United Bakeries Cup 2015 - Ritt 5: Holmen, Asker CK

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
1511527Haakon Jørstad Larsen
Svelvik SK
NORM1500:12:38,28+00:05:26,62
1521512Håkon Pilvik
Soon CK / Merida Grassroot
NORM1500:12:42,34+00:05:30,68
1531611Joakim Sundby
Romeriksåsen SK
NORM1600:12:42,41+00:05:30,75
1541523Magnus Sørli
Svelvik SK
NORM1500:12:44,31+00:05:32,65
1554094Glenn Seljåsen
--- ingen klubb --- / Milslukern team 2
NORMSport 40-4900:12:46,24+00:05:34,58
1564028Øyvin Wormnæs
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-4900:12:48,58+00:05:36,92
1574010Lars Mouland
Bærum OCK
NORMSport 40-4900:12:49,63+00:05:37,97
1581719Even Braaten
IK Hero Sykkel / Team Nullstress/Glømmi sport
NORMSport 17-2900:12:49,70+00:05:38,04
1591511Henrik Johnsrud
Soon CK
NORM1500:12:52,32+00:05:40,66
1603019Lars Tvedt
Romeriksåsen SK / Outdoorsport AS
NORMSport 30-3900:12:53,29+00:05:41,63
1615024Hans Petter Mellerud
Asker CK / Team Zalaris Aktiv mot Kreft
NORMSport 50-5900:12:55,02+00:05:43,36
1621519Sander Røsås
IF Frøy Sykkel
NORM1500:12:57,31+00:05:45,65
1634092Runar Hafskjold
SK Rye sykkel / Wood Group
NORMSport 40-4900:12:57,35+00:05:45,69
164204Henning Åsheim
SK Rye sykkel
NORM-jun00:13:00,98+00:05:49,32
165850Ann Iren Bjørnarå
Bærum OCK
NORKSport 30-3900:13:03,57+00:05:51,91
1662201Kristine Futterer-Vannebo
Follo SK
NORK1200:13:04,84+00:05:53,18
1671506Fabian Strøm
IF Frøy Sykkel
NORM1500:13:09,49+00:05:57,83
1682601Henriette Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1600:13:11,75+00:06:00,09
1692102Serina Roth
Sande SpKl Sykkel
DENK1100:13:12,83+00:06:01,17
1703047Thomas Smette Kristiansen
Bærum OCK
NORMSport 30-3900:13:16,30+00:06:04,64
1711605Sigurd Aasmo Finne
Asker CK
NORM1600:13:17,77+00:06:06,11
172107Marit Sveen
Romeriksåsen SK / Team Lillehammer powered by sport1 og scott
NORK-sen00:13:19,32+00:06:07,66
1732311mia støkken
SK Rye sykkel
NORK1300:13:21,16+00:06:09,50
1742302Embla Aalerud
IF Frøy Sykkel
NORK1300:13:26,56+00:06:14,90
1754089Terje Gomo
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-4900:13:29,20+00:06:17,54
1764040Stein-Roger Sollien
Soon CK
NORMSport 40-4900:13:29,34+00:06:17,68
1772501Elena Rise Johnsen
Asker CK
NORK1500:13:33,74+00:06:22,08
1781609Nikolai Støylen Stavdal
Bjørndal IF Sykkel
NORM1600:13:34,56+00:06:22,90
1791307Iver Kjelsaas
SK Rye sykkel
NORM1300:13:36,77+00:06:25,11
1803029Tor Ivan Rudi
Røyken CK
NORMSport 30-3900:13:36,84+00:06:25,18
1812500Anna Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORK1500:13:39,34+00:06:27,68
1825001Arnt Yngvar Sandbu
SK Rye sykkel
NORMSport 50-5900:13:40,90+00:06:29,24
1834024Philipp Lobmaier
IF Frøy Sykkel
GERMSport 40-4900:13:41,39+00:06:29,73
184853Mona Hallingrød
Kloppa offroadklubb / Milslukern Sport AS
NORKSport 30-3900:13:41,57+00:06:29,91
1853004Jan Harald Scholz
Bærum OCK
NORMSport 30-3900:13:48,42+00:06:36,76
186101Katrine Ferrao Hofstad
IK Hero Sykkel / Team Ik Hero Ladies
NORK-sen00:13:49,77+00:06:38,11
187201Hallvard Futterer-Wannebo
Follo SK / Team Follo ung
NORM-jun00:13:52,31+00:06:40,65
1884041Charles Marsden
Foreningen Frikransen
NORMSport 40-4900:13:57,70+00:06:46,04
1891334Tobias Gomo
Kolbotn SK / Gomo Racing
NORM1300:14:01,00+00:06:49,34
1901707Iver Hesby Hurum
Lørenskog CK
NORMSport 17-2900:14:03,45+00:06:51,79
191300Maria Victoria Dammen
IF Frøy Sykkel
NORK-jun00:14:07,62+00:06:55,96
1921505Ludvig Erlandsen Eide
Asker CK
NORM1500:14:13,26+00:07:01,60
193103Henriette Elvrum Handal
IF Frøy Sykkel
NORK-sen00:14:13,37+00:07:01,71
194108Silje W. Dahlsrud
Bærum OCK / Team Oslo Sportslager
NORK-sen00:14:13,64+00:07:01,98
1954093Jahn Atle Høgberg
SK Rye sykkel
NORMSport 40-4900:14:17,20+00:07:05,54
196208William Karlsson
Soon CK / Merida Grassroot
NORM-jun00:14:17,80+00:07:06,14
1972602Kaja Gabrielsen
Asker CK
NORK1600:14:34,49+00:07:22,83
1982607Tuva Ertzaas Granøien
Bærum OCK
NORK1600:14:35,31+00:07:23,65
1992600Elen Katle Fleten
Asker CK
NORK1600:14:39,27+00:07:27,61
200802Celine Gees Solheim
IF Frøy Sykkel
NORKSport 17-2900:14:42,69+00:07:31,03
Meld feil