226. Eirik Pettersen

DatoArrangementKlasseTidRank
16.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCE sprint
Prolog
M seniorDNS
16.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCE sprint
Resultatliste
M seniorDNS
15.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCO rundbaneM Senior01:31:445
19.08.2018Son Bikeday og NC/UCI rundbane
NC 8 Son rundbane XCO (UCI cat 2)
M Senior elite01:36:574
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Åttendelsfinaler
M seniorDNS
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Finaler
M seniorDNS
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Kvartfinaler
M seniorDNS
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Prolog
M seniorDNS
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Resultatliste
M seniorDNS
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Semifinaler
M seniorDNS
30.06.2018NM terrengsykkel 2018 - XCO RundbaneM Senior elite01:39:328
10.06.2018Norgescup Konnerud 2018
NC 7 Kortbane XCC
M Senior elite00:28:1614
09.06.2018Norgescup Konnerud 2018
NC 6 Rundbane XCO (UCI cat 2)
M Senior elite01:41:364
06.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
NC 5 Rundbane XCO (UCI cat S1)
M Senior elite01:22:0111
06.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
Sammenlagt Rye Terrengsykkelfestival 2018
M Senior elite01:56:06,313
05.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
NC 4 Rundbane XCC (UCI cat S1)
M Senior elite00:28:0621
04.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
NC 3 Rundbane tempo XCT (UCI cat S1)
M Senior elite00:06:00,316
22.04.2018Fiskumrittet 2018
NC 2 Rundbane XCO (UCI cat 1)
M Senior eliteDNS
21.04.2018Fiskumrittet 2018
NC 1 Rundbane Tempo XCT
M Senior eliteDNS
03.09.2017Soon Bike day(s)
Soon bike day XCO (17+ år, UCI cat 2)
M Senior elite01:39:044
20.08.2017Lillehammer MTB 2017
NC 9 Rundbane XCC (Uci cat 3)
M Senior elite00:27:095
19.08.2017Lillehammer MTB 2017
NC 8 Rundbane XCO (Uci cat 2)
M Senior elite01:43:096
24.06.2017Raumerrittet 201775km - Elite
M senior
02:06:361
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Åttendelsfinaler
M 17+DNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Finaler
M 17+DNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Kvartfinaler
M 17+DNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Prolog
M 17+DNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Resultatliste
M 17+DNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Semifinaler
M 17+DNS
17.06.2017NM terrengsykkel XCO - NM rundbaneM Senior eliteDNS
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Åttendelsfinaler
M 17+00:01:592
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Finaler
M 17+Startet
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Kvartfinaler
M 17+00:02:084
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Prolog
M 17+00:02:06,015
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Resultatliste
M 17+00:00:15,015
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Semifinaler
M 17+DNS
27.05.2017Karl den XII rittet XCO - NC6 Terreng rundbaneM Senior elite02:28:5010
08.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017 - sammenlagtM senior eliteDNS
07.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
NC 5 Rundbane XCC (UCI cat S1)
M Senior eliteDNS
06.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
NC 4 Rundbane XCO (UCI cat S1)
M Senior eliteDNS
05.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
NC 3 Rundbane tempo XCT (UCI cat S1)
M Senior eliteDNS
30.04.2017Fiskumrittet 2017
NC 2 Rundbane XCO (UCI cat 1)
M Senior elite01:53:16,219
29.04.2017Fiskumrittet 2017
NC 1 Rundbane Tempo XCT
M Senior elite00:20:10,430
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Åttendelsfinaler
M 17+00:02:22,71
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Finaler
M 17+00:02:18,02
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Kvartfinaler
M 17+00:02:14,22
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Prolog
M 17+00:02:23,315
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Semifinaler
M 17+00:02:18,93
17.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 10 Rundbane XCOM Senior elite01:28:05,12
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Åttendelsfinaler
M 17+00:02:38,212
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Finaler
M 17+DNS
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Kvartfinaler
M 17+00:02:31,843
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Prolog
M 17+00:02:43,7011
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Semifinaler
M 17+DNS
18.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM rundbane XCOM Senior elite01:44:07,710
05.06.2016Rye terrengsykkelfestival 2016
NC 7 Rundbane XCC (Uci etapperitt)
M Senior elite00:24:31,614
04.06.2016Rye terrengsykkelfestival 2016
NC 6 Rundbane XCO (Uci etapperitt)
M Senior elite01:12:23,410
03.06.2016Rye terrengsykkelfestival 2016
