United Bakeries Cup 2015 - Ritt 4: Grønnmo, IF Frøy

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
11226William Høines Larsen
Romeriksåsen SK / qloom Outdoorsport
NORM1200:05:06,86
21209Henrik Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORM1200:05:20,31+00:00:13,45
31224Sondre Rokke
IF Frøy Sykkel
NORM1200:05:22,02+00:00:15,16
41201Aleksander Nilsen
IF Frøy Sykkel
NORM1200:05:25,96+00:00:19,10
52412Helene Marie Fossesholm
Fiskum IL Sykkel
NORK1400:05:41,29+00:00:34,43
61211William Handley
Asker CK
NORM1200:05:41,34+00:00:34,48
71214Sander Porsholt
Soon CK
NORM1200:05:41,97+00:00:35,11
81215Mikkel Pedersen
IF Frøy Sykkel
NORM1200:05:43,18+00:00:36,32
92410Nora Landquist
Horten OCK
NORK1400:05:49,37+00:00:42,51
102400Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK1400:05:49,46+00:00:42,60
111114Martin Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORM1100:05:51,65+00:00:44,79
122209Oda LaForce
IF Frøy Sykkel
NORK1200:05:53,11+00:00:46,25
132401Henriette Angelica Bakkeli Götz
IF Frøy Sykkel
NORK1400:06:09,58+00:01:02,72
141223Sebastian Robles Larsen
IF Frøy Sykkel
NORM1200:06:13,82+00:01:06,96
152211Frida Fodstad
Eidsvoll SK
NORK1200:06:13,95+00:01:07,09
161242Eikil Elias Aasbø
IL Heming - sykkelgruppe
NORM1200:06:22,69+00:01:15,83
171208Johannes Galåen
SK Rye sykkel
NORM1200:06:23,85+00:01:16,99
181227Ulrik Tvedt
Romeriksåsen SK / Outdoorsport AS
NORM1200:06:23,98+00:01:17,12
191220Martin Mobråthen
Romeriksåsen SK
NORM1200:06:24,62+00:01:17,76
201222Torgeir Hanebrekke Fjellsøy
Romeriksåsen SK
NORM1200:06:32,97+00:01:26,11
212313Rikke Steen Enstad
Horten OCK
NORK1300:06:34,10+00:01:27,24
221210Niklas Teige Hafsten
SK Rye sykkel
NORM1200:06:34,98+00:01:28,12
231243Simen Brekke
IL Heming - sykkelgruppe / Heming 2003
NORM1200:06:35,87+00:01:29,01
241109Jakob Buhs
IF Frøy Sykkel
NORM1100:06:37,79+00:01:30,93
252310Helena Nyhus
IF Frøy Sykkel
NORK1300:06:39,30+00:01:32,44
262411Hennie Engebretsen
Horten OCK
NORK1400:06:40,09+00:01:33,23
272306Guro tubaas glende
Soon CK
NORK1300:06:41,84+00:01:34,98
281124Ånund Eggen-Vaa
IF Frøy Sykkel
NORM1100:06:42,57+00:01:35,71
292404Hedda Kristiansen
Cykleklubben Nittedal
NORK1400:06:44,24+00:01:37,38
302305Kaja Loennecken
Bærum OCK
NORK1300:06:47,63+00:01:40,77
311106Kasper Aasebø
SK Rye sykkel
NORM1100:06:48,94+00:01:42,08
321235Jonas Myhr
Asker CK
NORM1200:06:49,09+00:01:42,23
331244Jonathan Wærdahl Eriksen
--- ingen klubb --- / Heming IL
NORM1200:06:49,97+00:01:43,11
341137Håvard Bergmann
Konnerud IL Sykkel
NORM1100:06:52,53+00:01:45,67
351102Brage Gleditsch Brustad
Asker CK
NORM1100:06:57,10+00:01:50,24
361105Fridtjof Myhre Kvaleid
IF Frøy Sykkel
NORM1100:06:57,78+00:01:50,92
372301Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1300:07:00,14+00:01:53,28
382405Mia Christine Isdahl
Cykleklubben Nittedal
NORK1400:07:00,41+00:01:53,55
392403Christine Thorvaldsen
IK Hero Sykkel / Merida Grassroot
NORK1400:07:01,66+00:01:54,80
402402Nora Galåen
SK Rye sykkel
NORK1400:07:02,57+00:01:55,71
411240Elias Skoglund
IF Frøy Sykkel
NORM1200:07:04,08+00:01:57,22
422208Emilie Haug
Svelvik SK
NORK1200:07:05,07+00:01:58,21
432206Øyvor Øversjøen
Bærum OCK
NORK1200:07:07,10+00:02:00,24
441120Sindre Bogerud
IF Frøy Sykkel
NORM1100:07:09,09+00:02:02,23
451119Jakob Engedahl
Svelvik SK
NORM1100:07:09,52+00:02:02,66
461133William Rønningen
Sande SpKl Sykkel
NORM1100:07:09,95+00:02:03,09
471207Fredrik T. Borbe
SK Rye sykkel / Sørkedalens IF
NORM1200:07:14,54+00:02:07,68
481239Endre de vries Olsby
Nesodden SK
NORM1200:07:15,34+00:02:08,48
492202Nora Sødal Raastad
SK Rye sykkel
NORK1200:07:15,55+00:02:08,69
502406Oda Olsvik Johnsen
Bjørndal IF Sykkel
NORK1400:07:18,99+00:02:12,13
511219Jonas Ausen-Kirkeby
Romeriksåsen SK
NORM1200:07:28,43+00:02:21,57
