United Bakeries Cup 2015 - Ritt 5: Holmen, Asker CK

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
1014009Claes Watndal
SK Rye sykkel
NORMSport 40-4900:11:31,18+00:04:19,52
1021434Markus Pedersen
Bærum OCK
NORM1400:11:32,52+00:04:20,86
1031701Rajeev Rai
Bærum OCK
NORMSport 17-2900:11:34,07+00:04:22,41
1042304Ingeborg Øvreeide
SK Rye sykkel
NORK1300:11:34,75+00:04:23,09
1051607William Støkken
SK Rye sykkel
NORM1600:11:37,15+00:04:25,49
1061412Jonas Brandt
SK Rye sykkel
NORM1400:11:38,25+00:04:26,59
1074088Ola Bustad
Hasle-Løren IL Sykkel / Team Milslukern
NORMSport 40-4900:11:39,30+00:04:27,64
1084008Brynjulf Spalder
SK Rye sykkel
NORMSport 40-4900:11:39,53+00:04:27,87
1092306Guro tubaas glende
Soon CK
NORK1300:11:39,73+00:04:28,07
1101110Sander Seiersnes
SK Rye sykkel
NORM1100:11:40,28+00:04:28,62
1111604Håvard Moseby
SK Rye sykkel
NORM1600:11:40,83+00:04:29,17
1124017Truls A. Veslum
Asker CK / G-Sport Asker
NORMSport 40-4900:11:44,84+00:04:33,18
1133015Bård Olav Høstmark
Moss CK
NORMSport 30-3900:11:47,86+00:04:36,20
1141400Alexsander Holm
Follo SK / Team Follo ung
NORM1400:11:48,34+00:04:36,68
1151508Ludvig Fischer Aasheim
SK Rye sykkel
NORM1500:11:48,83+00:04:37,17
1161532Halvor Wiik Pedersen
Soon CK
NORM1500:11:48,84+00:04:37,18
1171305Lars-Olav Flatla
Kloppa offroadklubb
NORM1300:11:48,89+00:04:37,23
1181526Steffen Vedal
Svelvik SK
NORM1500:11:53,93+00:04:42,27
1191713Mathias Huuse Marley
Bærum OCK
NORMSport 17-2900:11:56,36+00:04:44,70
1202401Henriette Angelica Bakkeli Götz
IF Frøy Sykkel
NORK1400:11:57,06+00:04:45,40
121212Trygve Høvik Lunde
Lørenskog CK / Merida Grassroot
NORM-jun00:11:57,99+00:04:46,33
1223043Per Andreas Norseng
IF Frøy Sykkel / NOTS
NORMSport 30-3900:11:58,19+00:04:46,53
1231409Eivind Lindmo
IF Frøy Sykkel
NORM1400:12:00,57+00:04:48,91
1242312Julie Meinicke
Bærum OCK
NORK1300:12:02,01+00:04:50,35
1253009Kr Jacob Jacobsen
SK Rye sykkel / Team Supersport.no
NORMSport 30-3900:12:03,56+00:04:51,90
1264019Atle Stubberud
Soon CK
NORMSport 40-4900:12:08,96+00:04:57,30
1274068Lars kabbe
Grenland SK
NORMSport 40-4900:12:10,27+00:04:58,61
1282301Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1300:12:10,39+00:04:58,73
1294044Øyvind Briseid
Mjølkerampa Sykkelklubb - Trøgstad / Eika BIL
NORMSport 40-4900:12:11,81+00:05:00,15
1301310Nikolai Grytvik Borbe
SK Rye sykkel / Sørkedalen
NORM1300:12:13,12+00:05:01,46
1314090Espen Haanæs Lunøe
SK Rye sykkel
NORMSport 40-4900:12:13,22+00:05:01,56
1322101Lene Støylen Stavdal
Bjørndal IF Sykkel
NORK1100:12:14,76+00:05:03,10
1334027Tor Otto Strøm
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-4900:12:16,25+00:05:04,59
