United Bakeries Cup 2015 - Ritt 6: Bærum, BOC

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
12402Nora Galåen
SK Rye sykkel
NORK1400:09:43,30
22209Oda LaForce
IF Frøy Sykkel
NORK1200:15:14,40+00:05:31,10
35008Øyvind Norli
Bærum OCK
NORMSport 50-5900:17:30,82+00:07:47,52
42400Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK1400:18:09,06+00:08:25,76
54061Erik Mikkelsen
Fossum IF Sykkel / Statoil BIL
NORMSport 40-4900:18:29,41+00:08:46,11
62405Mia Christine Isdahl
Cykleklubben Nittedal
NORK1400:18:41,17+00:08:57,87
72404Hedda Kristiansen
Cykleklubben Nittedal
NORK1400:18:42,30+00:08:59,00
82401Henriette Angelica Bakkeli Götz
IF Frøy Sykkel
NORK1400:19:01,74+00:09:18,44
92305Kaja Loennecken
Bærum OCK
NORK1300:19:11,90+00:09:28,60
102303Ida Sofie Huseby
SK Rye sykkel
NORK1300:19:12,87+00:09:29,57
112312Julie Meinicke
Bærum OCK
NORK1300:19:14,41+00:09:31,11
122306Guro tubaas glende
Soon CK
NORK1300:19:31,82+00:09:48,52
134094Glenn Seljåsen
--- ingen klubb --- / Milslukern team 2
NORMSport 40-4900:19:59,45+00:10:16,15
142304Ingeborg Øvreeide
SK Rye sykkel
NORK1300:20:26,87+00:10:43,57
152314Tora Bjørndal Ottestad
SK Rye sykkel
NORK1300:20:38,60+00:10:55,30
1614Fredrik Haraldseth
Bærum OCK / Bull Ski & Kajakk
NORM-sen00:21:17,73+00:11:34,43
172409Sara Grini Frøisli
SK Rye sykkel
NORK1400:21:22,25+00:11:38,95
181115Mattis Gjennestad Stefanussen
IF Frøy Sykkel
NORM1100:21:42,60+00:11:59,30
193059Jørgen Indset
SK Rye sykkel / Letth
NORMSport 30-3900:22:18,42+00:12:35,12
202300Hannah Lervik
Asker CK
NORK1300:22:20,46+00:12:37,16
212301Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1300:22:22,76+00:12:39,46
222302Embla Aalerud
IF Frøy Sykkel
NORK1300:24:20,51+00:14:37,21
232310Helena Nyhus
IF Frøy Sykkel
NORK1300:24:54,26+00:15:10,96
242307Sofie Vollset
IF Frøy Sykkel
NORK1300:25:39,79+00:15:56,49
2517Arild Christophersen
Røa IL / Bull Ski & Kajakk
NORM-sen00:29:54,01+00:20:10,71
2611Johan-Jørgen Lindgaard Strømberg
Bærum OCK / Team Oslo Sportslager
NORM-sen00:29:54,22+00:20:10,92
2731Torjus Bern Hansen
SK Rye sykkel
NORM-sen00:30:11,37+00:20:28,07
28203Erling Moseby
SK Rye sykkel
NORM-jun00:30:25,67+00:20:42,37
298Eirik Bruland
Bærum OCK
NORM-sen00:30:46,31+00:21:03,01
30220Olav Ødegaard Grydeland
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORM-jun00:31:35,61+00:21:52,31
31207Torbjørn Røed
Asker CK
NORM-jun00:31:36,54+00:21:53,24
323030Hansen Erik Bøhler
Driv IL Sykkel
NORMSport 30-3900:31:48,92+00:22:05,62
3324Henrik Sæter
TVK
NORM-sen00:32:04,58+00:22:21,28
344083Thomas Færgestad
IF Frøy Sykkel / Team sykkelboden
NORMSport 40-4900:32:17,48+00:22:34,18
354012Geir Ottar Kvernstuen
SK Rye sykkel
NORMSport 40-4900:32:20,00+00:22:36,70
361500Anders Myhre
Bærum OCK / Merida grassroot
NORM1500:32:37,06+00:22:53,76
373043Per Andreas Norseng
IF Frøy Sykkel / NOTS
NORMSport 30-3900:32:41,39+00:22:58,09
383025Fredrik Lysakerrud
Odal SK
NORMSport 30-3900:32:42,29+00:22:58,99
393010Magnus Cederholm
SK Rye sykkel
NORMSport 30-3900:32:52,40+00:23:09,10
404009Claes Watndal
SK Rye sykkel
NORMSport 40-4900:32:53,92+00:23:10,62
41219Aleksander Andersen Skjelbred
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORM-jun00:32:57,11+00:23:13,81
421714Marius Fjeld
Bærum OCK
NORMSport 17-2900:32:59,79+00:23:16,49
431701Rajeev Rai
Bærum OCK
NORMSport 17-2900:33:00,67+00:23:17,37
44210Theodor Eriksson
IF Frøy Sykkel
NORM-jun00:33:03,27+00:23:19,97
45209Jesper Wergeland
Svelvik SK
NORM-jun00:33:03,82+00:23:20,52
463014Alexander Hagen
Soon CK
NORMSport 30-3900:33:07,91+00:23:24,61
47212Trygve Høvik Lunde
Lørenskog CK / Merida Grassroot
NORM-jun00:33:10,70+00:23:27,40
484036Espen Aune
Stovnerkameratene Sykkel
NORMSport 40-4900:33:15,48+00:23:32,18
49206Olav Katle Fleten
Asker CK
NORM-jun00:33:17,95+00:23:34,65
50200Eirik Semb
Follo SK / Team Sykkelboden
NORM-jun00:33:18,11+00:23:34,81
Meld feil