2205. Line Kristiansen

DatoArrangementKlasseTidRank
28.08.2017Landeveiscup 2017
Ritt 8: Bakketempo (IF Frøy)
K13-14DNS
20.08.2017Landeveiscup 2017
Ritt 7: Ronde Van Vestkant - fellesstart (Bærum OCK)
K13-14DNS
19.08.2017Landeveiscup 2017
Ritt 6: Ronde Van Vestkant - tempo (Bærum OCK)
K13-14DNS
13.06.2017Landeveiscup 2017
Ritt 5, Bakketempo (Sportsklubben Rye)
K13-1400:08:173
16.05.2017Landeveiscup 2017
Ritt 4: Fellesstart (Ullensaker CK)
K13-14DNS
09.05.2017Landeveiscup 2017
Ritt 3: Sport 1 mila - tempo (Harestua, CK Nittedal)
K13-14DNS
09.05.2017Sport 1-Mila og Master Cup 2017Individuell tempo 10 KM
K13-14
00:17:131
29.04.2017Fiskumrittet 2017
NC 1 Rundbane Tempo XCT
K 13-14DNS
25.04.2017Landeveiscup 2017
Ritt 2: Tempo (Nesodden SK)
K13-1400:16:201
18.09.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Ronde Van Vestkant - fellesstart (Bærum OCK)
K13-14DNS
17.09.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Ronde Van Vestkant - tempo (Bærum OCK)
K13-14DNS
14.09.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Drømtorp Grand prix - gateritt (Drømtorp, Follo CK)
K13-14DNS
10.09.2016Kalas cup 2016
Ritt 7: Langsetløkka, Sk Rye
K13DNS
31.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 6: Greverud, Follo SK
K13DNS
24.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 5: Varingskollen, CK Nittedal
K13DNS
17.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 4: Heggedal, Asker CK
K13DNS
11.08.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Kalas Rekord Mila - tempo (Harestua, Nittedal CK)
K13-14DNS
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Åttendelsfinaler
K 13-14DNS
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Finaler
K 13-14DNS
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Kvartfinaler
K 13-14DNS
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Prolog
K 13-14DNS
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Semifinaler
K 13-14DNS
18.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM rundbane XCOK 1300:17:38,63
08.06.2016Kalas cup 2016
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
K13DNF
05.06.2016Rye terrengsykkelfestival 2016
NC 7 Rundbane XCC (Uci etapperitt)
K 13-14DNS
04.06.2016Rye terrengsykkelfestival 2016
NC 6 Rundbane XCO (Uci etapperitt)
K 13-1400:29:13,36
01.06.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Regionsmesterskap region øst (Hurdal IL)
K13-14DNS
25.05.2016Kalas cup 2016
Ritt 2: Bærums verk, BOC
K13DNS
18.05.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Ski Grand prix - gateritt (Drømtorp, Follo CK)
K13-14DNS
11.05.2016Kalas cup 2016
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K1300:19:542
10.05.2016Landeveiscup Region Øst 2016
Sport 1 mila - tempo (Harestua, CK Nittedal)
K13-1400:16:481
24.04.2016Fiskumrittet 2016
NC 2 Rundbane XCO, UCI cat 1
K 13-1400:31:02,34
23.04.2016Fiskumrittet 2016
NC 1 Rundbane Tempo XCT
K 13-1400:14:58,85
12.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
K1200:15:15,572
09.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 7: Follo SK
K12DNS
19.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 6: Bærum, BOC
K1200:21:04,606
16.08.2015Hortenrittet 2015
NC9 rundbane XCO
K 11-1200:10:26,31
15.08.2015Hortenrittet 2015
NC8 rundbane XCO
K 11-1200:11:07,92
12.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 5: Holmen, Asker CK
K1200:08:25,222
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Åttendelsfinaler
K 11-12DNS
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Finaler
K 11-12DNS
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Kvartfinaler
K 11-12DNS
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Prolog
K 11-1200:04:05,12
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Semifinaler
K 11-12DNS
18.07.2015NM terrengsykkel rundbane 2015K 11-1200:14:57,52
17.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 4: Grønnmo, IF Frøy
K12DNS
10.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
K1200:12:36,371
27.05.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 2: Gullhaug, Bærum ock
K1200:21:04,734
09.05.2015Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015
NC4 XCO (Uci)
K 11-12DNS
06.05.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K12DNS
26.04.2015Fiskumrittet 2015
NC2 XCO (Uci)
K 11-1200:14:37,51
25.04.2015Fiskumrittet 2015
NC1 XCT
K 11-1200:15:12,41
13.09.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
K1100:08:22,761
20.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
K1100:18:59,771
13.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 7: Holmen, Asker CK
K1100:08:31,641
18.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
K1100:11:43,131
11.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
K1100:13:42,501
04.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
K1100:14:44,211
21.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
K1100:09:50,651
15.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren
K1100:05:45,651
07.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K1100:15:02,231
08.09.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
K1000:08:28,451
21.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 7: Holmen, Asker CK
K1000:09:49,011
14.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
K10DNS
12.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
K1000:07:44,441
05.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
K1000:11:28,831
22.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
K1000:13:02,041
15.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren
K1000:05:02,112
08.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K1000:10:08,001
08.09.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
K900:04:08,08
29.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 8: Holmen, Asker CK
K900:06:01,84
15.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
K900:06:31,00
13.06.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
K9DNS
06.06.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
K900:06:33,05
23.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
K9DNS
16.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 2: Lillomarka Arena, Hasle/Løren (tempo)
K900:03:21,64
09.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K900:05:56,70
11.09.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 9: Holmenkollen v/Rye
K6-800:04:27,2
31.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 8: Holmen v/Asker CK
K6-800:06:39,6
24.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 7: Gullhaug v/BOC
K6-800:06:34,3
17.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 6: Skullerud v/IF Frøy
K6-800:03:12,3
15.06.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 5: Drøbak festning v/Follo SK
K6-8DNS
25.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 3: Gullhaug v/BOC
K6-800:07:04,9
11.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 2: Skullerud v/IF Frøy
K6-800:03:15,1
05.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 1: Bjerke v/Hasle Løren IL
K6-800:05:50,6
Lukk