2200. Elise Ek Haug

DatoArrangementKlasseTidRank
25.05.2019Terrengsykkelrittet 2019Ungdomsrittet
K15-16
DNS
12.05.2019Follorittet 2019Ungdom
K15-16
DNS
13.09.2018Landeveiscup 2018
Ritt 11: Gateritt Ski (Drømtorp, Follo SK)
K15-16DNS
08.09.2018Landeveiscup 2018
Ritt 10: 2-mila - tempo (IK Hero)
K15-16DNS
08.09.2018Kalascup 2018
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
K15DNS
29.08.2018Kalascup 2018
Ritt 7: Greverud, Follo CK
K15DNS
28.08.2018Landeveiscup 2018
Ritt 9: Bakketempo (IF Frøy)
K15-16DNS
23.08.2018Landeveiscup 2018
Ritt 8: Glava PP - Fellesstart (Askim Smaalenene)
K15-16DNS
22.08.2018Kalascup 2018
Ritt 6: Fossum Idrettsanlegg, Fossum IF
K15DNS
19.08.2018Son Bikeday og NC/UCI rundbane
NC 8 Son rundbane XCO (UCI cat 2)
K 15-1601:15:084
18.08.2018Son Bikeday og NC/UCI rundbane
Son bike day (6-16 år)
K 15-1600:42:12,05
15.08.2018Kalascup 2018
Ritt 5: Varingskollen, CK Nittedal
K15DNS
04.08.2018Landeveiscup 2018
Ritt 6: Ronde van Vestkant - Spikkestadrunden - fellesstart (Bærum OCK)
K15-16DNS
03.08.2018Landeveiscup 2018
Ritt 5: Ronde van Vestkant - Spikkestadsprinten - tempo (Bærum OCK)
K15-16DNS
20.06.2018Kalascup 2018
Ritt 4: Heggedal, Asker CK
K15DNS
12.06.2018Landeveiscup 2018
Ritt 4, Bakketempo (Sportsklubben Rye)
K15-16DNS
10.06.2018Norgescup Konnerud 2018
NC 7 Kortbane XCC
K 15-1600:24:2611
09.06.2018Norgescup Konnerud 2018
NC 6 Rundbane XCO (UCI cat 2)
K 15-1601:01:509
06.06.2018Kalascup 2018
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
K1500:21:583
26.05.2018Terrengsykkelrittet 2018Ungdomsrittet
K15-16
DNS
23.05.2018Kalascup 2018
Ritt 2: Bærums verk, BOC
K15DNS
08.05.2018Landeveiscup 2018 - Ritt 3: Sport 1 mila - tempoSport 1-Mila
K15-16
DNS
08.05.2018Kalascup 2018
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K15DNS
08.05.2018Landeveiscup 2018
Ritt 3: Sport 1 mila - tempo (Harestua, CK Nittedal)
K15-16DNS
05.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
NC 4 Rundbane XCC (UCI cat S1)
K 15-1600:24:3310
04.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
NC 3 Rundbane tempo XCT (UCI cat S1)
K 15-1600:09:14,410
26.04.2018Landeveiscup 2018
Ritt 2: Tempo (Nesodden SK)
K15-16DNS
22.04.2018Fiskumrittet 2018
NC 2 Rundbane XCO (UCI cat 1)
K 15-1601:14:5410
21.04.2018Fiskumrittet 2018
NC 1 Rundbane Tempo XCT
K 15-1600:22:53,411
19.04.2018Landeveiscup 2018
Ritt 1: Ski Grand prix - gateritt (Drømtorp, Follo CK)
K15-16DNS
10.09.2016Kalas cup 2016
Ritt 7: Langsetløkka, Sk Rye
K13DNS
31.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 6: Greverud, Follo SK
K1300:23:426
24.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 5: Varingskollen, CK Nittedal
K13DNS
17.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 4: Heggedal, Asker CK
K13DNS
08.06.2016Kalas cup 2016
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
K13DNS
25.05.2016Kalas cup 2016
Ritt 2: Bærums verk, BOC
K13DNS
11.05.2016Kalas cup 2016
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K13DNS
12.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
K1200:20:28,648
09.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 7: Follo SK
K1200:12:30,345
19.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 6: Bærum, BOC
K12DNF
12.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 5: Holmen, Asker CK
K12DNS
17.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 4: Grønnmo, IF Frøy
K12DNS
10.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
K1200:14:58,957
30.05.2015Terrengsykkelrittet 2015Barnerittet 2003, 2 runder a 4,2 km
J2003
01:10:17,73
27.05.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 2: Gullhaug, Bærum ock
K1200:26:59,897
10.05.2015Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015
NC5 XCT (Uci)
K 11-12DNS
09.05.2015Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015
NC4 XCO (Uci)
K 11-12DNS
06.05.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K12DNS
13.09.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
K1100:10:45,167
20.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
K1100:28:57,0711
13.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 7: Holmen, Asker CK
K11DNS
18.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
K1100:14:27,117
11.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
K1100:18:25,128
04.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
K11DNS
21.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
K1100:13:38,989
15.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren
K1100:07:00,4310
07.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K11DNF
08.09.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
K1000:11:35,027
21.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 7: Holmen, Asker CK
K1000:11:00,873
14.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
K1000:07:59,304
12.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
K1000:11:15,497
05.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
K10DNS
22.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
K1000:15:30,783
15.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren
K1000:05:57,7510
08.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K10DNS
08.09.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
K900:06:46,29
29.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 8: Holmen, Asker CK
K900:06:36,48
22.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 7: Langsetløkka, Sk Rye (kun 6-9 år)
K9DNF
15.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
K9DNS
13.06.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
K900:08:39,59
06.06.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
K9DNS
23.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
K900:11:05,94
16.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 2: Lillomarka Arena, Hasle/Løren (tempo)
K900:03:26,51
09.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K900:07:33,34
11.09.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 9: Holmenkollen v/Rye
K6-800:06:23,0
31.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 8: Holmen v/Asker CK
K6-8DNS
24.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 7: Gullhaug v/BOC
K6-8DNS
17.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 6: Skullerud v/IF Frøy
K6-800:04:38,5
15.06.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 5: Drøbak festning v/Follo SK
K6-8DNS
01.06.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 4: Langsethløkka v/Rye (STAFETT)
K6-800:13:49,8
25.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 3: Gullhaug v/BOC
K6-800:08:16,4
11.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 2: Skullerud v/IF Frøy
K6-800:03:26,1
05.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 1: Bjerke v/Hasle Løren IL
K6-8DNS
11.09.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 9: Langsethløkka v/Rye
K6-900:12:34,1
18.08.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 6: Skullerud v/IF Frøy
K6-900:07:11,7
Lukk