan
--- ingen klubb --- / Sørkedalen IF
NORM6-800:13:05,55
1065sigurd Frøseth
Kolbotn SK
NORM1000:12:53,67
1030Sigurd Stubberud
Soon CK
NORM1000:09:46,74
8044Sigve Holm Lindløv
Moss CK
NORM6-800:12:55,46
8050Simen Ånensen
IF Frøy Sykkel
NORM6-800:11:40,87
1049Sivert Ekroll
Sande SpKl Sykkel
NORM1000:09:39,29
9004Snorre Steinvåg
Follo SK
NORM900:08:09,36
9006Sondre Kristiansen
Follo SK
NORM900:11:59,52
8096Sondre Tungesvik Høstmark
Moss CK
NORM6-800:14:01,53
1006Stian Gravdal
Follo SK
NORM1000:12:15,07
1036Syver Udnæseth Holsve
Lørenskog CK
NORM1000:11:05,54
9505Thea Porsholt
Soon CK
NORK900:10:16,49
9031William Haug
Svelvik SK
NORM900:05:34,10
1008Øystein Ek Haug
Follo SK
NORM1000:14:46,31
1024Øyvind K. Rasmussen
SK Rye sykkel
NORM1000:13:46,76
200Eirik Semb
Follo SK / Team Sykkelboden
NORM-junDNF
1528Kevin Jessen Sørensen
Eidsvoll SK / Merida Grassroot
NORM15DNF
4010Lars Mouland
Bærum OCK
NORMSport 40-49DNF
1608Mats Tubaas Glende
Soon CK
NORM16DNF
1605Sigurd Aasmo Finne
Asker CK
NORM16DNF
208William Karlsson
Soon CK / Merida Grassroot
NORM-junDNF
1213Adrian Falch
Bjørndal IF Sykkel
NORM12DNS
1402Adrian Myhrvold
IF Frøy Sykkel
NORM14DNS
3033ailo gaup
--- ingen klubb ---
NORMSport 30-39DNS
1503Albin Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORM15DNS
219Aleksander Andersen Skjelbred
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORM-junDNS
1601Aleksander Borchgrevink
SK Rye sykkel
NORM16DNS
4075Alexander Barry
Bærum OCK
NORMSport 40-49DNS
3014Alexander Hagen
Soon CK
NORMSport 30-39DNS
1419Alexander Smàri Leifsson Pedersen
Svelvik SK
NORM14DNS
1400Alexsander Holm
Follo SK / Team Follo ung
NORM14DNS
2212Amalie Christensen
Eidsvoll SK
NORK12DNS
1610Anders Christensen
Romeriksåsen SK
NORM16DNS
1500Anders Myhre
Bærum OCK / Merida grassroot
NORM15DNS
1700Anders Seim
SK Rye sykkel
NORMSport 17-29DNS
10Andre Johansen
IF Frøy Sykkel
NORM-senDNS
4004Arild Busengdal
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
17Arild Christophersen
Røa IL / Bull Ski & Kajakk
NORM-senDNS
1603Aslak Djuve
SK Rye sykkel
NORM16DNS
4001Atle Kvien
Sagene IF Sykkel
NORMSport 40-49DNS
1720Audun Lassen Aas
Ullevål SK / Milslukern
NORMSport 17-29DNS
1406Bastian Karlsen Antonsen
SK Rye sykkel
NORM14DNS
5020Ben Schreier
Bjørndal IF Sykkel
NORMSport 50-59DNS
1618Benjamin Egeland Billington
Kolbotn SK
NORM16DNS
1225Benjamin Nyrud
Eidsvoll SK
NORM12DNS
4031Bernt Enge Larsen
Romeriksåsen SK
NORMSport 40-49DNS
3042Bjarte Bjørgen Olsen
Vestre Aker SK / Team Johnsen Frameworks
NORMSport 30-39DNS
4007Bjørn Tore Aune
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
1102Brage Gleditsch Brustad
Asker CK
NORM11DNS
Meld feil