United Bakeries Cup 2015 - Ritt 3: Drøbakk, Follo SK

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
4015Lars-Erik Gradert
SK Rye sykkel
NORMSport 40-49DNS
1305Lars-Olav Flatla
Kloppa offroadklubb
NORM13DNS
3027Lasse Røren Eriksen
Drammen Cykleklubb / Drammen ck
NORMSport 30-39DNS
857Linn Beate Sinding-Larsen
Bærum OCK
NORKSport 30-39DNS
1128Lukas Arnesen Stokka
Ringerike SK
NORM11DNS
1401Mads Simonsen
Follo SK / Team Follo ung
NORM14DNS
851Magdalena Kwarta
IF Frøy Sykkel
POLKSport 30-39DNS
1113Magnus Løken Aubert
IF Frøy Sykkel
NORM11DNS
1303Magnus Næss
Asker CK
NORM13DNS
1523Magnus Sørli
Svelvik SK
NORM15DNS
1531Magnus Aaslund
Follo SK / Team Follo ung
NORM15DNS
1434Markus Pedersen
Bærum OCK
NORM14DNS
1514Martin Busengdal
IF Frøy Sykkel
NORM15DNS
2605Martine Opsahl
IF Frøy Sykkel
NORK16DNS
4Mathias Sundquist
Lørenskog CK
NORM-senDNS
2405Mia Christine Isdahl
Cykleklubben Nittedal
NORK14DNS
2311mia støkken
SK Rye sykkel
NORK13DNS
853Mona Hallingrød
Kloppa offroadklubb / Milslukern Sport AS
NORKSport 30-39DNS
1724Morten Døviken
Krokskogen Cykleklubb
NORMSport 17-29DNS
1108Nicolai baklund
SK Rye sykkel
NORM11DNS
1125Nikolai Borgan
Svelvik SK
M11DNS
2202Nora Sødal Raastad
SK Rye sykkel
NORK12DNS
2406Oda Olsvik Johnsen
Bjørndal IF Sykkel
NORK14DNS
1218odin kyrkjebø
IF Frøy Sykkel
NORM12DNS
4088Ola Bustad
Hasle-Løren IL Sykkel / Team Milslukern
NORMSport 40-49DNS
1620Ola Jåvold Landmark
Bærum OCK
NORM16DNS
9Ola Kjøren
Stiftstaden SK Trondheim / Team Milslukern
NORM-senDNS
4074Olav Are Lunde
Bærum OCK
NORMSport 40-49DNS
1306Olav Aukan Stenersen
Asker CK
NORM13DNS
206Olav Katle Fleten
Asker CK
NORM-junDNS
1236Oscar Paulsen
Bærum OCK
BLMM12DNS
1117Peder Orheim Hatlen
IF Frøy Sykkel
NORM11DNS
3043Per Andreas Norseng
IF Frøy Sykkel / NOTS
NORMSport 30-39DNS
4003Per Christian Helme
Sagene IF Sykkel
NORMSport 40-49DNS
4043Per Gunnar Bull Karlsen
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
4064Per Øyvind Børja
Lørenskog CK
NORMSport 40-49DNS
4059Petter Torgersen
Ullevål SK
NORMSport 40-49DNS
4024Philipp Lobmaier
IF Frøy Sykkel
GERMSport 40-49DNS
4025Pål Longva
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
4073Paal Tidemann Pedersen
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
2408Ragne Norstein
IF Frøy Sykkel
NORK14DNS
5011Ronald Sivertsen
Asker CK / Team Pay
NORMSport 50-59DNS
1330Ruben Mathias Gjerpe
Bærum OCK
NORM13DNS
4035Runar Sagerud
Kolbotn SK
NORMSport 40-49DNS
4067Rune Hennie
Odal SK
NORMSport 40-49DNS
4030Rune Udnæseth Holsve
Lørenskog CK
NORMSport 40-49DNS
1422Sanna Jammeh
IF Frøy Sykkel
NORM14DNS
