United Bakeries Cup 2015 - Ritt 4: Grønnmo, IF Frøy

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
2006Margrethe Matre
Cykleklubben Nittedal
K1000:10:28,04
8040Marius Nicolai Hansen
IF Frøy Sykkel
NORM6-800:01:00,00
1028Marius Sønsteby
Soon CK
NORM1000:07:01,38
1018Markus Bagstevold
Asker CK
NORM1000:08:21,40
1004markus Rindli
Follo SK
NORM1000:07:09,42
9026Martin Tangen
IF Frøy Sykkel
NORM900:11:42,51
9001Mathias Kahrs
Follo SK
NORM900:12:29,23
8080Max-William Enerhaugen
Sande SpKl Sykkel
NORM6-800:01:00,00
8521Mille Elvevoll-Røkeness
IF Frøy Sykkel
NORK6-800:01:00,00
8510Mina Bagstevold
Asker CK
NORK6-800:01:00,00
2011Mist Backman
--- ingen klubb --- / Sørkedalens IF
ISLK1000:11:14,59
1029Nichlas Øveraasen
Soon CK
NORM1000:07:01,32
9028Nikolai Nilsen
IF Frøy Sykkel
NORM900:07:18,55
1047Ole Alexander Enerhaugen
Sande SpKl Sykkel
NORM1000:07:34,66
8059Ole Christian Haug
Svelvik SK
NORM6-800:01:00,00
1031Oscar Risnes
IF Frøy Sykkel
NORM1000:08:35,72
8528Rikke Roos-Fleischer
Follo SK
NORK6-800:01:00,00
8047Sander Maurstad
IF Frøy Sykkel
NORM6-800:01:00,00
1020Sebastian Veslum
Asker CK
NORM1000:07:04,17
8512Selma Bjune
Asker CK
NORK6-800:01:00,00
8071Sigurd Bergan
--- ingen klubb --- / Sørkedalen IF
NORM6-800:01:00,00
1030Sigurd Stubberud
Soon CK
NORM1000:05:53,80
8050Simen Ånensen
IF Frøy Sykkel
NORM6-800:01:00,00
8052Sindre Gregard Henriksen-hersvik
IF Frøy Sykkel
NORM6-800:01:00,00
2014Siri Trømborg
Soon CK
NORK1000:08:01,18
1049Sivert Ekroll
Sande SpKl Sykkel
NORM1000:06:09,17
8053Sivert Vestli
IF Frøy Sykkel
NORM6-800:01:00,00
9004Snorre Steinvåg
Follo SK
NORM900:12:21,45
8530Sofie Anmarkrud
Konnerud IL Sykkel
NORK6-800:01:00,00
9006Sondre Kristiansen
Follo SK
NORM900:13:24,34
8529Stella Waalmann Eriksen
Kolbotn SK / Tutti Frutti Diamantlaget
NORK6-800:01:00,00
1006Stian Gravdal
Follo SK
NORM1000:09:33,11
1035Stian Vestli
IF Frøy Sykkel
NORM1000:08:36,19
1036Syver Udnæseth Holsve
Lørenskog CK
NORM1000:07:35,89
9505Thea Porsholt
Soon CK
NORK900:01:00,00
9041Theodor Dilling Gomo
Kolbotn SK / Gomo Racing
NORM900:11:33,16
1022Ulrik Bjune
Asker CK
NORM1000:08:03,57
9031William Haug
Svelvik SK
NORM900:07:19,13
1008Øystein Ek Haug
Follo SK
NORM1000:11:17,18
4079Anders Johannes Trømborg
Soon CK
NORMSport 40-49DNF
1502Andreas Unhjem Smith
Asker CK
NORM15DNF
1203Casper Jacobsen Furum
Asker CK
NORM12DNF
15Eivind Andreas Røed
Asker CK / Team G-Sport Asker
NORM-senDNF
25Erik Sæter
TVK
NORM-senDNF
1506Fabian Strøm
IF Frøy Sykkel
NORM15DNF
14Fredrik Haraldseth
Bærum OCK / Bull Ski & Kajakk
NORM-senDNF
2301Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORK13DNF
24Henrik Sæter
TVK
NORM-senDNF
1103Herman Berglund
Asker CK
NORM11DNF
1517Håvard Sveen
Romeriksåsen SK
NORM15DNF
Meld feil