United Bakeries Cup 2015 - Ritt 4: Grønnmo, IF Frøy

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
215Jakob Stensåsen
SK Rye sykkel
NORM-junDNF
4020Jon Erland Fløgstad
Moss CK
NORMSport 40-49DNF
3012Jon flydal
IF Frøy Sykkel
NORMSport 30-39DNF
223Magnus Faanes
Fiskum IL Sykkel
NORM-junDNF
1627Magnus Myrvold
Solør CK
NORM16DNF
902Marianne Sandaker
Moss CK
NORKSport 40-49Lisens/Påmelding?
1424Martin Winther
Svelvik SK
NORM14DNF
5016Nils Morten Holo
Bærum OCK
NORMSport 50-59DNF
9Ola Kjøren
Stiftstaden SK Trondheim / Team Milslukern
NORM-senDNF
1306Olav Aukan Stenersen
Asker CK
NORM13DNF
206Olav Katle Fleten
Asker CK
NORM-junDNF
1630Peder Håskjold
Fiskum IL Sykkel
NORM16DNF
1507Per Clemet Wisløff
Asker CK
NORM15DNF
1619Sander Hegna Øvreengen
Svelvik SK
NORM16DNF
1629Sebastian Jakobsen Seierstad
Follo SK / Team Follo ung
NORM16DNF
1515Tobias Wilhelmsen
Soon CK
NORM15DNF
207Torbjørn Røed
Asker CK
NORM-junDNF
1513Vemund Øversjøen
Bærum OCK
NORM15DNF
222Ådne Anmarkrud
Konnerud IL Sykkel
NORM-junDNF
1213Adrian Falch
Bjørndal IF Sykkel
NORM12DNS
3033ailo gaup
--- ingen klubb ---
NORMSport 30-39DNS
1503Albin Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORM15DNS
219Aleksander Andersen Skjelbred
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORM-junDNS
1601Aleksander Borchgrevink
SK Rye sykkel
NORM16DNS
4075Alexander Barry
Bærum OCK
NORMSport 40-49DNS
1419Alexander Smàri Leifsson Pedersen
Svelvik SK
NORM14DNS
1400Alexsander Holm
Follo SK / Team Follo ung
NORM14DNS
2212Amalie Christensen
Eidsvoll SK
NORK12DNS
1610Anders Christensen
Romeriksåsen SK
NORM16DNS
1700Anders Seim
SK Rye sykkel
NORMSport 17-29DNS
1533Andreas Askjer
Horten OCK
NORM15DNS
3026Andreas Hvatum
SK Rye sykkel
NORMSport 30-39DNS
1311Andreas Sønsteby
Soon CK
NORM13DNS
17Arild Christophersen
Røa IL / Bull Ski & Kajakk
NORM-senDNS
5001Arnt Yngvar Sandbu
SK Rye sykkel
NORMSport 50-59DNS
1603Aslak Djuve
SK Rye sykkel
NORM16DNS
4001Atle Kvien
Sagene IF Sykkel
NORMSport 40-49DNS
4019Atle Stubberud
Soon CK
NORMSport 40-49DNS
1720Audun Lassen Aas
Ullevål SK / Milslukern
NORMSport 17-29DNS
1406Bastian Karlsen Antonsen
SK Rye sykkel
NORM14DNS
5020Ben Schreier
Bjørndal IF Sykkel
NORMSport 50-59DNS
1618Benjamin Egeland Billington
Kolbotn SK
NORM16DNS
1225Benjamin Nyrud
Eidsvoll SK
NORM12DNS
4031Bernt Enge Larsen
Romeriksåsen SK
NORMSport 40-49DNS
1232Birk Eyde
Soon CK
NORM12DNS
3022Bjørn Erik Neerland
--- ingen klubb --- / Team Letth
NORMSport 30-39DNS
4007Bjørn Tore Aune
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
1129Brage Bakken
Krokskogen Cykleklubb
NORM11DNS
4072Brede Arntzen
Sagene IF Sykkel
NORMSport 40-49DNS
4008Brynjulf Spalder
SK Rye sykkel
NORMSport 40-49DNS
Meld feil