1343055Eirik Vollen
Lørenskog CK
NORMSport 30-3900:12:17,20+00:05:05,54
1351711Even Teigland
Bærum OCK
NORMSport 17-2900:12:17,69+00:05:06,03
1362300Hannah Lervik
Asker CK
NORK1300:12:18,99+00:05:07,33
1371515Tobias Wilhelmsen
Soon CK
NORM1500:12:20,91+00:05:09,25
1381510Fredrik Bådstangen
Soon CK / Merida Grasroot
NORM1500:12:22,23+00:05:10,57
1394005Eivind Myhre
Bærum OCK
NORMSport 40-4900:12:24,51+00:05:12,85
1401720Audun Lassen Aas
Ullevål SK / Milslukern
NORMSport 17-2900:12:25,31+00:05:13,65
1411517Håvard Sveen
Romeriksåsen SK
NORM1500:12:27,24+00:05:15,58
1423024Torkjel Haabeth
Hurum CK / Team Milsluker'n
NORMSport 30-3900:12:30,42+00:05:18,76
1431538Tobias Fossheim
Raufoss & Gjøvik SK
NORM1500:12:30,88+00:05:19,22
1443046Fredrik Krey Berntz
Sagene IF Sykkel / WSRR/Rambøll Norge AS
NORMSport 30-3900:12:32,74+00:05:21,08
1455015Jon Gravdal
Bærum OCK / Bull Ski og Kajakk
NORMSport 50-5900:12:33,38+00:05:21,72
1466001Trond Overn
SK Rye sykkel
NORMSport 60+00:12:34,16+00:05:22,50
1471502Andreas Unhjem Smith
Asker CK
NORM1500:12:34,38+00:05:22,72
1483042Bjarte Bjørgen Olsen
Vestre Aker SK / Team Johnsen Frameworks
NORMSport 30-3900:12:35,70+00:05:24,04
1491536Vinjar Løkken
Raufoss & Gjøvik SK / Team Merida Grassroot
NORM1500:12:35,92+00:05:24,26
150211Tobias Strøm
IF Frøy Sykkel
NORM-jun00:12:37,52+00:05:25,86
1511527Haakon Jørstad Larsen
Svelvik SK
NORM1500:12:38,28+00:05:26,62
1521512Håkon Pilvik
Soon CK / Merida Grassroot
NORM1500:12:42,34+00:05:30,68
1531611Joakim Sundby
Romeriksåsen SK
NORM1600:12:42,41+00:05:30,75
1541523Magnus Sørli
Svelvik SK
NORM1500:12:44,31+00:05:32,65
1554094Glenn Seljåsen
--- ingen klubb --- / Milslukern team 2
NORMSport 40-4900:12:46,24+00:05:34,58
1564028Øyvin Wormnæs
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-4900:12:48,58+00:05:36,92
1574010Lars Mouland
Bærum OCK
NORMSport 40-4900:12:49,63+00:05:37,97
1581719Even Braaten
IK Hero Sykkel / Team Nullstress/Glømmi sport
NORMSport 17-2900:12:49,70+00:05:38,04
1591511Henrik Johnsrud
Soon CK
NORM1500:12:52,32+00:05:40,66
1603019Lars Tvedt
Romeriksåsen SK / Outdoorsport AS
NORMSport 30-3900:12:53,29+00:05:41,63
1615024Hans Petter Mellerud
Asker CK / Team Zalaris Aktiv mot Kreft
NORMSport 50-5900:12:55,02+00:05:43,36
1621519Sander Røsås
IF Frøy Sykkel
NORM1500:12:57,31+00:05:45,65
1634092Runar Hafskjold
SK Rye sykkel / Wood Group
NORMSport 40-4900:12:57,35+00:05:45,69
164204Henning Åsheim
SK Rye sykkel
NORM-jun00:13:00,98+00:05:49,32
165850Ann Iren Bjørnarå
Bærum OCK
NORKSport 30-3900:13:03,57+00:05:51,91
1662201Kristine Futterer-Vannebo
Follo SK
NORK1200:13:04,84+00:05:53,18
1671506Fabian Strøm
IF Frøy Sykkel
