United Bakeries Cup 2015 - Ritt 6: Bærum, BOC

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
106Marianne Sandaker
Moss CK
NORK-senDNS
4080Marius Bjørnstad
Drøbak-Frogn IL Sykkel / Sport 1
NORMSport 40-49DNS
1228Martin Hatlen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM12DNS
202Martin Tobias Kleven
Follo SK / Team Follo ung
NORM-junDNS
2605Martine Opsahl
IF Frøy Sykkel
NORK16DNS
4Mathias Sundquist
Lørenskog CK
NORM-senDNS
1231Mats Tombre
Romeriksåsen SK
NORM12DNS
2311mia støkken
SK Rye sykkel
NORK13DNS
3011Michal Glowacki
SK Rye sykkel / Team Webstep
NZLMSport 30-39DNS
1724Morten Døviken
Krokskogen Cykleklubb
NORMSport 17-29DNS
4023Morten Forland
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
4039Morten Solvang
Åskollen SK / Bjørn Myhre Sport
NORMSport 40-49DNS
1108Nicolai baklund
SK Rye sykkel
NORM11DNS
1125Nikolai Borgan
Svelvik SK
M11DNS
1310Nikolai Grytvik Borbe
SK Rye sykkel / Sørkedalen
NORM13DNS
5016Nils Morten Holo
Bærum OCK
NORMSport 50-59DNS
2410Nora Landquist
Horten OCK
NORK14DNS
2406Oda Olsvik Johnsen
Bjørndal IF Sykkel
NORK14DNS
5022Oddbjørn Raaum
SK Rye sykkel
NORMSport 50-59DNS
1218odin kyrkjebø
IF Frøy Sykkel
NORM12DNS
4088Ola Bustad
Hasle-Løren IL Sykkel / Team Milslukern
NORMSport 40-49DNS
1620Ola Jåvold Landmark
Bærum OCK
NORM16DNS
9Ola Kjøren
Stiftstaden SK Trondheim / Team Milslukern
NORM-senDNS
1306Olav Aukan Stenersen
Asker CK
NORM13DNS
26Ole Christian Fagerli
Romeriksåsen SK / Team Milslukern sport
NORM-senDNS
1613Ole Einar Ekern Eliassen
Svelvik SK
M16DNS
1140Oliver Thorsby Sæterli
Fiskum IL Sykkel
NORM11DNS
1236Oscar Paulsen
Bærum OCK
BLMM12DNS
1426Oskar Hatlen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM14DNS
1117Peder Orheim Hatlen
IF Frøy Sykkel
NORM11DNS
1507Per Clemet Wisløff
Asker CK
NORM15DNS
4043Per Gunnar Bull Karlsen
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
4064Per Øyvind Børja
Lørenskog CK
NORMSport 40-49DNS
2510Pernille Skott Bringsjord
Soon CK
NORK15DNS
1411Petter Mouland
Bærum OCK
NORM14DNS
3032Petter Stiland
IK Hero Sykkel
NORMSport 30-39DNS
3007Pål Einar Spilleth
Bærum OCK / Team Sykkelboden
NORMSport 30-39DNS
4025Pål Longva
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
4026Pål Saga
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
4073Paal Tidemann Pedersen
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
2408Ragne Norstein
IF Frøy Sykkel
NORK14DNS
4086Rolf-Arne Eriksen
Soon CK
NORMSport 40-49DNS
5011Ronald Sivertsen
Asker CK / Team Pay
NORMSport 50-59DNS
4048Ronny Andresen
Bærum OCK
NORMSport 40-49DNS
4035Runar Sagerud
Kolbotn SK
NORMSport 40-49DNS
4067Rune Hennie
Odal SK
NORMSport 40-49DNS
5009Rune Holtze Jensen
Moss CK
