United Bakeries Cup 2015 - Ritt 4: Grønnmo, IF Frøy

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
1011309Truls Nordhagen
Asker CK
NORM1300:30:21,66+00:18:31,30
1021426Oskar Hatlen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM1400:30:35,65+00:18:45,29
1032509Hedvig Skott Bringsjord
Soon CK
NORK1500:32:29,25+00:20:38,89
1041535Jørgen Anmarkrud
Konnerud IL Sykkel
NORM1500:33:38,66+00:21:48,30
1051622Tobias Johannessen
Soon CK
NORM1600:34:28,84+00:22:38,48
1061518Gabriel Cornelis Slinger
Svelvik SK
NORM1500:34:39,91+00:22:49,55
1071623Anders Johannessen
Soon CK
NORM1600:34:44,44+00:22:54,08
1082510Pernille Skott Bringsjord
Soon CK
NORK1500:35:04,92+00:23:14,56
1091612Knut Røhme
Romeriksåsen SK
NORM1600:35:42,75+00:23:52,39
1101532Halvor Wiik Pedersen
Soon CK
NORM1500:36:12,37+00:24:22,01
1114087Philip Tavell
--- ingen klubb --- / Wicked Wednesday/Merida/Helly Hansen
SWEMSport 40-4900:36:29,54+00:24:39,18
1124083Thomas Færgestad
IF Frøy Sykkel / Team sykkelboden
NORMSport 40-4900:36:55,06+00:25:04,70
1133025Fredrik Lysakerrud
Odal SK
NORMSport 30-3900:37:15,21+00:25:24,85
1141620Ola Jåvold Landmark
Bærum OCK
NORM1600:37:18,01+00:25:27,65
1151628Jan Erik Kørra
Solør CK
NORM1600:37:18,66+00:25:28,30
1164056Joar Markhus
Follo SK / Team Sykkelboden
NORMSport 40-4900:37:19,54+00:25:29,18
1173014Alexander Hagen
Soon CK
NORMSport 30-3900:37:33,92+00:25:43,56
1181525Simen Engedahl
Svelvik SK
NORM1500:37:39,67+00:25:49,31
1191702Rasmus Einar Johansen
Bærum OCK
NORMSport 17-2900:37:46,27+00:25:55,91
1201611Joakim Sundby
Romeriksåsen SK
NORM1600:37:56,00+00:26:05,64
1211713Mathias Huuse Marley
Bærum OCK
NORMSport 17-2900:38:06,16+00:26:15,80
1224017Truls A. Veslum
Asker CK / G-Sport Asker
NORMSport 40-4900:38:09,67+00:26:19,31
1231608Mats Tubaas Glende
Soon CK
NORM1600:38:54,81+00:27:04,45
1241510Fredrik Bådstangen
Soon CK / Merida Grasroot
NORM1500:39:17,18+00:27:26,82
1253011Michal Glowacki
SK Rye sykkel / Team Webstep
NZLMSport 30-3900:39:17,38+00:27:27,02
1261625Fabian GLENNE
Soon CK / Merida Grassroot
NORM1600:39:40,87+00:27:50,51
1274088Ola Bustad
Hasle-Løren IL Sykkel / Team Milslukern
NORMSport 40-4900:39:46,91+00:27:56,55
1281617gard brovold
--- ingen klubb --- / maridalen skiklubb 1896
NORM1600:40:00,99+00:28:10,63
1291607William Støkken
SK Rye sykkel
NORM1600:40:01,17+00:28:10,81
1301534Sindre Skaug
Rakkestad Sykkelklubb
NORM1500:40:07,36+00:28:17,00
1311536Vinjar Løkken
Raufoss & Gjøvik SK / Team Merida Grassroot
NORM1500:40:15,93+00:28:25,57
1321711Even Teigland
Bærum OCK
NORMSport 17-2900:40:43,61+00:28:53,25
1333054Kjetil Utrimark
Bærum OCK
NORMSport 30-3900:40:49,11+00:28:58,75