NORM1500:13:09,49+00:05:57,83
1682601Henriette Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1600:13:11,75+00:06:00,09
1692102Serina Roth
Sande SpKl Sykkel
DENK1100:13:12,83+00:06:01,17
1703047Thomas Smette Kristiansen
Bærum OCK
NORMSport 30-3900:13:16,30+00:06:04,64
1711605Sigurd Aasmo Finne
Asker CK
NORM1600:13:17,77+00:06:06,11
172107Marit Sveen
Romeriksåsen SK / Team Lillehammer powered by sport1 og scott
NORK-sen00:13:19,32+00:06:07,66
1732311mia støkken
SK Rye sykkel
NORK1300:13:21,16+00:06:09,50
1742302Embla Aalerud
IF Frøy Sykkel
NORK1300:13:26,56+00:06:14,90
1754089Terje Gomo
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-4900:13:29,20+00:06:17,54
1764040Stein-Roger Sollien
Soon CK
NORMSport 40-4900:13:29,34+00:06:17,68
1772501Elena Rise Johnsen
Asker CK
NORK1500:13:33,74+00:06:22,08
1781609Nikolai Støylen Stavdal
Bjørndal IF Sykkel
NORM1600:13:34,56+00:06:22,90
1791307Iver Kjelsaas
SK Rye sykkel
NORM1300:13:36,77+00:06:25,11
1803029Tor Ivan Rudi
Røyken CK
NORMSport 30-3900:13:36,84+00:06:25,18
1812500Anna Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORK1500:13:39,34+00:06:27,68
1825001Arnt Yngvar Sandbu
SK Rye sykkel
NORMSport 50-5900:13:40,90+00:06:29,24
1834024Philipp Lobmaier
IF Frøy Sykkel
GERMSport 40-4900:13:41,39+00:06:29,73
184853Mona Hallingrød
Kloppa offroadklubb / Milslukern Sport AS
NORKSport 30-3900:13:41,57+00:06:29,91
1853004Jan Harald Scholz
Bærum OCK
NORMSport 30-3900:13:48,42+00:06:36,76
186101Katrine Ferrao Hofstad
IK Hero Sykkel / Team Ik Hero Ladies
NORK-sen00:13:49,77+00:06:38,11
187201Hallvard Futterer-Wannebo
Follo SK / Team Follo ung
NORM-jun00:13:52,31+00:06:40,65
1884041Charles Marsden
Foreningen Frikransen
NORMSport 40-4900:13:57,70+00:06:46,04
1891334Tobias Gomo
Kolbotn SK / Gomo Racing
NORM1300:14:01,00+00:06:49,34
1901707Iver Hesby Hurum
Lørenskog CK
NORMSport 17-2900:14:03,45+00:06:51,79
191300Maria Victoria Dammen
IF Frøy Sykkel
K-jun00:14:07,62+00:06:55,96
1921505Ludvig Erlandsen Eide
Asker CK
NORM1500:14:13,26+00:07:01,60
193103Henriette Elvrum Handal
IF Frøy Sykkel
NORK-sen00:14:13,37+00:07:01,71
194108Silje W. Dahlsrud
Bærum OCK / Team Oslo Sportslager
NORK-sen00:14:13,64+00:07:01,98
1954093Jahn Atle Høgberg
SK Rye sykkel
NORMSport 40-4900:14:17,20+00:07:05,54
196208William Karlsson
Soon CK / Merida Grassroot
NORM-jun00:14:17,80+00:07:06,14
1972602Kaja Gabrielsen
Asker CK
NORK1600:14:34,49+00:07:22,83
1982607Tuva Ertzaas Granøien
Bærum OCK
NORK1600:14:35,31+00:07:23,65
1992600Elen Katle Fleten
Asker CK
NORK1600:14:39,27+00:07:27,61
200802Celine Gees Solheim
IF Frøy Sykkel
NORKSport 17-2900:14:42,69+00:07:31,03
Meld feil