NORMSport 50-59DNS
4030Rune Udnæseth Holsve
Lørenskog CK
NORMSport 40-49DNS
1619Sander Hegna Øvreengen
Svelvik SK
NORM16DNS
1422Sanna Jammeh
IF Frøy Sykkel
NORM14DNS
2309Sara Krogh
Soon CK
NORK13DNS
2407Sara Løvstad
Romeriksåsen SK / Outdoorsport as
NORK14DNS
2503Selma Elise Kildahl
Asker CK
NORK15DNS
1708Sigmund Wahl Olsen
Lørenskog CK
NORMSport 17-29DNS
301Sigrid Andrea Fløgstad
Moss CK
NORK-junDNS
3020Sigurd Myhre Andreassen
Halden CK
NORMSport 30-39DNS
1417Sigurd Nicolaysen
SK Rye sykkel
NORM14DNS
1605Sigurd Aasmo Finne
Asker CK
NORM16DNS
1118Simen Røsås
IF Frøy Sykkel
NORM11DNS
1615Simen Aannerud Gulbrandsen
Raufoss & Gjøvik SK
NORM16DNS
1126Sindre B Fossum
Svelvik SK
M11DNS
1120Sindre Bogerud
IF Frøy Sykkel
NORM11DNS
1121Sindre Guriby
IF Frøy Sykkel
NORM11DNS
1509Sivert Brekke
SK Rye sykkel
NORM15DNS
1122Skage Norstein
IF Frøy Sykkel
NORM11DNS
2508Sofie Finstad
Nesodden SK
NORK15DNS
18Sondre Kittelsen
Drammen Cykleklubb - Sykkel
NORM-senDNS
4085Stein Erik Berthelsen
Asker CK
NORMSport 40-49DNS
5018Stein Nilssen
Nesodden SK
NORMSport 50-59DNS
4016Sverre Engelstad
Asker CK
NORMSport 40-49DNS
4029Terje Langklopp
Svelvik SK
NORMSport 40-49DNS
4058Terje Løvstad
Romeriksåsen SK / outdoorsport as
NORMSport 40-49DNS
2604Thea Siggerud
Soon CK
NORK16DNS
3Thomas dahlsrud
Bærum OCK / Team Oslo Sportslager
NORM-senDNS
4038Thomas Støkken
Njård
NORMSport 40-49DNS
22Thomas Velde
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM-senDNS
1334Tobias Gomo
Kolbotn SK / Gomo Racing
NORM13DNS
1622Tobias Johannessen
Soon CK
NORM16DNS
1522Tobias Pettersen
IF Frøy Sykkel
NORM15DNS
1233Tobias Schie
Nesodden SK
NORM12DNS
4050Tom Egil Feldt Ruud
Lillehammer Cykleklubb / Birk Sport
NORMSport 40-49DNS
3036Tomas Olsen
IK Hero Sykkel
NORMSport 30-39DNS
854Tonje Griffin
IF Frøy Sykkel
NORKSport 30-39DNS
3029Tor Ivan Rudi
Røyken CK
NORMSport 30-39DNS
5012Trond Ristvedt
Ullevål SK / Milslukern
NORMSport 50-59DNS
852Trude D. Elde
IF Frøy Sykkel
NORKSport 30-39DNS
4055Truls Andersen
Soon CK
NORMSport 40-49DNS
2504Tuva Siggerud
Soon CK
NORK15DNS
1614Vebjørn B. Rønning
Svelvik SK
NORM16DNS
4060Vegar Koch Lie
Glåmdal SK
NORMSport 40-49DNS
1524Vegard Gjertsen
IF Frøy Sykkel
NORM15DNS
3040Vegard Saksæther
Sagene IF Sykkel
NORMSport 30-39DNS
1513Vemund Øversjøen
Bærum OCK
NORM15DNS
1123Vetle Husby
IF Frøy Sykkel
M11DNS
2210Vida Dalen Fossum
IF Frøy Sykkel
NORK12DNS
3052Vidar Gullachsen
Ullevål SK
NORMSport 30-39DNS
1536Vinjar Løkken
Raufoss & Gjøvik SK / Team Merida Grassroot
NORM15DNS
950Wenche Eriksson
IF Frøy Sykkel
NORKSport 50-59DNS
208William Karlsson
Soon CK / Merida Grassroot
NORM-junDNS
5007Øyvind Haugen
SK Rye sykkel
NORMSport 50-59DNS
Meld feil