United Bakeries Cup 2015 - Ritt 4: Grønnmo, IF Frøy

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
11226William Høines Larsen
Romeriksåsen SK / qloom Outdoorsport
NORM1200:05:06,86
21209Henrik Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORM1200:05:20,31+00:00:13,45
31224Sondre Rokke
IF Frøy Sykkel
NORM1200:05:22,02+00:00:15,16
41201Aleksander Nilsen
IF Frøy Sykkel
NORM1200:05:25,96+00:00:19,10
51211William Handley
Asker CK
NORM1200:05:41,34+00:00:34,48
61214Sander Porsholt
Soon CK
NORM1200:05:41,97+00:00:35,11
71215Mikkel Pedersen
IF Frøy Sykkel
NORM1200:05:43,18+00:00:36,32
81114Martin Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORM1100:05:51,65+00:00:44,79
91223Sebastian Robles Larsen
IF Frøy Sykkel
NORM1200:06:13,82+00:01:06,96
101242Eikil Elias Aasbø
IL Heming - sykkelgruppe
NORM1200:06:22,69+00:01:15,83
111208Johannes Galåen
SK Rye sykkel
NORM1200:06:23,85+00:01:16,99
121227Ulrik Tvedt
Romeriksåsen SK / Outdoorsport AS
NORM1200:06:23,98+00:01:17,12
131220Martin Mobråthen
Romeriksåsen SK
NORM1200:06:24,62+00:01:17,76
141222Torgeir Hanebrekke Fjellsøy
Romeriksåsen SK
NORM1200:06:32,97+00:01:26,11
151210Niklas Teige Hafsten
SK Rye sykkel
NORM1200:06:34,98+00:01:28,12
161243Simen Brekke
IL Heming - sykkelgruppe / Heming 2003
NORM1200:06:35,87+00:01:29,01
171109Jakob Buhs
IF Frøy Sykkel
NORM1100:06:37,79+00:01:30,93
181124Ånund Eggen-Vaa
IF Frøy Sykkel
NORM1100:06:42,57+00:01:35,71
191106Kasper Aasebø
SK Rye sykkel
NORM1100:06:48,94+00:01:42,08
201235Jonas Myhr
Asker CK
NORM1200:06:49,09+00:01:42,23
211244Jonathan Wærdahl Eriksen
--- ingen klubb --- / Heming IL
NORM1200:06:49,97+00:01:43,11
221137Håvard Bergmann
Konnerud IL Sykkel
NORM1100:06:52,53+00:01:45,67
231102Brage Gleditsch Brustad
Asker CK
NORM1100:06:57,10+00:01:50,24
241105Fridtjof Myhre Kvaleid
IF Frøy Sykkel
NORM1100:06:57,78+00:01:50,92
251240Elias Skoglund
IF Frøy Sykkel
NORM1200:07:04,08+00:01:57,22
261120Sindre Bogerud
IF Frøy Sykkel
NORM1100:07:09,09+00:02:02,23
271119Jakob Engedahl
Svelvik SK
NORM1100:07:09,52+00:02:02,66
281133William Rønningen
Sande SpKl Sykkel
NORM1100:07:09,95+00:02:03,09
291207Fredrik T. Borbe
SK Rye sykkel / Sørkedalens IF
NORM1200:07:14,54+00:02:07,68
301239Endre de vries Olsby
Nesodden SK
NORM1200:07:15,34+00:02:08,48
311219Jonas Ausen-Kirkeby
Romeriksåsen SK
NORM1200:07:28,43+00:02:21,57
321100Oliver Aasgaard
Follo SK
NORM1100:07:33,56+00:02:26,70
331216Erlend Ullereng Mamelund
Romeriksåsen SK
NORM1200:07:34,64+00:02:27,78
341127Stian Høivik Børja
Lørenskog CK
NORM1100:07:51,39+00:02:44,53
351228Martin Hatlen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1200:07:51,66+00:02:44,80
361229Jonas Kildebo
Halden CK
NORM1200:07:59,65+00:02:52,79
371122Skage Norstein
IF Frøy Sykkel
NORM1100:08:22,39+00:03:15,53
381113Magnus Løken Aubert
IF Frøy Sykkel
NORM1100:08:22,74+00:03:15,88
391111Sven Kristoffer Huseby
SK Rye sykkel
NORM1100:08:28,95+00:03:22,09
401101Ulrik Berg Salomonsen
Follo SK
NORM1100:08:31,50+00:03:24,64
411200Jonathan Berntsen
Follo SK
NORM1200:08:42,68+00:03:35,82
421121Sindre Guriby
IF Frøy Sykkel
NORM1100:08:43,48+00:03:36,62
431128Lukas Arnesen Stokka
Ringerike SK
NORM1100:08:48,62+00:03:41,76
441110Sander Seiersnes
SK Rye sykkel
NORM1100:08:57,68+00:03:50,82
451117Peder Orheim Hatlen
IF Frøy Sykkel
NORM1100:10:11,74+00:05:04,88
464020Jon Erland Fløgstad
Moss CK
NORMSport 40-4900:13:45,05+00:08:38,19
4716Eskil Evensen-Lie
Kloppa offroadklubb / Team Elite
NORM-sen00:16:13,48+00:11:06,62
48224Petter Fagerhaug
Lillehammer Cykleklubb / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NORM-jun00:16:20,36+00:11:13,50
495Emil Hasund Eid
Kloppa offroadklubb
NORM-sen00:16:25,90+00:11:19,04
501518Gabriel Cornelis Slinger
Svelvik SK
NORM1500:16:29,30+00:11:22,44
519Ola Kjøren
Stiftstaden SK Trondheim / Team Milslukern
