United Bakeries Cup 2015 - Ritt 6: Bærum, BOC

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
1225Benjamin Nyrud
Eidsvoll SK
NORM12DNS
4031Bernt Enge Larsen
Romeriksåsen SK
NORMSport 40-49DNS
1232Birk Eyde
Soon CK
NORM12DNS
4007Bjørn Tore Aune
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
4072Brede Arntzen
Sagene IF Sykkel
NORMSport 40-49DNS
3041Børge Bjerkeli
Rauma SK
NORMSport 30-39DNS
4054Bård Vereide
Ullensaker CK
NORMSport 40-49DNS
1203Casper Jacobsen Furum
Asker CK
NORM12DNS
802Celine Gees Solheim
IF Frøy Sykkel
NORKSport 17-29DNS
3003Christian Bøttger
IF Frøy Sykkel
NORMSport 30-39DNS
1405Christian Frøyland Foss
IF Frøy Sykkel
NORM14DNS
1728Christian Reistad
Drammen Cykleklubb - Sykkel
NORMSport 17-29DNS
2403Christine Thorvaldsen
IK Hero Sykkel / Merida Grassroot
NORK14DNS
4051Colin Eick
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
1408Edvard Sandvik
SK Rye sykkel
NORM14DNS
1312Eirik Schau Giskås
Soon CK
NORM13DNS
15Eivind Andreas Røed
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORM-senDNS
1206Eivind B. Fougner
SK Rye sykkel
NORM12DNS
1409Eivind Lindmo
IF Frøy Sykkel
NORM14DNS
102Elisabeth Sveum
Raufoss & Gjøvik SK
NORK-senDNS
2308Elise Krogh
Soon CK
NORK13DNS
5Emil Hasund Eid
Kloppa offroadklubb
NORM-senDNS
2606Emilie Johansen
Svelvik SK
NORK16DNS
2214Emma Strandmann Hodne
IF Frøy Sykkel
NORK12DNS
1317Erik Boye Halvorsen
Bjørndal IF Sykkel
NORM13DNS
1Erik Kay
Follo SK / Team Sykkelboden
NORM-senDNS
1204Erik Ola Jorde
Asker CK
NORM12DNS
3031Espen Brudal
SK Rye sykkel
NORMSport 30-39DNS
3000Espen Thorstensen
Sagene IF Sykkel / PwC
NORMSport 30-39DNS
1719Even Braaten
IK Hero Sykkel / Team Nullstress/Glømmi sport
NORMSport 17-29DNS
4011Franco Endre Grosso
SK Rye sykkel
NORMSport 40-49DNS
3046Fredrik Krey Berntz
Sagene IF Sykkel / WSRR/Rambøll Norge AS
NORMSport 30-39DNS
1709Fredrik Skjeggerud
Krokskogen Cykleklubb
NORMSport 17-29DNS
1530Fridtjof Kristiansen
Soon CK
NORM15DNS
1105Fridtjof Myhre Kvaleid
IF Frøy Sykkel
NORM11DNS
4034Geir Martin Johnsen
SK Rye sykkel
NORMSport 40-49DNS
5003hans jacob nordhov
SK Rye sykkel
NORMSport 50-59DNS
213Hans Kristian Blichfeldt Moe
Svelvik SK
M-junDNS
5024Hans Petter Mellerud
Asker CK / Team Zalaris Aktiv mot Kreft
NORMSport 50-59DNS
2509Hedvig Skott Bringsjord
Soon CK
NORK15DNS
2411Hennie Engebretsen
Horten OCK
NORK14DNS
103Henriette Elvrum Handal
IF Frøy Sykkel
NORK-senDNS
1302Henrik Haug
SK Rye sykkel
NORM13DNS
3002Henrik Mühlbradt
Bærum OCK
NORMSport 30-39DNS
1104Henrik Nesse
SK Rye sykkel
NORM11DNS
1332Herman Bergfall
Bærum OCK
NORM13DNS
1602Herman Bjerke
SK Rye sykkel / SK Rye sykkel
NORM16DNS
1325Håkon Djuve
SK Rye sykkel
NORM13DNS
1721Håkon Stensbak
Sagene IF Sykkel
NORMSport 17-29DNS
3005Håvard Persen
SK Rye sykkel / Team Kurveien
