United Bakeries Cup 2015 - Ritt 4: Grønnmo, IF Frøy

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
1514004Arild Busengdal
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-4900:43:58,49+00:32:08,13
1521703Jørgen Amundsen
SK Rye sykkel
NORMSport 17-2900:44:23,37+00:32:33,01
1533031Espen Brudal
SK Rye sykkel
NORMSport 30-3900:44:47,61+00:32:57,25
1541604Håvard Moseby
SK Rye sykkel
NORM1600:44:55,26+00:33:04,90
1553046Fredrik Krey Berntz
Sagene IF Sykkel / WSRR/Rambøll Norge AS
NORMSport 30-3900:45:01,35+00:33:10,99
1565007Øyvind Haugen
SK Rye sykkel
NORMSport 50-5900:45:05,36+00:33:15,00
1571500Anders Myhre
Bærum OCK / Merida grassroot
NORM1500:45:24,16+00:33:33,80
1581704Lars Østli Nymoen
SK Rye sykkel
NORMSport 17-2900:45:46,08+00:33:55,72
1594010Lars Mouland
Bærum OCK
NORMSport 40-4900:45:47,52+00:33:57,16
160850Ann Iren Bjørnarå
Bærum OCK
NORKSport 30-3900:46:35,67+00:34:45,31
1611522Tobias Pettersen
IF Frøy Sykkel
NORM1500:46:43,47+00:34:53,11
1621528Kevin Jessen Sørensen
Eidsvoll SK / Merida Grassroot
NORM1500:46:49,49+00:34:59,13
1635021Martin Landquist
Horten OCK
NORMSport 50-5900:46:53,06+00:35:02,70
1643037Gaute Havik
Foreningen Frikransen / Blodsmak SK
NORMSport 30-3900:47:02,10+00:35:11,74
1653050Øyvind Gjermshus
Vestre Aker SK / Team Johnsen Frameworks
NORMSport 30-3900:47:22,05+00:35:31,69
1663002Henrik Mühlbradt
Bærum OCK
NORMSport 30-3900:47:30,65+00:35:40,29
167951Gjertrud BØ
Soon CK
NORKSport 50-5900:47:56,47+00:36:06,11
1681514Martin Busengdal
IF Frøy Sykkel
NORM1500:48:44,86+00:36:54,50
169301Sigrid Andrea Fløgstad
Moss CK
NORK-jun00:49:12,89+00:37:22,53
1701516Kristoffer Sandaker
Moss CK
NORM1500:50:05,31+00:38:14,95
171224Petter Fagerhaug
Lillehammer Cykleklubb / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NORM-jun00:50:31,15+00:38:40,79
1723048Jostein Havik Eriksen
Foreningen Frikransen
NORMSport 30-3900:51:03,47+00:39:13,11
173225Sigurd Salberg Pedersen
TVK / NTG Lillehammer
NORM-jun00:51:04,16+00:39:13,80
1745002Christer Karlsson
SK Rye sykkel
SWEMSport 50-5900:51:52,55+00:40:02,19
175203Erling Moseby
SK Rye sykkel
NORM-jun00:52:59,14+00:41:08,78
176804Ingema Vik
--- ingen klubb --- / Team Merida Tri/Wicked Wednesday
NORKSport 17-2900:53:30,93+00:41:40,57
1774053Bengt Solheimdal Johansen
SK Rye sykkel / Veritas BIL
NORMSport 40-4900:55:45,12+00:43:54,76
1784024Philipp Lobmaier
IF Frøy Sykkel
GERMSport 40-4900:57:34,03+00:45:43,67
179200Eirik Semb
Follo SK / Team Sykkelboden
NORM-jun00:58:15,08+00:46:24,72
180217Jens Bergmann
SK Rye sykkel
NORM-jun00:59:00,26+00:47:09,90
181221Sivert Søby Hedalen
Høland IL Sykkel / Merida
NORM-jun01:00:23,04+00:48:32,68
1826000Odd Oskar Bjelke
SK Rye sykkel
NORMSport 60+01:00:24,86+00:48:34,50
183212Trygve Høvik Lunde
Lørenskog CK / Merida Grassroot
NORM-jun01:01:33,34+00:49:42,98
1845005Roger Amundsen
SK Rye sykkel
NORMSport 50-5901:01:46,96+00:49:56,60
185803Petra Skoupilova
Moss CK
CZEKSport 17-2901:01:48,39+00:49:58,03
186800Cathrine Andersen
Odal SK
NORKSport 17-2901:02:57,00+00:51:06,64
187204Henning Åsheim
SK Rye sykkel
NORM-jun01:04:26,03+00:52:35,67
1881529Sverre Baraas-Klungseth
Eidsvoll SK
NORM1501:07:46,11+00:55:55,75
18916Eskil Evensen-Lie
Kloppa offroadklubb / Team Elite
NORM-sen01:08:19,59+00:56:29,23
19029Audun Øverbye Hanssen
Romeriksåsen SK
NORM-sen01:09:19,51+00:57:29,15
1915Emil Hasund Eid
Kloppa offroadklubb
NORM-sen01:09:50,22+00:57:59,86
192226Eirik Pettersen
Cykleklubben Nittedal / Team Lillehammer powered by Scott & Sport1
NORM-jun01:10:01,72+00:58:11,36
193104Marte Helene Halvorsen
Bjørndal IF Sykkel
NORK-sen01:10:09,77+00:58:19,41
19411Johan-Jørgen Lindgaard Strømberg
Bærum OCK / Team Oslo Sportslager
NORM-sen01:11:38,43+00:59:48,07
195106Marianne Sandaker
Moss CK
NORK-sen01:12:13,18+01:00:22,82
19627Odd Erlend Hansen Berg
Solør CK
NORM-sen01:14:22,02+01:02:31,66
197216Herman Heen
Follo SK
NORM-jun01:15:08,39+01:03:18,03
198201Hallvard Futterer-Wannebo
Follo SK / Team Follo ung
NORM-jun01:16:00,44+01:04:10,08
1994Mathias Sundquist
Lørenskog CK
NORM-sen01:16:52,87+01:05:02,51
200205Håkon Amundsen
SK Rye sykkel
NORM-jun01:17:43,28+01:05:52,92
Meld feil