NORM-sen00:16:29,46+00:11:22,60
5229Audun Øverbye Hanssen
Romeriksåsen SK
NORM-sen00:16:41,84+00:11:34,98
53226Eirik Pettersen
Cykleklubben Nittedal / Team Lillehammer powered by Scott & Sport1
NORM-jun00:16:48,14+00:11:41,28
541535Jørgen Anmarkrud
Konnerud IL Sykkel
NORM1500:16:52,86+00:11:46,00
55225Sigurd Salberg Pedersen
TVK / NTG Lillehammer
NORM-jun00:16:55,71+00:11:48,85
561622Tobias Johannessen
Soon CK
NORM1600:17:16,33+00:12:09,47
571623Anders Johannessen
Soon CK
NORM1600:17:16,70+00:12:09,84
5811Johan-Jørgen Lindgaard Strømberg
Bærum OCK / Team Oslo Sportslager
NORM-sen00:17:16,82+00:12:09,96
5914Fredrik Haraldseth
Bærum OCK / Bull Ski & Kajakk
NORM-sen00:17:17,65+00:12:10,79
601612Knut Røhme
Romeriksåsen SK
NORM1600:17:27,09+00:12:20,23
61203Erling Moseby
SK Rye sykkel
NORM-jun00:17:32,56+00:12:25,70
62222Ådne Anmarkrud
Konnerud IL Sykkel
NORM-jun00:17:33,73+00:12:26,87
635016Nils Morten Holo
Bærum OCK
NORMSport 50-5900:17:33,74+00:12:26,88
641532Halvor Wiik Pedersen
Soon CK
NORM1500:17:38,88+00:12:32,02
6515Eivind Andreas Røed
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORM-sen00:17:47,03+00:12:40,17
664087Philip Tavell
--- ingen klubb --- / Wicked Wednesday/Merida/Helly Hansen
SWEMSport 40-4900:17:49,78+00:12:42,92
6727Odd Erlend Hansen Berg
Solør CK
NORM-sen00:17:49,88+00:12:43,02
681620Ola Jåvold Landmark
Bærum OCK
NORM1600:18:05,00+00:12:58,14
691628Jan Erik Kørra
Solør CK
NORM1600:18:05,61+00:12:58,75
701604Håvard Moseby
SK Rye sykkel
NORM1600:18:05,73+00:12:58,87
714Mathias Sundquist
Lørenskog CK
NORM-sen00:18:18,50+00:13:11,64
721525Simen Engedahl
Svelvik SK
NORM1500:18:20,65+00:13:13,79
733025Fredrik Lysakerrud
Odal SK
NORMSport 30-3900:18:22,12+00:13:15,26
741611Joakim Sundby
Romeriksåsen SK
NORM1600:18:24,49+00:13:17,63
754056Joar Markhus
Follo SK / Team Sykkelboden
NORMSport 40-4900:18:28,49+00:13:21,63
764083Thomas Færgestad
IF Frøy Sykkel / Team sykkelboden
NORMSport 40-4900:18:28,74+00:13:21,88
7710Andre Johansen
IF Frøy Sykkel
NORM-sen00:18:29,14+00:13:22,28
783014Alexander Hagen
Soon CK
NORMSport 30-3900:18:34,71+00:13:27,85
794017Truls A. Veslum
Asker CK / G-Sport Asker
NORMSport 40-4900:18:35,04+00:13:28,18
8028Andreas Haug Aalby
Asker CK / Team G-sport Asker
NORM-sen00:18:36,32+00:13:29,46
81200Eirik Semb
Follo SK / Team Sykkelboden
NORM-jun00:18:36,49+00:13:29,63
821713Mathias Huuse Marley
Bærum OCK
NORMSport 17-2900:18:36,79+00:13:29,93
83206Olav Katle Fleten
Asker CK
NORM-jun00:18:36,89+00:13:30,03
841510Fredrik Bådstangen
Soon CK / Merida Grasroot
NORM1500:18:39,04+00:13:32,18
851617gard brovold
--- ingen klubb --- / maridalen skiklubb 1896
NORM1600:18:40,43+00:13:33,57
861702Rasmus Einar Johansen
Bærum OCK
NORMSport 17-2900:18:42,53+00:13:35,67
87221Sivert Søby Hedalen
Høland IL Sykkel / Merida
NORM-jun00:18:45,56+00:13:38,70
8823Henrik Lunder Aalrust
Asker CK
NORM-sen00:18:45,85+00:13:38,99
891625Fabian GLENNE
Soon CK / Merida Grassroot
NORM1600:18:59,05+00:13:52,19
90217Jens Bergmann
SK Rye sykkel
NORM-jun00:19:00,95+00:13:54,09
913011Michal Glowacki
SK Rye sykkel / Team Webstep
NZLMSport 30-3900:19:04,33+00:13:57,47
92207Torbjørn Røed
Asker CK
NORM-jun00:19:11,89+00:14:05,03
931608Mats Tubaas Glende
Soon CK
NORM1600:19:15,11+00:14:08,25
941630Peder Håskjold
Fiskum IL Sykkel
NORM1600:19:18,43+00:14:11,57
951607William Støkken
SK Rye sykkel
NORM1600:19:24,19+00:14:17,33
96212Trygve Høvik Lunde
Lørenskog CK / Merida Grassroot
NORM-jun00:19:30,41+00:14:23,55
971606Tinius Gadderud
SK Rye sykkel
NORM1600:19:32,92+00:14:26,06
981534Sindre Skaug
Rakkestad Sykkelklubb
NORM1500:19:40,74+00:14:33,88
991536Vinjar Løkken
Raufoss & Gjøvik SK / Team Merida Grassroot
NORM1500:19:44,35+00:14:37,49
1003054Kjetil Utrimark
Bærum OCK
NORMSport 30-3900:19:51,77+00:14:44,91
Meld feil