NORMSport 30-39DNS
1707Iver Hesby Hurum
Lørenskog CK
NORMSport 17-29DNS
1107Jacob Bøymo
IF Frøy Sykkel
NORM11DNS
4093Jahn Atle Høgberg
SK Rye sykkel
NORMSport 40-49DNS
1427Jakob Berntzen
Follo SK / Team follo ung
NORM14DNS
215Jakob Stensåsen
SK Rye sykkel
NORM-junDNS
3004Jan Harald Scholz
Bærum OCK
NORMSport 30-39DNS
4013Jan-Erik Grytvik Borbe
SK Rye sykkel / Sørkedalen
NORMSport 40-49DNS
1329Jesper Bjørnstad
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM13DNS
5006Jo Wangen
IF Frøy Sykkel
NORMSport 50-59DNS
4014Joakim Sundnes
SK Rye sykkel
NORMSport 40-49DNS
4056Joar Markhus
Follo SK / Team Sykkelboden
NORMSport 40-49DNS
3008Johan Simon Seland
SK Rye sykkel / Blodsmak
NORMSport 30-39DNS
2502Johanne Dahl Norland
SK Rye sykkel
NORK15DNS
3012Jon flydal
IF Frøy Sykkel
NORMSport 30-39DNS
5015Jon Gravdal
Bærum OCK / Bull Ski og Kajakk
NORMSport 50-59DNS
4032Jon Henrik Handley
Åskollen SK / Trim For Eldre
NORMSport 40-49DNS
3035Jon Kristian Jakobsen
Driv IL Sykkel
NORMSport 30-39DNS
1433Jonas Denneche Giertsen
Bærum OCK
M14DNS
1521Jonas Evanger Rustad
Svelvik SK
NORM15DNS
4002Jørgen Sørensen
Sagene IF Sykkel
NORMSport 40-49DNS
4037Jørgen Wilthil
Birkebeineren IF Sykkel
NORMSport 40-49DNS
1428Karsten Vinge
IF Frøy Sykkel
NORM14DNS
3013Kjartan Pedersen Gurholt
IF Frøy Sykkel
NORMSport 30-39DNS
5010Kjartan Aas
Raufoss & Gjøvik SK
NORMSport 50-59DNS
1705Kjetil Hansen
IF Frøy Sykkel
NORMSport 17-29DNS
5000Knut Glad
Sagene IF Sykkel / Team Milsluker'n
NORMSport 50-59DNS
3039Knut Hvattum
Sagene IF Sykkel
NORMSport 30-39DNS
1612Knut Røhme
Romeriksåsen SK
NORM16DNS
1504Konrad Bukve
Asker CK
NORM15DNS
3009Kr Jacob Jacobsen
SK Rye sykkel / Team Supersport.no
NORMSport 30-39DNS
859Kristel Linnea Mulelid
IF Frøy Sykkel
NORKSport 30-39DNS
3023Kristian Gullhav
Asker CK
NORMSport 30-39DNS
12Kristian Johansen
Follo SK / Team Sykkelboden
NORM-senDNS
1712Kristian Kjos
Kolbotn SK / KSK Kolbotn
NORMSport 17-29DNS
5014Lars Arnljot Sæbø
Bærum OCK
NORMSport 50-59DNS
4000Lars Birger Nielsen
Follo SK
NORMSport 40-49DNS
4068Lars kabbe
Grenland SK
NORMSport 40-49DNS
4010Lars Mouland
Bærum OCK
NORMSport 40-49DNS
5017Lars Söder
Bærum OCK / Team Gåping
SWEMSport 50-59DNS
4015Lars-Erik Gradert
SK Rye sykkel
NORMSport 40-49DNS
2101Lene Støylen Stavdal
Bjørndal IF Sykkel
NORK11DNS
857Linn Beate Sinding-Larsen
Bærum OCK
NORKSport 30-39DNS
1128Lukas Arnesen Stokka
Ringerike SK
NORM11DNS
1401Mads Simonsen
Follo SK / Team Follo ung
NORM14DNS
1113Magnus Løken Aubert
IF Frøy Sykkel
NORM11DNS
1303Magnus Næss
Asker CK
NORM13DNS
1523Magnus Sørli
Svelvik SK
NORM15DNS
1531Magnus Aaslund
Follo SK / Team Follo ung
NORM15DNS
2413Maja Håre Florholmen
Konnerud IL Sykkel
NORK14DNS
300Maria Victoria Dammen
IF Frøy Sykkel
K-junDNS
Meld feil