NC 5 Rundbane tempo XCT (Uci etapperitt)
M Senior elite00:05:38,517
28.05.2016NC Konnerud 2016
NC 3 Rundbane XCO
M Senior eliteDNS
24.04.2016Fiskumrittet 2016
NC 2 Rundbane XCO, UCI cat 1
M Senior eliteDNS
23.04.2016Fiskumrittet 2016
NC 1 Rundbane Tempo XCT
M Senior eliteDNS
01.11.2015Syklekrosscupen 2015
NC4 Grenlandskross
Syklekross, M junior00:46:16,19
31.10.2015Syklekrosscupen 2015
NC3 Tønsbergkross
Syklekross, M junior00:47:59,46
12.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
M-junDNS
09.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 7: Follo SK
M-junDNS
19.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 6: Bærum, BOC
M-junDNS
16.08.2015Hortenrittet 2015
NC9 rundbane XCO
M Junior00:58:19,92
15.08.2015Hortenrittet 2015
NC8 rundbane XCO
M Junior01:16:57,018
12.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 5: Holmen, Asker CK
M-junDNS
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Åttendelsfinaler
M 17+DNS
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Finaler
M 17+DNS
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Kvartfinaler
M 17+DNS
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Prolog
M 17+DNS
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Semifinaler
M 17+DNS
18.07.2015NM terrengsykkel rundbane 2015M Junior01:05:47,14
17.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 4: Grønnmo, IF Frøy
M-jun01:10:01,729
10.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
M-junDNS
30.05.2015Terrengsykkelrittet 20152 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M17-29
DNF
27.05.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 2: Gullhaug, Bærum ock
M-junDNS
10.05.2015Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015
NC5 XCT (Uci)
M Junior00:20:08,74
09.05.2015Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015
NC4 XCO (Uci)
M Junior01:00:01,23
08.05.2015Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015
NC3 XCC (Uci)
M Junior00:25:57,14
06.05.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M-junDNS
26.04.2015Fiskumrittet 2015
NC2 XCO (Uci)
M Junior01:00:09,91
25.04.2015Fiskumrittet 2015
NC1 XCT
M JuniorDNS
19.10.2014Syklecross cupen 2014
Bærum
M junior (CX)00:47:22,52
18.10.2014Syklecross cupen 2014
Grenland
M junior (CX)00:43:43,11
12.10.2014Syklecross cupen 2014
Drammen
M junior (CX)00:42:43,41
11.10.2014Syklecross cupen 2014
Svelvik
M junior (CX)00:42:40,72
20.09.2014NC Terreng Rundbane: SkullerudrittetM Junior00:57:13,62
08.09.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
M1600:36:04,671
12.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
M1600:47:05,325
05.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
M1600:45:12,803
22.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
M16DNS
15.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren
M1600:13:38,682
08.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M16DNS
08.09.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
M15-1600:39:36,702
29.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 8: Holmen, Asker CK
M15-1600:34:49,651
13.06.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
M15-1600:37:08,151
06.06.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
M15-1600:35:15,123
23.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
M15-1600:45:31,496
16.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 2: Lillomarka Arena, Hasle/Løren (tempo)
M15-1600:09:31,177
09.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M15-1600:34:59,265
11.09.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 9: Holmenkollen v/Rye
M13-1400:25:14,723
31.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 8: Holmen v/Asker CK
M13-1400:24:11,74
24.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 7: Gullhaug v/BOC
M13-1400:23:03,52
17.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 6: Skullerud v/IF Frøy
M13-1400:18:33,22
15.06.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 5: Drøbak festning v/Follo SK
M13-1400:13:49,94
25.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 3: Gullhaug v/BOC
M13-1400:21:42,23
11.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 2: Skullerud v/IF Frøy
M13-1400:16:40,75
05.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 1: Bjerke v/Hasle Løren IL
M13-1400:17:49,93
11.09.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 9: Langsethløkka v/Rye
M13-1400:47:05,316
18.08.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 6: Skullerud v/IF Frøy
M13-1400:20:57,315
09.06.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 5: Drøbak festning v/Follo SK
M13-1400:13:50,016
26.05.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 3: Gullhaug v/BOC
M13-1400:24:47,020
12.05.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 2: Skullerud v/IF Frøy
M13-1400:20:21,013
04.05.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 1: Bjerke v/Hasle Løren IL
M13-1400:23:27,014
Lukk