1341714Marius Fjeld
Bærum OCK
NORMSport 17-2900:41:05,15+00:29:14,79
1351526Steffen Vedal
Svelvik SK
NORM1500:41:17,05+00:29:26,69
1365023Kjetil Westgaard
Follo SK
NORMSport 50-5900:41:33,44+00:29:43,08
1374069Ole Blokhus
--- ingen klubb --- / Blodsmak
NORMSport 40-4900:41:40,29+00:29:49,93
1381537Sondre Faanes
Fiskum IL Sykkel
NORM1500:42:00,76+00:30:10,40
1393020Sigurd Myhre Andreassen
Halden CK
NORMSport 30-3900:42:01,26+00:30:10,90
1401527Haakon Jørstad Larsen
Svelvik SK
NORM1500:42:04,06+00:30:13,70
1413034Kristoffer Andresen
Drammen Cykleklubb
NORMSport 30-3900:42:09,79+00:30:19,43
1421606Tinius Gadderud
SK Rye sykkel
NORM1600:42:17,42+00:30:27,06
1433018Stian Andre Nordli
Lørenskog CK
NORMSport 30-3900:42:23,47+00:30:33,11
1441519Sander Røsås
IF Frøy Sykkel
NORM1500:42:29,95+00:30:39,59
1451520Sebastian Dietrich
IF Frøy Sykkel
NORM1500:42:44,05+00:30:53,69
1461334Tobias Gomo
Kolbotn SK / Gomo Racing
NORM1300:42:50,44+00:31:00,08
1471615Simen Aannerud Gulbrandsen
Raufoss & Gjøvik SK
NORM1600:43:32,46+00:31:42,10
1485008Øyvind Norli
Bærum OCK
NORMSport 50-5900:43:35,45+00:31:45,09
1493042Bjarte Bjørgen Olsen
Vestre Aker SK / Team Johnsen Frameworks
NORMSport 30-3900:43:44,78+00:31:54,42
1501609Nikolai Støylen Stavdal
Bjørndal IF Sykkel
NORM1600:43:45,90+00:31:55,54
1514004Arild Busengdal
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-4900:43:58,49+00:32:08,13
1521703Jørgen Amundsen
SK Rye sykkel
NORMSport 17-2900:44:23,37+00:32:33,01
1533031Espen Brudal
SK Rye sykkel
NORMSport 30-3900:44:47,61+00:32:57,25
1541604Håvard Moseby
SK Rye sykkel
NORM1600:44:55,26+00:33:04,90
1553046Fredrik Krey Berntz
Sagene IF Sykkel / WSRR/Rambøll Norge AS
NORMSport 30-3900:45:01,35+00:33:10,99
1565007Øyvind Haugen
SK Rye sykkel
NORMSport 50-5900:45:05,36+00:33:15,00
1571500Anders Myhre
Bærum OCK / Merida grassroot
NORM1500:45:24,16+00:33:33,80
1581704Lars Østli Nymoen
SK Rye sykkel
NORMSport 17-2900:45:46,08+00:33:55,72
1594010Lars Mouland
Bærum OCK
NORMSport 40-4900:45:47,52+00:33:57,16
160850Ann Iren Bjørnarå
Bærum OCK
NORKSport 30-3900:46:35,67+00:34:45,31
1611522Tobias Pettersen
IF Frøy Sykkel
NORM1500:46:43,47+00:34:53,11
1621528Kevin Jessen Sørensen
Eidsvoll SK / Merida Grassroot
NORM1500:46:49,49+00:34:59,13
1635021Martin Landquist
Horten OCK
NORMSport 50-5900:46:53,06+00:35:02,70
1643037Gaute Havik
Foreningen Frikransen / Blodsmak SK
NORMSport 30-3900:47:02,10+00:35:11,74
1653050Øyvind Gjermshus
Vestre Aker SK / Team Johnsen Frameworks
NORMSport 30-3900:47:22,05+00:35:31,69
1663002Henrik Mühlbradt
Bærum OCK
NORMSport 30-3900:47:30,65+00:35:40,29
167951Gjertrud BØ
Soon CK
NORKSport 50-5900:47:56,47+00:36:06,11