2309Sara Krogh
Soon CK
NORK13DNS
2407Sara Løvstad
Romeriksåsen SK / Outdoorsport as
NORK14DNS
1520Sebastian Dietrich
IF Frøy Sykkel
NORM15DNS
2503Selma Elise Kildahl
Asker CK
NORK15DNS
2102Serina Roth
Sande SpKl Sykkel
DENK11DNS
1708Sigmund Wahl Olsen
Lørenskog CK
NORMSport 17-29DNS
1417Sigurd Nicolaysen
SK Rye sykkel
NORM14DNS
1118Simen Røsås
IF Frøy Sykkel
NORM11DNS
1120Sindre Bogerud
IF Frøy Sykkel
NORM11DNS
1121Sindre Guriby
IF Frøy Sykkel
NORM11DNS
1414Sindre Hvesser Brein
Asker CK
NORM14DNS
1122Skage Norstein
IF Frøy Sykkel
NORM11DNS
2508Sofie Finstad
Nesodden SK
NORK15DNS
4040Stein-Roger Sollien
Soon CK
NORMSport 40-49DNS
3018Stian Andre Nordli
Lørenskog CK
NORMSport 30-39DNS
1111Sven Kristoffer Huseby
SK Rye sykkel
NORM11DNS
4016Sverre Engelstad
Asker CK
NORMSport 40-49DNS
4029Terje Langklopp
Svelvik SK
NORMSport 40-49DNS
4058Terje Løvstad
Romeriksåsen SK / outdoorsport as
NORMSport 40-49DNS
2604Thea Siggerud
Soon CK
NORK16DNS
210Theodor Eriksson
IF Frøy Sykkel
NORM-junDNS
4050Tom Egil Feldt Ruud
Lillehammer Cykleklubb / Birk Sport
NORMSport 40-49DNS
3036Tomas Olsen
IK Hero Sykkel
NORMSport 30-39DNS
3029Tor Ivan Rudi
Røyken CK
NORMSport 30-39DNS
4027Tor Otto Strøm
IF Frøy Sykkel
NORMSport 40-49DNS
2314Tora Bjørndal Ottestad
SK Rye sykkel
NORK13DNS
3024Torkjel Haabeth
Hurum CK / Team Milsluker'n
NORMSport 30-39DNS
852Trude D. Elde
IF Frøy Sykkel
NORKSport 30-39DNS
2504Tuva Siggerud
Soon CK
NORK15DNS
1101Ulrik Berg Salomonsen
Follo SK
NORM11DNS
1614Vebjørn B. Rønning
Svelvik SK
NORM16DNS
4060Vegar Koch Lie
Glåmdal SK
NORMSport 40-49DNS
3040Vegard Saksæther
Sagene IF Sykkel
NORMSport 30-39DNS
2603Vera Johanne Norli
Bærum OCK
NORK16DNS
1123Vetle Husby
IF Frøy Sykkel
M11DNS
2210Vida Dalen Fossum
IF Frøy Sykkel
NORK12DNS
1536Vinjar Løkken
Raufoss & Gjøvik SK / Team Merida Grassroot
NORM15DNS
950Wenche Eriksson
IF Frøy Sykkel
NORKSport 50-59DNS
1211William Handley
Asker CK
NORM12DNS
5008Øyvind Norli
Bærum OCK
NORMSport 50-59DNS
1124Ånund Eggen-Vaa
IF Frøy Sykkel
NORM11DNS
1024Øyvind K. Rasmussen
SK Rye sykkel
NORM10DNF
9000Aleksander Larsen
Follo SK
NORM9DNS
8500Alva Huss-Brøste
Follo SK
NORK6-8DNS
9007Andreas Angermo Grandahl
IF Frøy Sykkel
NORM9DNS
8009Andreas Gilbert Leite
IF Frøy Sykkel
NORM6-8DNS
1007Andreas Torp
IF Frøy Sykkel
NORM10DNS
8503Astrid Halvorsen Grimstad
IF Frøy Sykkel
K6-8DNS
2000Aurora Løvaas
IF Frøy Sykkel
NORK10DNS
1009Bastian Krogh Heramb
IF Frøy Sykkel
NORM10DNS
9008Benjamin McFarlane
IF Frøy Sykkel
NORM9DNS
9005Birk Ballestad Rounge
Bærum OCK
NORM9DNS
9010Bror Dammen-Dahl
Asker CK
NORM9DNS
Meld feil