521100Oliver Aasgaard
Follo SK
NORM1100:07:33,56+00:02:26,70
531216Erlend Ullereng Mamelund
Romeriksåsen SK
NORM1200:07:34,64+00:02:27,78
542302Embla Aalerud
IF Frøy Sykkel
NORK1300:07:39,49+00:02:32,63
551127Stian Høivik Børja
Lørenskog CK
NORM1100:07:51,39+00:02:44,53
561228Martin Hatlen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1200:07:51,66+00:02:44,80
571229Jonas Kildebo
Halden CK
NORM1200:07:59,65+00:02:52,79
582307Sofie Vollset
IF Frøy Sykkel
NORK1300:08:11,91+00:03:05,05
591122Skage Norstein
IF Frøy Sykkel
NORM1100:08:22,39+00:03:15,53
601113Magnus Løken Aubert
IF Frøy Sykkel
NORM1100:08:22,74+00:03:15,88
611111Sven Kristoffer Huseby
SK Rye sykkel
NORM1100:08:28,95+00:03:22,09
621101Ulrik Berg Salomonsen
Follo SK
NORM1100:08:31,50+00:03:24,64
631200Jonathan Berntsen
Follo SK
NORM1200:08:42,68+00:03:35,82
641121Sindre Guriby
IF Frøy Sykkel
NORM1100:08:43,48+00:03:36,62
651128Lukas Arnesen Stokka
Ringerike SK
NORM1100:08:48,62+00:03:41,76
661110Sander Seiersnes
SK Rye sykkel
NORM1100:08:57,68+00:03:50,82
672201Kristine Futterer-Vannebo
Follo SK
NORK1200:10:04,17+00:04:57,31
682213Ingrid Marie Bergan
--- ingen klubb --- / Sørkedalen IF
NORK1200:10:11,43+00:05:04,57
691117Peder Orheim Hatlen
IF Frøy Sykkel
NORM1100:10:11,74+00:05:04,88
704020Jon Erland Fløgstad
Moss CK
NORMSport 40-4900:13:45,05+00:08:38,19
7116Eskil Evensen-Lie
Kloppa offroadklubb / Team Elite
NORM-sen00:16:13,48+00:11:06,62
72224Petter Fagerhaug
Lillehammer Cykleklubb / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NORM-jun00:16:20,36+00:11:13,50
735Emil Hasund Eid
Kloppa offroadklubb
NORM-sen00:16:25,90+00:11:19,04
741518Gabriel Cornelis Slinger
Svelvik SK
NORM1500:16:29,30+00:11:22,44
759Ola Kjøren
Stiftstaden SK Trondheim / Team Milslukern
NORM-sen00:16:29,46+00:11:22,60
7629Audun Øverbye Hanssen
Romeriksåsen SK
NORM-sen00:16:41,84+00:11:34,98
77226Eirik Pettersen
Cykleklubben Nittedal / Team Lillehammer powered by Scott & Sport1
NORM-jun00:16:48,14+00:11:41,28
781535Jørgen Anmarkrud
Konnerud IL Sykkel
NORM1500:16:52,86+00:11:46,00
79225Sigurd Salberg Pedersen
TVK / NTG Lillehammer
NORM-jun00:16:55,71+00:11:48,85
801622Tobias Johannessen
Soon CK
NORM1600:17:16,33+00:12:09,47
811623Anders Johannessen
Soon CK
NORM1600:17:16,70+00:12:09,84
8211Johan-Jørgen Lindgaard Strømberg
Bærum OCK / Team Oslo Sportslager
NORM-sen00:17:16,82+00:12:09,96
8314Fredrik Haraldseth
Bærum OCK / Bull Ski & Kajakk
NORM-sen00:17:17,65+00:12:10,79
841612Knut Røhme
Romeriksåsen SK
NORM1600:17:27,09+00:12:20,23
85203Erling Moseby
SK Rye sykkel
NORM-jun00:17:32,56+00:12:25,70
86222Ådne Anmarkrud
Konnerud IL Sykkel
NORM-jun00:17:33,73+00:12:26,87
875016Nils Morten Holo
Bærum OCK
NORMSport 50-5900:17:33,74+00:12:26,88
881532Halvor Wiik Pedersen
Soon CK
NORM1500:17:38,88+00:12:32,02
8915Eivind Andreas Røed
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORM-sen00:17:47,03+00:12:40,17
904087Philip Tavell
--- ingen klubb --- / Wicked Wednesday/Merida/Helly Hansen
SWEMSport 40-4900:17:49,78+00:12:42,92
9127Odd Erlend Hansen Berg
Solør CK
NORM-sen00:17:49,88+00:12:43,02
921620Ola Jåvold Landmark
Bærum OCK
NORM1600:18:05,00+00:12:58,14
931628Jan Erik Kørra
Solør CK
NORM1600:18:05,61+00:12:58,75
941604Håvard Moseby
SK Rye sykkel
NORM1600:18:05,73+00:12:58,87
954Mathias Sundquist
Lørenskog CK
NORM-sen00:18:18,50+00:13:11,64
961525Simen Engedahl
Svelvik SK
NORM1500:18:20,65+00:13:13,79
973025Fredrik Lysakerrud
Odal SK
NORMSport 30-3900:18:22,12+00:13:15,26
981611Joakim Sundby
Romeriksåsen SK
NORM1600:18:24,49+00:13:17,63
994056Joar Markhus
Follo SK / Team Sykkelboden
NORMSport 40-4900:18:28,49+00:13:21,63
1004083Thomas Færgestad
IF Frøy Sykkel / Team sykkelboden
NORMSport 40-4900:18:28,74+00:13:21,88
Meld feil