1681514Martin Busengdal
IF Frøy Sykkel
NORM1500:48:44,86+00:36:54,50
169301Sigrid Andrea Fløgstad
Moss CK
NORK-jun00:49:12,89+00:37:22,53
1701516Kristoffer Sandaker
Moss CK
NORM1500:50:05,31+00:38:14,95
171224Petter Fagerhaug
Lillehammer Cykleklubb / Team Lillehammer powered by Sport1 & Scott
NORM-jun00:50:31,15+00:38:40,79
1723048Jostein Havik Eriksen
Foreningen Frikransen
NORMSport 30-3900:51:03,47+00:39:13,11
173225Sigurd Salberg Pedersen
TVK / NTG Lillehammer
NORM-jun00:51:04,16+00:39:13,80
1745002Christer Karlsson
SK Rye sykkel
SWEMSport 50-5900:51:52,55+00:40:02,19
175203Erling Moseby
SK Rye sykkel
NORM-jun00:52:59,14+00:41:08,78
176804Ingema Vik
--- ingen klubb --- / Team Merida Tri/Wicked Wednesday
NORKSport 17-2900:53:30,93+00:41:40,57
1774053Bengt Solheimdal Johansen
SK Rye sykkel / Veritas BIL
NORMSport 40-4900:55:45,12+00:43:54,76
1784024Philipp Lobmaier
IF Frøy Sykkel
GERMSport 40-4900:57:34,03+00:45:43,67
179200Eirik Semb
Follo SK / Team Sykkelboden
NORM-jun00:58:15,08+00:46:24,72
180217Jens Bergmann
SK Rye sykkel
NORM-jun00:59:00,26+00:47:09,90
181221Sivert Søby Hedalen
Høland IL Sykkel / Merida
NORM-jun01:00:23,04+00:48:32,68
1826000Odd Oskar Bjelke
SK Rye sykkel
NORMSport 60+01:00:24,86+00:48:34,50
183212Trygve Høvik Lunde
Lørenskog CK / Merida Grassroot
NORM-jun01:01:33,34+00:49:42,98
1845005Roger Amundsen
SK Rye sykkel
NORMSport 50-5901:01:46,96+00:49:56,60
185803Petra Skoupilova
Moss CK
CZEKSport 17-2901:01:48,39+00:49:58,03
186800Cathrine Andersen
Odal SK
NORKSport 17-2901:02:57,00+00:51:06,64
187204Henning Åsheim
SK Rye sykkel
NORM-jun01:04:26,03+00:52:35,67
1881529Sverre Baraas-Klungseth
Eidsvoll SK
NORM1501:07:46,11+00:55:55,75
18916Eskil Evensen-Lie
Kloppa offroadklubb / Team Elite
NORM-sen01:08:19,59+00:56:29,23
19029Audun Øverbye Hanssen
Romeriksåsen SK
NORM-sen01:09:19,51+00:57:29,15
1915Emil Hasund Eid
Kloppa offroadklubb
NORM-sen01:09:50,22+00:57:59,86
192226Eirik Pettersen
Cykleklubben Nittedal / Team Lillehammer powered by Scott & Sport1
NORM-jun01:10:01,72+00:58:11,36
193104Marte Helene Halvorsen
Bjørndal IF Sykkel
NORK-sen01:10:09,77+00:58:19,41
19411Johan-Jørgen Lindgaard Strømberg
Bærum OCK / Team Oslo Sportslager
NORM-sen01:11:38,43+00:59:48,07
195106Marianne Sandaker
Moss CK
NORK-sen01:12:13,18+01:00:22,82
19627Odd Erlend Hansen Berg
Solør CK
NORM-sen01:14:22,02+01:02:31,66
197216Herman Heen
Follo SK
NORM-jun01:15:08,39+01:03:18,03
198201Hallvard Futterer-Wannebo
Follo SK / Team Follo ung
NORM-jun01:16:00,44+01:04:10,08
1994Mathias Sundquist
Lørenskog CK
NORM-sen01:16:52,87+01:05:02,51
200205Håkon Amundsen
SK Rye sykkel
NORM-jun01:17:43,28+01:05:52,92
Meld feil